lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 4971452
Šiandien: + 40026
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"SOS gyvūnų" dienoraščiai

 • Archyvas

  «   Spalis 2019   »
  P A T K P Š S
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

Kofis ir Myla - ieško meilės ir kantrybės

"Mano kalytei apie 8 metus. Ji niekada neprisileisdavo patinų, todėl ir nesterilizavome. Kažkodėl prieš kelis mėnesius ėmė ir prisileido kaimynų šunį. Ir taip gimė šuniukai. Auginom, bet jie labai daug ir garsiai loja, tad kaimynai ne kartą policiją kvietė. Priimkit!!!!"
Priėmėm. Ojojoi kokie neišauklėti, nenustojantys loti, nesocializuoti, bailūs šuniukai, bet užtat kokie gražūs! Jie pas mus jau kelias savaites, per kurias padarė labai didelę pažangą, todėl dabar Jus su jais ir supažindinsime. Jau pats metas (bajan)

Tai gi pristatome Jums Kofį ir Mylą. Broliukui ir sesutei apie 6 mėn, jie paskiepyti, nukirminti, nublusinti, čipuoti ir registruoti.  Kofio kailiukas rudas su juoda, o Mylos – juodas su šiek tiek ruda. Jie abu vidutinio ūgio, mergytė mažesnė ir smulkesnė. Daug nebeaugs.


myla ir kofis.jpg

Kofis ir Myla nedrąsūs, bet daro pažangą ir drąsėja, nori bendrauti ir būti šalia. Prieglaudoje prie pagrindinės mūsų savanorės jie jau priprato ir visur sekioja paskui, net į mašiną įsiropščia ir ant kelių įsitaiso. Juos jau galima ir ant rankų paimti, net nebando kąsti. Kaip yra sakoma:“gera pradžia – puse darbo“, tad pusę darbo perauklėjime mes jau padarėme, o kita pusė lieka naujiems jų būsimiems šeimininkams.  

Į savo namus priėmus vieną iš šių triukšminukų lauks gana didelis iššūkis, nes reiks juos auklėti, mokinti, o tam prireiks nemažai kantrybės. Šie šuniukai buvo visai neauklėti, todėl daug ir ant daug ko loja, bet tai tikrai įmanoma pakeisti, tiesiog reikia kantrybės, laiko ir noro. Jie jauni, tad greitai mokosi. Už visus vargelius Jums bus atlyginta su kaupu, nes jau dabar matosi ir mes jau patyrėme, kad šie šuniukai yra meilūs ir draugiški, tiesiog neauklėti. Ne vienoje Vilniaus šunų dresūros mokykloje yra taikomos nuolaidos šuniukų, paimtų iš prieglaudos pamokėlėms.  

Myla
SDC16482.JPG

Kofis

SDC16491.JPG


Esate kantrūs? Mėgstate daug vaikščioti ar net bėgioti? Mėgstate mokinti ir patys mokytis? Kantriai išklausysite ką pasakosime apie jų charakterį? Turite nemažai laisvo laiko? Neišmesite šuniuko į gatvę vien dėl to, kad nugraužė interneto laidą ar apsisiojo naujus batus? Kiekvienais metais skiepysite, susirgus gydysite, saugosite nuo erkių platinamų ligų, maitinsite kokybišku maisteliu? Į akį krito, Kofis arba Myla? Tad skambinkite tel. nr. 868339826 ir susitarkite dėl susitikimo. Vilnius.  

Kofis ir Myla dovanojami tik gyvenimui kambaryje. Namas su aptvertu kiemu ir supratingais kaimynas būtų tobuliausia, nes jie mėgsta daug bėgioti ir kol kas dar nesupranta kada užtenka loti.


Jei galite bent kažkiek prisidėti prie Mylos sterilizacijos (29 eurai) ir Kofio kastracijos (15 eurų) būsime labai dėkingi. Kaip paaukoti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/, būtinai parašykite, kad Kofiui ir Mylai.    

Iš kairės į dešinę: Petrovičius, Myla, Lota (už jos matosi šiek tiek Vegos), Kofis ir Žučka - visi tiesiog nuostabūs   (love)
SDC16490.JPG

Bėda po vieną nevaikšto... prašome finansinės paramos

Niekada nežinai kada užklups nelaimė, kada susirgsi ir teks kovoti dėl gyvybės.

Vieną dieną viskas gali apvirsti aukštyn kojom, kai mažytė erkė klastingai įsisiurbia į šoną. Kelios dienos, ir iš aktyvaus, energingo šuns lieka tik gulintis, viskam abejingas vargšą šunelis... Rodos, mūsų senbuvė Lota išgyveno babezioze, bet ši liga paliko savo gilų pėdsaką, o dar netikėtai atsivėrusi žaizda pablogino situaciją. Deja, bet esant tokiam gausiam globotinių, o mažam savanorių skaičiui, sunku pastebėti visus šunelių įbrėžimus, nubrozdinimus, įkandimus, ypač kai išoriškai jie būna beveik nepastebimi... Nuvežus į kliniką sutvarkyti žaizdos, operacijos metu paaiškėjo, kad žaizda yra daug didesnė nei atrodė iš išorės ir gana sena.  Lotai buvo pašalinta nemažai mirusių audinių, įdėtas drenas, sukabinta žaizda. Jos kepenys pažeistos, prasidėjęs vidinės pilvo sienelės uždegimas. Padarius kraujo tyrimus, rezultatai nuliūdino: inkstų rodikliai labai prasti, eritrocitų kiekis kraujyje labai labai mažas...

SDC15914.JPG

Lota jau beveik tris savaites gyvena Tarandės veterinarijos klinikos stacionare. Tvirtai nusprendėme kovoti už jos gyvybę, kad ir kiek laiko, kantrybės ir pinigų tai kainuotų. Vaistai nuo vėmimo, antibiotikai, lašelinės, žaizdos valymas tapo Lotos kasdienybe. Ji viską kantriai kenčia ir didžiam mūsų džiaugsmui kasdien jaučiasi vis geriau.

Daugiau...

Nuotrauka:

Reikalinga finansinė parama išsekusiai šunei

Protu nesuvokiama, žodžiais nenusakoma... Pamatęs negalėsi pamiršti, vien pagalvojus širdį suspaus ir sunku bus tramdyti ašaras...

Štai tokia gal kokių 4 metų amžiaus išsekusi  šunė gyveno gatvėje, niekam nereikalinga, niekieno nepastebima, nemylima...Laimei šiandien ją pastebėjo mūsų savanorė Marina ir ją išgelbėjo iš elgetos gyvenimo. Šunė ne tik peršviečiamais šonais, bet ir akla... Tokia jauna, o taip gyvenimo nuskriausta, tačiau ji išliko labai meili ir draugiška.

Niekada turbūt nesužinosime koks bjaurybė ją išmetė ir privertė badauti. Taip pat niekada nesužinosime ar kada ji buvo patyrusi laimę, meilę ir ar kada jautėsi saugi... ar kada džiugiai lakstė po kiemą, sočiai valgė ir buvo meiliai glostoma...

Nebegalvokime apie praeitį, o žvelkime tik į ateiti. Drauge susiimkime ir padėkime jai pajusti, kas yra meilė, šiluma, pilnas pilvukas maisto, minkštas guoliukas, dubenėlis visada švaraus vandenėlio ir saugumo jausmas.

Jai būtina veterinarinė apžiūra, todėl labai prašome paremti jos vizitą į veterinarijos kliniką, gydymą ir skiepus = 150Lt.
Mokėjimo paskirtyje nurodykite „Išsekusiai šunei“.

Visa informacija: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/

Taip pat labai reikalingi kokybiški konservai ir sausas maistelis. Juos galite atnešti į Akropolio "SOS gyvūnų" namuką, tik pasakykite, kad skirta šiai šunei.

O gal kartais kas nors pas save namuose turite laisvą ramų kampelį ir galite perimti jos globą? Mūsų savanorės namuose gausu šunelių, kurie kelia triukšmą ir jiems nelabai patinka svečias namuose, o prieglauda perpildyta. Būtinai paremsime maisteliu ir iš paaukotų pinigų apmokėsime vizitus pas veterinarą bei gydymą. Jeigu galite perimti šios vargšelės globą rašykite info@sos-gyvunai.lt

Ačiū!!!!

akla.jpg

akla2.jpg

akla3.jpg

akla4.jpg  

akla5.jpg

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS