lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3676125
Šiandien: + 55157
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Šiaurytė moka mylėti ir dalintis meile. Ieško namučių :)

Šiaurytė moka mylėti ir dalintis meile. Ieško namučių :)

Dauguma žmonių nori, kad ką tik sutiktas šuo iš karto jį pamiltų, jam paklustų, bet sargautų ir neprisileistų kitų. Dažnai išgirstame tokių pageidavimų, bet tai nelogiška ir neįmanoma!!!

Ar ką tik sutiktas žmogus galėtų iš karto tapti Tavo geriausiu draugu? Ar galėtum iš karto pradėti pasitikėti juo? Ar galėtum jam tą pačią minutę patikėti savo slapčiausias paslaptis? Aišku, kad ne. Pasitikėjimą reikia užsitarnauti! Tai kodėl dauguma žmonių mano, kad prieglaudos šuo, tik ką pamatęs svetimą žmogų, turėtų šokti jam į glėbį, atsigulti šalia kojų, pradėti bučiuoti rankas ir iš karto jam paklusti? Mes šito nesuprantame.

Papasakosiu Jums apie vieną mūsų senbuvę, kuri yra nuostabus šuo, ir jei kas norėtų su ja susidraugauti ir stengtųsi tai padaryti, tai tikrai nepasigailėtų. Ji taptų jam pačia geriausia drauge, kokia tik šuo gali tapti žmogui.  (love)

zzzzzzzz.png

Šiaurinei Meškutei, savanorių vadinamai tiesiog Šiaure arba Šiauryte, yra apie 4 metus. Į prieglaudą ji pateko vos kelių mėnesių. Ji su broliuku buvo rasti Rudaminoje. Broliukas dar nepasiekęs prieglaudos rado naujus namus, o Šiaurytė atkeliavo pas mus ir užsibuvo. Sunku pasakyti, kodėl ji dar nesurado naujų namų.

Štai taip ji atrodė, kai atkeliavo pas mus  (love)
imagee.jpg

image.jpg


Šiaurytė  nerodo agresijos, bet prisibijo nepažįstamų žmonių. Prie jų ji tiesiog nuleidžia savo riestą uodegėlę žemyn, ausytes priglaudžia ir slepiasi už pažįstamo savanorio. Šiek tiek laiko, pasivaikščiojimų su ja ir ji jau taptų drauge.

zzzzzzz.jpg


bb.jpg

Per tuos Šiaurytės gyvenimo prieglaudoje metus mes ją puikiai pažinome (mes ją ir užauginome) ir galime Jums viską papasakoti apie ją. Ji gražiai eina vedama pavadžiu. Į mašiną bijo lipti, bet įkelta gražiai sėdi ir tiesiog žiūri pro langą. Prie vandens telkinių iš pradžių elgiasi nedrąsiai, bet parodžius, kad vanduo yra gerai, ji noriai į jį brenda. Jai labai patinka prisiglausti prie žmogaus, būti jo apkabintai ir tiesiog sėdėti šalia. Ji niekada nėra įkandusi ar bandžiusi įkąsti, jai gali daryti ką nori, ji kantriai tam pasiduos. Jei Šiaurė ką nors daro blogai, sudrausminta iškart nusiramina. Kambaryje elgiasi tvarkingai. Ją įmanoma dresuoti, tačiau reikia surasti jai patinkantį skanėstą, nes komandų ji mokinasi tik gaudama ką nors labai labai skanaus.  Ji mėgsta žaisti, tik šiek tiek pritingi. Jai patinka, kai ją kuteni ir lakstai su ja po voljerą, tada ji labai smagiai laksto, šokinėja, švelniai apkabina ir baksnoja snukučiu.


zzzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg

zzzzzzzzz.jpg

aaa.jpg

Esi kantrus ir siekiantis užsibrėžto tikslo? Puikiai supranti, kad susidraugauti su suaugusiu šuneliu reikia šiek tiek laiko? Į akį įkrito Šiaurytė ir norite su ja susipažinti? Dėl jos skambinkite tel. nr. 868339826. Ji globojama prieglaudoje Minsko pl. 33A, prieš važiuojant būtina susitarti iš anksto. Nedovanojama gyvenimui prie būdos ir sargavimui.

Šiaurytė paskiepyta ir sterilizuota, taip pat turi mikročipą.      

yyyyy.jpgbbb.jpg

b.jpg

Už nuotraukas dėkojame Giedriui Abromavičiui   (smile)

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS