lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 4971771
Šiandien: + 40345
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"SOS gyvūnų" dienoraščiai

 • Archyvas

  «   Spalis 2019   »
  P A T K P Š S
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

Medžioklės sezonas atidarytas!!! (Katės Persėjos istorija)

Niekada nemaniau, kad žmogus gali būti toks žiaurus. Maniau, kad jis tik gali švelniai glostyti, leisti sėdėti jam ant kelių, kad tik jis palepina skaniu žuvies kąsneliu. Nežinau ką blogo padariau jam. Gal nepatiko mano murkimas ir trynimasis į kojas? Gal mano kailio raštas pasirodė negražus, o aš pati per sena?   (hmm)

Ankščiau niekada nebuvau jautusi tokio deginančio skausmo. Pajutau jį staiga, nesupratau kas įvyko, bet smūgis mane nubloškė į šoną. Aš suklykiau iš skausmo, bet niekas prie manęs nepribėgo. Laukiau, atrodo, kad visą amžinybę, bet niekas taip ir nepasirodė. Dar pagulėjusi sukaupiau visas jėgas ir nušliaužiau į šoną išsilaižyti kailiu srūvančio kraujo. Maniau, kad taip išsilaižysiu ir sunkiai pakeliamą skausmą... Bėgo dienos, o aš niekaip negalėjau atsistoti ant užpakalinių kojų, bet sukandusi dantis šliaužiau ieškoti maisto. Gyvenau Nemenčinėje netoli vienos įmonės, tad stengiausi prie jos kuo arčiau prisiglausti. Mane nuskriaudė žmogus, aš juo nepasitikėjau, bet alkis ir vis dar geliantis skausmas mane vertė prašyti jo pagalbos. Taip apie savaitę gyvenau prie tos įmonės, kur mane maitino geri žmonės. Vieną dieną pamačiau, kaip vienas žmogus kažkam paskambino, ilgai kalbėjo, o tada priėjo prie manęs, paėmė ant rankų ir nusinešė į mašiną. Aš nesipriešinau, nes nebeturėjau jėgų, o ir žmogaus veidas buvo man jau pažįstamas. Visą kelią galvojau, kad žmonės nieko blogiau man jau negali padaryti.

Važiavome ilgai. Mašinai sustojus mane vėl paėmė ant rankų ir nusinešė į keistą pastatą. Jame uodžiau keistus man dar nepažįstamus kvapus, girdėjau kačių miaukimą. Mane atvežęs žmogus ilgai kalbėjo su kitu žmogumi (kaip supratau vėliau, tai veterinarijos gydytoja), tada mane perdavė jam ir išėjo. Mane paėmęs žmogus pradėjo mane čiupinėti, visur spaudžioti, bandė pastatyti ant visų keturių kojų, bet galinės neklausė. Stengiausi stovėti, bet nepavyko. Pajutau kelis bakstelėjimus ir skystį, įtekanti man po oda. Tada mane nunešė ir uždarė į narvelį, kuriame buvo minkštas guolis, vanduo, maistas ir dėžutė su keistu smėliu viduje.  Pavalgiusi saldžiai užmigau, nes buvau pavargusi, o čia buvo taip šilta ir gera.  (love)

SDC16080.JPG

Daugiau...

Nuotrauka:

Prašome, prašome ir vėl prašome finansinės paramos...

Prašome, prašome ir vėl prašome...  (sad)

Gausų būrį šunelių ir katinėlių sunku prižiūrėti, sunku jais pasirūpinti, bet visada stengiamės kaip tik galime. Pažiūrėk jau keli susipyksta ir še tau žaizda šone ar įdrėksta akis, vienas pradeda čiaudėti, tai jau žiūrėk ir kitas tuojau pradės. Kažkas pradeda mažiau valgyti ar viduriuoti, tai jau stebėk kas ir kodėl. Atkeliauja nauji gyvūnai - juos iškart reikia skiepyti, atkeliauja kalytės ar katės - jas kuo skubiau reikia sterilizuoti, o dar visus ir nukirminti, nublusinti reikia, o jei dar ausų erkučių turi, tai dar ir gydyti. Dažniausiai mes nieko nežinome apie gyvūnų gyvenimo sąlygas ir sveikatą iki atvykimo pas mus, todėl dažnai laikui bėgant pasirodo įvairios ligos.

Visi kas nors kartą su savo augintiniu lankėtės veterinarijos klinikoje puikiai žinote kaip viskas brangiai kainuoja. Vien už gyvūno apžiūrą sumokama 60-100 lt, o jei gyvūnas suserga ar jam reikalinga operacija, tai jau šimtais mokama.   (wow)

Neprašytume jei tikrai nereikėtų, tačiau šiuo metu mums labai reikalinga finansinė parama. Kiekvienas litas mums labai svarbus.

Kaip paremti rasite čia: http://sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/

Apmokėjimo paskirtyje nurodykite kokiam gyvūnui skirta, o mums komentaruose parašykite kiek pervedėte (taip bus patogiau ir greičiau suskaičiuoti kiek kam jau paaukota).

Taip pat paramą galite palikti Akropolio „SOS gyvūnų“ namuke, tik būtinai pasakykite kam skirti pinigėliai.

Ačiū už Jūsų paramą ir palaikymą!  (love)

Čia visi gyvūnai, kuriems šiuo metu labiausiai reikalinga finansinė parama:

REIKALINGA PARAMA RENETO GYDYMUI (trūksta 320lt)

Prieglaudos senbuvį Renetą ištiko labai didelė ir skausminga bėda... Renetukui hemorojus. Kas antrą dieną vežėme į kliniką procedūroms, tačiau situacija išties labai bloga, tad prireikė chirurginės hemorojaus šalinimo operacijos. Kai kurių klinikų darbuotojai siūlė nevargti ir migdyti Renetuką, bet kaip mes nepabandę išsikapstyti galime pasmerkti myriop tokį nuostabų katiną? Renetui hemorojus pašalintas prieš gerą savaitę, tačiau katukas vis dar klinikoje, prireikė rimto pooperacinio stebėjimo ir gydymo, buvo sutrikus kraujotaka, teko tvarkyti "viduriukus". Operacija, vaistai, gydymas, stacionaras atsieis apie 350lt. Ačiū veinai moteriai, kuri neliko abejinga ir paaukojo 30lt. Iki reikiamos sumos dar nemažai liko. Prašome Jūsų paramos, aukodami nurodykite, kad skirta RENETO GYDYMUI.


renetas.jpg

PARAMA GAUTA!!!! PRAŠOME PAREMTI STINGULĮ (reikalinga suma 200lt)

Mielieji draugai, pamenat rašėm, kad iš aktyvaus šunelio Stingas virsta piktu bambekliu? Visai atsitiktinai aptikome, kad Stingo dantukai yra tiesiog tragiškos būklės... Skausmingos, net pūliais apsinešusios dantenos, dantys apsinešę akmenimis, kai kurie dantukai labai prastos būklės, tad teks rauti lauk. Akmenis pašalinti, dantis sutvarkyti, narkozė bei vaistai kainuos 100lt. Ta pačia narkoze norime Stingulį ir iškastruoti, kad išvengti daugiau sveikatos sutrikimu. Kastracija kainuos irgi 100lt. Kaip paremti rasite čia, būtinai nurodykite, kad auka skirta STINGUI.


stingas.jpg

PRAŠOME PAREMTI KATYTĘ TARANDĖS KLINIKOJE (200 Lt)

2014.08.15 Fabijoniškėse, prie P. Žadeikos g. 14 namo rasta nedidelė 4-6 mėn. raina katytė. Ant kaklo turėjo raudona antkakliuką. Matosi, kad naminė, noriai bendrauja ir nebijo žmonių, labai draugiška, moka naudotis tualetu, švari.

Gal kas pametėte arba žinote kas pametė?

Katytė serga, jos burnytė pilna žaizdų. Prieglaudoje visos saugios vietos jau apgyvendintos ir jai reikalingas gydymas, todėl katytė buvo palikta Tarandės veterinarijos klinikos stacionare.

Katytės vaistams, gydymui ir stacionarui reikia apie 200 Lt.
Jeigu kas nors galite ją priglausti namuose ir ja rūpintis, tai reikalinga suma ženkliai sumažėtų.

Aukodami nurodykite, kad skirta KATYTEI TARANDĖS KLINIKOJE.


tarandes aktyte.jpg

PRAŠOME PARAMOS DELMAI (150 Lt)

Mūsų patrakėlė Delma su kažkuo susipešė ir jos šone atsivėrė gyli žaizda. Tokiai nelaimei nutikus negalėjome tiesiog laukti ir rinkti pinigus, todėl skubiai vežėme siūti žaizdą. Klinikai likome skolingi 150 Lt.

Aukodami nurodykite, kad skirta DELMAI.

Delma.jpg

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS