lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3676308
Šiandien: + 55340
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kieti ir žavingi vyrukai Petrovičius ir Aras

Kieti ir žavingi vyrukai Petrovičius ir Aras

Praėjusiame gyvenime Petrovičius turbūt buvo slaptasis agentas. Jis greitas, sportiškas, net nepastebėsi kaip tyliai prisėlins iš nugaros ir bakstels snukučiu į koją. Petrovičius patinka amsinčioms  prieglaudos damoms ir turi šelmišką šypsenėlę. Jis draugiškas ir meilus visiems dvikojams. Petrovičiui apie 4 metus ir jis vis dar mėgsta žaisti su kamuoliuku ir kitais šuneliais. Jam patinka bėgioti reaktyviniais greičiais nuo vieno prieglaudos galo į kitą. Šis žavuolis gali būti puikus pagalbininkas virtuvėje, nes net labiausiai priskretusius puodus puikiai išgramdys ir išplaus (indaplovė, kuriai net vandens ir ploviklio nereikia).

Paskiepytas.

SDC16157.JPG

Antrame plane neišskiriama žaidimų trijulė Čigonka, Vega ir Petrovičius, o pirmame plane tinginėlė Žučka  (funny)
SDC15906.JPG


SDC15637.JPG

SDC15630.JPG
SDC15631.JPGSDC15632.JPG
SDC15615.JPG

Užsidarius įmonei Aras tapo bedarbiu ir atkeliavo į prieglaudą, kur jo gyvenimas prasidėjo iš naujo. Mums Aras panašus į apsaugininką tik tuo, kad toks pat didelis, kaip dauguma šios specialybės atstovų. Jis be galo draugiškas žmogui, gavęs jo dėmesio būna labai laimingas ir lyg drugelis plasdena aplink. Su patelėmis nelinkęs konfliktuoti, net jei jos jį agresyviai puola jis tiesiog nuo jų bėga ir tiek. Dabar jis apsigyveno pas generolę Duglę. Jam patinka erdvus voljeras, kur jis smagiai laksto ir varnas vaiko. Jį sunku nufotografuoti, nes jis nelabai nori ramiai pastovėti, jam visada reikia judėti ir kalbėti. Prieglaudoje jis gyvena jau kelis mėnesiu, per tą laiką spėjo nugalėti klastingąją ligą babeziozę.
Jam apie 4 metus.
Paskiepytas.
Aras būtų puikus pasivaikščiojimų kompanionas, nuotaikos pakelėjas ir šiaip puikus draugas kiekvienam. Tinkami namai jam būtų tokie, kuriuose būtų didelis aptvertas kiemas ar erdvus voljeras (bet vis tiek būtų būtina jį vedžioti) su jo ūgiui pritaikyta šilta būda.


SDC15619.JPG

SDC15633.JPG

SDC15952.JPG

SDC15957.JPGTinkamiausi šeimininkai Petrovičiui ir Arui būtų tokie, kurie mėgsta eiti pasivaikščioti, yra finansiškai stabilūs (kasmetiniai skiepai, kokybiškas maistas, gydimas susirgus), niekur neplanuoja išvykti iš Lietuvos, be galo myli šunis :)

Dėl jų skambinkite tel. nr. 868339826. Norėdami atvykti susipažinti į Minsko pl. 33A (Vilnius), būtinai iš anksto susitarkite.

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS