lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3676125
Šiandien: + 55157
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Linksmasis penktadienio vakaras

Linksmasis penktadienio vakaras

Ką veikiate penktadienio vakarais? Susitinkate su draugais? Einate vakarienės į mėgstamą restoraną? Vakarą leidžiate su antrąją puse kino teatre? O mes galvojame apie tai, kiek galime priimti katinukų ir šuniukų į savo globą, kur juos patalpinti, kaip juos išmaitinti, iš kokių pinigų paskiepyti… Praėjęs penktadienis mums buvo sunkus, teko kaip reikiant pasukti galveles  (hmm)
Susipažinkite su mūsų naujokais:

Mažoji  Luką (jau padovanota)!
Mažylė rasta Pilaitėje, gyveno po laiptais su savo mama. Gali būti, kad mama vėl laukiasi, todėl Lukos nebepripažįsta... Vieniša mažylė buvo paimta gerų žmonių ir atvežta į Akropolio "SOS gyvūnų" namelį. Jos gelbėtojai paaukojo ir jos skiepukui. Luka - nors ir gimusi lauke ir dar nedrąsi, tačiau meili ir visiškai nesidraskanti katytė. Jos kailiukas, nors dar truputį ir pilkas nuo kiemo dulkių, bet minkštas ir švelnus lyg vata.
luka.jpg

Arčis ir Seli (love)

Šuniukai atvyko iš Marijampolės į sostinę naujų namų paieškai. Tikėkimės, kad jie ilgai neužsibūs Akropolio “SOS gyvūnų” namuke, o iškeliaus į nuostabius mylinčius namus.  Susipažinkite: berniukas Arčis, o mergytė Seli. Arčiui apie 4 mėn., o Seli apie 2.5 mėn. Seli tikra nenuorama ir persekiotoja, jos pilna visur. Ji be galo meili, na tikra meilės bomba, taip ir bando visus visus išbučiuoti.  Mažyliai nukirminti, nublusinti ir jau paskiepyti. Jie bus labai dėkingi už kokybiškus konservukus ir sausą maistelį. Dėl šuniukų skambinkite tel. nr.868369502, užsukite susipažinti į Akropolio “SOS gyvūnų” namuką. Šuniukai dovanojami tik gyvenimui kambaryje, o sulaukus tinkamo amžiaus bus privaloma sterilizuoti Seli. Spėjame, kad šuniukai nebus dideli.

Deja, bet vakar vakare Arčiui pasireiškė babeziozė tad nuvežėme jį į Tarandės veterinarijos kliniką. Prašome paramos jo gydymui apie 30 eurų.

Arčis ir Seli
sss.jpg

s.jpg

Seli
ss.jpg

Mama katė ir šeši jos vaikiukai (pretty)

Viena moteris pastebėjo, kai kažkokie žmonės iš mašinos išmetė pintinę susuktą į paklodę. Priėjo, pažiūrėjo ir rado pilną krepšį „grybų“ – mamą katę ir šešis jos vaikiukus. Moteris neturėjo kur jų patalpinti, tad atvežė mums. Šeimynėlė šiltai įsikūrė savanorės namuose. Mama meili, rami, išsekusi, sulysusi, peršalusi katė, o vaikiukai maždaug 1,5 mėn. amžiaus išdykę nenuoramos. Kačiukai dar žįsta mamytę, bet jau puikiai valgo patys tiek konservus, tiek sausą maistelį. Reikalinga parama katės mamos apžiūrai, skiepui ir sterilizacijai, visai šeimai tabletėms nuo kirminų apie 60 eurų. Taip pat labai reikalingas kraikas, konservai mažiems kačiukams ir kokybiškas sausas maistas maitinančiai katei arba mažiems kačiukams. Dovanėles galite palikti Akropolio “SOS gyvūnų” namuke.

m.jpg

mmmm.jpg

mm.jpg

Robinas Hudas

Savanorė po pasivaikščiojimo su šunimis Akropolio automobilių stovėjimo aikštelėje pastebėjo tarp mašinų lakstantį katiną. Įtartinai katinukas atrodė, gal mašinas apvogti bandė.  Savanorė šunelius paliko namuke, pasiėmė konservukų ir grįžo ieškoti bastūno. Ji galvojo, kad pavyks jį tik pamaitinti, bet pavyko ir pagauti. Katinas visai neagresyvus, turbūt buvęs naminukas. Jo akutės varvančios, vietomis kailiuko nebėra, šonai įdubę, kaklas aplipęs erkėmis… Kol kas apgyvendinome jį Tarandės veterinarijos klinikoje, nes nei prieglaudoje, nei pas savanorius namuose vietų nebėra. Naujoką pavadinome Robinu Hudu, kai jis atsigaus ir sustiprės, tai bus tikras gražuolis. Gal norite suteikti jam nuolatinius ar bent jau laikinus namus? Skambinkite tel. nr. 868369502. Labai prašome paramos Robino Hudo išlaikymui (gydymui, skiepui, kastracijai, stacionarui). Kol kas negalime pasakyti tikslios sumos, nes nežinai kiek laiko jam teks tupėti klinikos stacionare ir kaip seksis sveikti, bet pradžiai reiktų 40 eurų.


rbbb.jpg

rb.jpg

rbb.jpgKaip paaukoti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/
Pavedimo paskirtyje nurodykite kam skiriami pinigai.


Dėkojame iš anksto  (love)

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS