lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3676125
Šiandien: + 55157
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kas nerizikuoja - negeria šampano :)

Kas nerizikuoja - negeria šampano :)

Kai po prieglaudos kiemelį laksto gausus būrys šunelių, tiesiog neįmanoma kiekvienam skirti tiek dėmesio kiek kiekvienam iš jų reikia, sunku kiekvieną pažinti iki smulkmenų. Ypač sunku, kai atvažiavus į prieglaudą tiesiog randame prie tvoros pririštą šunį. Juk nieko apie jį nežinome, net neįsivaizduojame ar einant artyn puls ar ne, ar tik sustresavęs urzgia, ar leisis nurišti pavadį nuo tvoros ir įsivesti pas kitus šunis...

Šįkart papasakosiu apie Tofi, kuri šiais metais kovo pabaigoje buvo tiesiog pririšta prie tvoros. Nebuvo nei raštelio su jos vardu ir gyvenimo aprašymu... Laimei ji neparodė agresijos žmogui, o tik kitiems šunims. Ją apgyvendinome atskirame voljere. Ji niekada nepuola žmogaus, visada leidžiasi prisegti pavadį ir išsivesti iš voljero, leidžiasi paglostoma, bet glostoma visada keistai sustingsta, net nesuprasi, ar iš baimės, ar iš malonumo. Jos žvilgsnis šiek tiek gąsdina, tad niekada nesinorėdavo rizikuoti ir smarkiai ją niurkyti, kibinti ar daryti ką nors kita, kas gali nepatikti. Vieną dieną nusprendžiau surizikuoti ir išbandyti kiek ir ką leidžiasi daryti Tofi. Dovanojant šunį būtina žinoti kuo daugiau apie jį, kad ir jam ir naujiems šeimininkams būtų lengviau susidraugauti. Mano didžiam džiaugsmui Tofi leidosi daryti daug ką, tad čiupau į rankas šepetį ir ėmiau ją šukuoti. Net suskaudus šukuojant jos kaltūnus ji niekada net nebandė kąsti, o tik sucypdavo ir kantriai laukdavo.  Tofi leidosi ir niurkoma ir visur kur glostoma. Ji buvo labai laiminga ir net išvertusi pilvelį šiek tiek ramiai pagulėjo. Galiu drąsiai sakyti, kad Tofi tikra gerietė ir meilybė. Mes abi nelabai buvome pažįstamos, bet nuo tos išbandymų dienos mes tapome draugėmis ir ji visada, džiugiai trepsėdama, mane pasitinka ir noriai bendrauja, net pradėjo su manimi žaisti ir iš jos akių dingo tas gąsdinantis žvilgsnis. Tofi apie 5 metus, paskiepyta, artimiausiu metu bus ir sterilizuota. Ji vidutinio ūgio.

SDC16972.JPG

Oi kaip gražiai pozuoja  (love)SDC16979.JPG

SDC16978.JPG
SDC16977.JPG

Uch kiek kudlų   (lol)
SDC16986.JPGSDC16982.JPGSDC16981.JPG

Tinka gyventi lauke, bet geromis sąlygomis (daug vietos, šilta būda, užuovėja, apsauga nuo lietaus ir kaitrios saulės). Ji noriai bendrauja, tad ir naujieji jos šeimininkai privalės noriai su ja bendrauti. Turite tinkamas sąlygas tokiai damutei ir norite su ją susipažinti? Tad skambinkite tel. nr. 868339826 (jei neatsilieps parašykite aiškią žinutę ir jums perskambins) ir susitarkite dėl pasimatymo. Vilnius.

SDC16989.JPG

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS