lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3676125
Šiandien: + 55157
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Ir kaip gi šventės be dovanų? :)

Ir kaip gi šventės be dovanų? :)

Žiema, o lauke vietoj balto ir puraus sniegučio visur telkšo balos, vietoj gražių snaigių krenta šalti lietaus lašai.  Tik nuoširdžios dovanos, šypsenos ir smagūs šventiniai palinkėjimai pakelia mums nuotaiką, priverčia pamiršti varvančias nosis, perštinčias gerkles, susuktas nugaras, skaudančias rankas, miego trūkumą ir kibti į darbus, toliau padėti tiems, kuriems mes eame be galo reikalingi. Kaip kiekvienais metais, taip ir šiais Kalėdų Senelio elfai pradeda vaikščioti ir dalinti dovanėles prieš šventes. Oi kaip mums džiugu ir gera, kad esame ne vieni, kad yra daug gerų elfų, kurie padeda mums padėti likimo nuskriaustiems gyvūnams. Kiekvienas Jūsų paaukotas daiktelis (nesvarbu ar senas, ar naujas), maisto maišelis, kiekvienas euras mums yra labai reikalingas, todėl nuoširdžiai tariame Jums AČIŪ visų mūsų ir mūsų globotinių vardu.     (love)

AČIŪ muitinės darbutojoms, kurios mus aplankė ir atvežė daug dovanėlių, pagaliau gavome net ir dulkių siurblį. Beje Akropolio namukui kiti geradariai taip pat padovanojo siurblį ir net tokį pat.  Oi siurbsim siurbsim ir bus visur švaru  (bajan)

muitine.jpg

AČIŪ šauniam „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbučio kolektyvui už sausą maistelį, kruopas ir kitas puikias dovanėles!  (smile)


kempinski.jpg


AČIŪ Irtautui už gesintuvą! Tokios dovanos mums taip pat be galo reikalingos.   (lux)

irtautas.jpg


AČIŪ Tarandės veterinarijos klinikai už nuostabias dovanėles!  (cool)

tarande.jpg

AČIŪ „Saulės“ privačios gimnazijos moksleiviams už gausias mielai supakuotas dovanėles ir  nuoširdų sveikinimą! Alanui ypač patiko žaisliukas, pasičiupo ir nubėgo  (funny)

SDC15986.JPG

SDC15997.JPG

SDC16000.JPG

AČIŪ už dovanėles atkeliavusias net iš Švedijos! Savanoriai labai apsidžiaugė vienkartinėmis  pirštinėmis, nes jų nuolatos trūksta  (yahoo) Į Akropolio namuką iškeliavo nuostabūs rankų darbo rūbeliai šuniukams, kuriuos įsigyti galėsite mūsų paramos krautuvėlėje. Vėliau pamatysite jų nuotraukytes (smile)
SDC16001.JPG


AČIŪ mielai porelei (kurie augina vieną mūsų buvusią globotinę) už šiaudus (Alba juos dar neišpakuotus išbandė ir jai jie labai patiko), pjuvenas (labai tinka pečiui pakurti), paklotėlius ir didelę pagalvę katėms.  (smile)
SDC16003.JPGSDC16004.JPG


Tai pat AČIŪ visiems kitiems geradariams ir atsiprašome, kad neįdėjome Jūsų dovanėlių, tiesiog ne visada spėjame ir ne visada turime su kuo nufotografuoti dovanėles.
0
2015-12-23 22:16:06
Dėl siurblio
Aš esu viena iš tų muitininkių nuotraukoje,. :) Jei dviejų siurblių jums nereikia, tai visada galit vieną grąžinti į parduotuvę (čekiuką įdėjom, tik reikia nepraleisti 14 dienų termino) ir pinigėlius panaudoti tam, kam labiau reikia, mūsų kolektyvas tikrai dėl to nepyks! ;) Gerų švenčių!
Atsakyti Nuoroda 0

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS