lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 38694446
Šiandien: + 11337
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Atleiskite, bet prašome paramos nuostabiam mažiui nukirptom ausim...

Atleiskite, bet prašome paramos nuostabiam mažiui nukirptom ausim...

Nukirpo ausis, nukirpo ir uodegą, turbūt norėjo parduoti kaip grynaveislį Kaukazo aviganį. Kaip suprantu „geriesiems  žmonėms“ nepavyko ir jie sugalvojo, kad tiesiog paleis šunelį soduose.  Juk jis ten tikrai gali išgyventi. Na pasisodins bulvių, morkų ir kitų daržovių. Pokštininkai! Beje, dar nepaminėjau, kad šuneliui, tiksliau jo augančiam organizmui,  žinoma niekas nedavė tinkamo maisto, kuriame būtų pakankamai mineralinių medžiagų ir vat mažylis susirgo rachitu. Jei dar nežinote kas tas rachitas, tai pasakysiu tiek, kad rachitas - netaisiklingas kaulų augimas dar mažiems šuniukams. Trūkstant mineralinių medžiagų  pradeda lūžti plaukai (suaugusių šunų), sutrinka jaunų šuniukų brendimas ir t.t. Mikroelementų stoka stabdo kraujodaros ir endokrininių liaukų funkcionavimą. Svarbiausi mikroelementai: geležis,varis,kobaltas, jodas ir kt.  Na štai šiek tiek Jus supažindinau su šunelio bėdele. Sakau bėdele, nes tikiu, kad viskas yra išgydoma, kad tai ne BĖDA!
(mad)
Man taip ir norisi surėkti ant tų kas šunelį išmetę: Kvailiai! Mąstyt pradėkit! Deja, nieko iš to nebus. Jie neišgirs.  Na tik šiek tiek savo nervų ląstelių nužudysi, o šuneliui taip nepadėsim...
Nenoriu aš Jūsų graudinti, ašaros manau čia nepadės, be to nemoku aš kitų graudinti ir manau - nereikia.  Ašarų ir taip užtenka šiam pasaulyje.
(smile)
Taigi geri žmonės pastebėjo šį klibančiuojantį šunelį ir jį prisiviliojo su maistu, o tada pagavo ir pasiskambinę atvežė pas mus į „SOS gyvūnai“ priegaludėlę. (lux) Šiek tiek buvo neramu, kai pasakė, kad atveža šunelį su sulaužytom priekinėm kojytėm... Į galvą pradėjo lįsti baisūs vaizdai... (wow)  

Privažiavęs vyriškis iškėlė šunelį iš mašinos. Kai pamačiau, prisipažinsiu, iš pradžių nesupratau, kad šuneliui kažkas ne taip. Aš mačiau tik 4 mėn, didelio ūgio nuostabų juodą šunelį. Deja, kai šunelis palietė kojytėm žemę, tada aš supratau, kodėl šunelio niekas nenupirko ir jis buvo paliktas soduose... Aro (taip mes jį pavadinome) priekinės abi kojelės kreivos šleivos, kaip jau minėjau – jam rachitas... Liūdna...suspaudė širdį... Suskubome skambinti į veterinarijos kliniką. Gal dirbs (gegužės 1d – nedarbo diena) ir mus priims su šiuo grožiu. (pretty) Pasisekė, Andriui pavyko susitarti su Jakovo klinikoje dirbančia veterinarijos gydytoja Margarita ir ji pažadėjo mus priimti.
Nuvykome ir tada tiksliai sužinojome, kad Arui rachitas. Margarita mus nuramino pasakydama, kad įmanoma jam padėti, kad pradėsime gydymą ir ruošimės operacijai po kokių 3 mėn. Šunelio dabar dar negalima operuoti, nes jis dar per jaunas ir jo kaulai, sausgyslės dar nesusiformavo (atleiskite, jei ką ne taip veterinariškai pasakysiu, nes man sunku suprasti įvairius terminus ir sudėtingus žodžius).
(silly)
Šuneliui sugipsavo dešinę kojytę, pažiūrėsime ar tai padės, kitą kojytę apvyniojo tvirtai pleistrais. Gavome nurodymus 30 minučių neleisti didčkiui keltis, ir kasdieną duoti 1,5 tabletės kažkokių sudėtingu pavadinimu vaistų (jau nepamenu kaip vadinasi).  (smile2)Nukirminome Arą, apipurškėme vaistais nuo erkių, na ir visą kelią iš klinikos traukiau iš jo erkes ir mėčiau jų lavonėlius pro langą. (rake)  Fui! Ir ko nepadarysi dėl bejėgio padarėlio.
(love)
Įkurdinome Arą naujosios prieglaudos kambarėlyje, kad jis turėtų savo ramų kampelį ir minkštą guoliuką.

Prisipažinsiu, mus visas šis šunelis tiesiog pakerėjo.  Jis nuostabus! Jo žvilgsnis toks mielas, kad negali nustoti į jį žiūrėti. Neįmanoma tokio „mažiaus“ neįsimylėti. (love)

Jis, kad ir kreivom kojelėm, bet su mažais šuneliais nori žaisti, juk ir jis mažas. Kad ii kiek jį tampėme (tiksliau nešiojome su sugipsuotom ir apvyniotom kojytėm), kankinome girdydamos tabletes, traukdamos erkes ir šiaip niurkydamos, jis neparodė jokios agresijos, buvo kantrus viskam.
Galiu Jums pasakyti tik tiek: JIS NUOSTABUS ŠUNELIS! (lux)  
Taigi šiam šuneliui – Arui – labai aš noriu paprašyti paramos. Vizitai pas veterinarę, vaistai, vitaminai ir būsima operacija kainuos apie 700 Lt, o tai tikrai nemaži pinigėliai. Prašau, kad ir po kelis litukus, bet susimeskime dėl šio mažiaus, kad jis galėtų pradėti naują nuostabų gyvenimą su nuostabiais jo būsimais šeimininkais. Aš tikiu, tai patikėkite ir Jūs, brangieji, kad jis pasveiks ir lakstys pievomis gaudydamas drugelius ar gandrus (tik žinoma išpurkštas vaistais nuo erkių).
(witch)

Arą paremti galite pervesdami pinigėlių į "SOS gyvūnai" sąskaitą, bet nurodykite, kad pinigai skirti būtent Aro gydymui. Taip pat  būsime dėkingi ir už kokybišką sausą ėdalą mažiems augantiems šuneliams bei minkštus paklotėlius šiam dičkiui.
Sąskaitos Nr.
LT837300010106209100
Banko pavadinimasBankas “Swedbank“, AB
SWIFT/BIC kodasHABALT22
O dabar susipažinkite su Aru ir Jūs!!! Pažadu, kad net iš nekokibiškų mano nuotraukų Jūs jį pamilsite!!! (love)

SDC10410.JPG


Štai tokį grožį mes pamatėme  (good)

SDC10411.JPG

O štai ir jo bėdelė...
SDC10415.JPG

Rachitas... persuktos kojytės...

SDC10421.JPG

Net ne viena, o abi...
SDC10423.JPG

Ruošiames kelionei pas veterinarą. Šiek tiek baisoka... (sad)
SDC10430.JPG

Ir štai mes jau čia, jau sulaukėme savo eilės...
SDC10445.JPG

Apžiūrėta ir pradėta... Kojelės apyniojamos pleistrais.
SDC10448.JPG


Ariukas laukia gipso... Ramus, kantrus...
SDC10450.JPG

Tik švelniai jį reikėjo prilaikyti, kad nesikeltų...
SDC10456.JPG
Na dar kelios minutės ir jau viskas, jau kojytės bus tvirtai suvyniotos... Bet Aras visai neliūdi, turbūt jis optimistas, kaip ir mes (smile)
SDC10458.JPG

Jau apžiūrėti, pasverti ( 15, 6 kg, mažylis? (lol) ) ir šiek tiek pakankinti kliaujame į jaukius prieglaudėlės kambarius.
SDC10460.JPG

Saldžių sapnų ir gražaus rytojaus linkime mes ir Aras (love)
0
Auksė
2013-05-03 08:46:08
baisus vaizdelis. Vargšiukas. Tikiuosi kojytės išsitiesins ir jis galės gerokai atsidūkti.
Atsakyti Nuoroda 0
1
iks
2013-05-03 08:48:18
tikrai žavingas žvilgsnis :)
keliu straipsnelį į 15min.lt
Atsakyti Nuoroda 1
0
Indra
2013-05-03 09:16:33
Tikiuosi šis gražuolis kuo greičiau pasveiks ir suras naujus namus. Seksiu šio mažylio istoriją ir džiaugsiuos kiekviena sveikimo diena. Ačiū Jums, kad esate, Jūs NUOSTABŪS (lux)
Atsakyti Nuoroda 0
0
Neringa
2013-05-03 14:25:52
O kodėl istorijos nėra Facebook'e? Pasidalinčiau - vis šis tas.
Atsakyti Nuoroda 0
0
Auksė
2013-05-04 12:16:33
yra :)
Atsakyti Pirminis Nuoroda 0
0
Neringa
2013-05-04 23:26:07
Nerandu. Bet pasidalinau kitaip.
Atsakyti Pirminis Nuoroda 0
0
Aurelija
2013-05-04 00:00:23
Ačiū Jums, kad esate ir už tai ką darote, jei turėtumėte sąskaitą į kurią Jums būtų galima pervesti ištvermės ir stiprybės - iškart pervesčiau didelį kiekį :)
Na, o kol tokių dalykų negalima padaryti, pervesime pinigų Arui, tikim, kad jam bus viskas gerai ir augs stiprus ir tvirtas šuo :)
Atsakyti Nuoroda 0
1
iks
2013-05-04 21:06:49
Aras tikras erelis, kad ir subintuiotas-sugipsuotas, nori dalyvauti veiksme, o dar garsiai paaiškina, ką galvoja apie visokius lindikus prie jo maisto dubenėlio:)
Atsakyti Nuoroda 1
0
Vaiva
2013-05-27 23:39:07
Kiekviena karta vis sunkiau patiketi, kad sitiek brudo (zmoniu,kankinanciu gyvunus) zemeje!!!
Gaila suniuko labai :(
Atsakyti Nuoroda 0
0
Gida
2013-05-28 20:17:30
Taip gaila,kad negaliu ziureti...baisu toks vaizdas ,kad truksta zodziu...kokie zmones,kaip imanoma taip slyksciai elgtis,juk cia gyvybe taip pat kaip ir zmones juk viska jaucia ir supranta.Toks mielas suniukas,tikiuosi jis pasveiks ir viskas bus gerai,o tiems kas taip sugebejo padaryti tegul nupuna rankos........nes tai nezmogiska...tik lietuvei gali taip elgtis pasibaisetina kas darosi musu salyje...
Atsakyti Pirminis Nuoroda 0
0
eva_eva
2013-05-29 22:48:00
Arui
Atsakyti Nuoroda 0


 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS