lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3676125
Šiandien: + 55157
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Metas apsipirkinėti!!! (Labdaros krautuvėlė jūsų paslaugoms)

Metas apsipirkinėti!!! (Labdaros krautuvėlė jūsų paslaugoms)

Sparčiai artėja šv. Kalėdos ir visi suka galvas ką padovanoti artimiesiems. Oi ne, tikrai nesiūlysime iš prieglaudos paimti mažyti šunelį ar pūkuotą kačiuką. Čia ne daiktai tinkantys dovanoms! Mes Jums pasiūlysime kai ką mielo ir gražaus.

Dovanojant dovanas nėra svarbu, kad dovana būtų kuo brangesnė ar didesnė, svarbiausia,  kad ji būtų dovanojama su meile. Kiekviena net menkiausia smulkmenėlė gali labai pradžiuginti. Ką nors pirkdami iš mūsų paramos krautuvėlės Jus ne tik pradžiūginsite artimuosius miela smulkmenėle, bet tuo pačiu ir paremsite prieglaudoje gyvenančius šunelius ir katinėlius.  

Mūsų buvusi globotinė Lialia kol gyveno Akropolio „SOS gyvūnų“ namuke labai mėgo apsipirkinėti. Tad parduotuvių maniakė Lialia Jus supažindins su „SOS gyvūnų“ paramos krautuvėlės prekėmis.

lialia.jpg


Rankų darbo žavūs žaisliukai tikrai pradžiugins kiekvieną. Tokius žaisliukus galite pasikabinti  ant eglutės ar kuprinės, naudoti kaip raktų pakabuką ar šiaip žaisliuką. Pasitelkite fantaziją ir jis pavirs bet kuo ;) Taigi išsirinkite šuniuką, meškiuką ar kitą gyvūniuką. Kaina 15 Lt.

5.jpg

3.jpg

4.jpg

2.jpg

6.jpg

1.jpg

Kai šaltukas spaudžia, o drėgmė kaulus laužo, nieko geriau nėra, kaip patogiai įsisukti į šiltą skarą, puodelį prisipilti karštos arbatos ir atsiversti įdomią knygą. Lengvas romanas padės atsipalaiduoti po sunkios dienos arba smagiai pradėti naują dieną. Pas mus galite įsigyti knygą, kurios dar neskaitėte, tik išsirinkite ir nusipirkite.

28.jpg

27.jpg

Mama nusipirko naują paltą? Močiutė nusimezgė megztuką? Žinote, kas prie jų labai derėtų? Ogi rankų darbo segė. Žalia? Balta? Išrinkite kokia derėtų ir nudžiuginkite mylimą žmogų.

24.jpg

26.jpg

25.jpg

23.jpg

22.jpg

Lauke ne vasara, todėl pačius mažiausius šunelius ilgiems pasivaikščiojimams reiktų aprengti. Jūs tik pažiūrėkite, kokių nuostabių rankų darbo rūbelių turime. Su tokiais rūbeliais jūsų mažasis draugas atrodys tiesiog žavingai. Kaina 20-30 Lt.

16.jpg

15.jpg

13.jpg

14.jpg

Norint nepamiršti, kam ir kokių dovanų reikia, kokius 12 patiekalų gaminsite Kūčių stalui, viską būtina užsirašyti, o tam puikiai tiks smagi obuolio formos užrašų knygelė. Taip pat turime ir sultingos kriaušės formos. Kaina 8 Lt.

10.jpg

9.jpg

Per šv. Kalėdas nebūtina dovanoti tik kalėdiškas atvirutes, juk visai smagu būtų gauti ir atvirutę su šunelio ar kačiuko nuotrauka. Ar ne? Tai mūsų globotiniai: Sinema, Filipas, Rikis, Dina ir kiti. Kaina 5 Lt.

31.jpg

8.jpg

29.jpg

7.jpg

Čia tik maža dalis mūsų paramos krautuvėlės prekių. Daugiau rasite: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/krautuvele/#!/c/0/offset=0&sort=nameAsc
Jas galite įsigyti internetu arba užsukę į Vilniaus Akropolio „SOS gyvūnų“ namuką (galite įsigyti tik prekių, matomų vitrinoje, ji viduje namelio) . Dirbame kasdien nuo 10 h iki 21 h, su trumpomis pertraukėlėmis.
 
Tegul šios artėjančios šv. Kalėdos būna ypatingos Jums, Jūsų artimiesiems, visiems kačiukams ir šuneliams!
Nuotrauka:
0
RASA
2014-12-15 23:46:12
atsargiai, sukciai
8NG4uzsisakiau gyvunu prekiu is internetines parduotuves, norejau, kadtie desimt procentu nukeliautu gyvuneliu labui. tvarkingai susimokejau is anksto, pasirinkau pristatymo laika. urjeris atvaziavo laiku, pries tai is anksto paskambino. tik.... atveze mazdaug tik puse mano uzsakytu ir apmoketu prekiu. jauciuosi apgauta(sad)
Atsakyti Nuoroda 0
0
iks
2014-12-31 10:19:59
nelabai aišku, apie ką šis komentaras, kokią parduotuvę turite omeny? mes tikrai niekur nieko nevežame.
Atsakyti Pirminis Nuoroda 0

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS