lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 37132609
Šiandien: + 335
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Prieglaudos akimirkos

Prieglaudos akimirkos

Prieglaudos senbuvėlė Braškytė. Nepuoselėjame vilties, kad ši garbaus amžiaus kalytė  ras namus. Tačiau jos liūdnos akytės išduoda, kad vienintelė jos likusi gyvenimo svajonė  užmigti jaučiant jūsų rankų švelnumą ir kvapą šalia.

111.jpg

112.jpg

Nuostabioji vagilė, vardu Smilė. Rugsėjį šiai kalytei sukaks vieneri, o vėliau bus ir vienerių metų gyvenimo prieglaudoje sukaktis. Kodėl ši ilgakojė, nuostabaus, ramaus charakterio gražuolė džiugina tik mus, prieglaudos savanorius, atsakymo nežinome, visos jos sesytės jau gyvena su naujais šeimininkais (bje, būtų įdomu jas pamatyti dabar), tačiau tikime, kad ateinanti gimimo diena atneš dovaną su kaupu ir Jūsų dalinama meilė greitai  atpirks tuos ilgus , vienišus prieglaudoje praleistus metus.

Smile.jpg

Entuziazmo ir optimizmo šaltinis - Talika. Maža, linksma, judri, švari, sterilizuota kalytė sukurta būti geriausia šeimos drauge.

063.jpg
078.jpg

Polis - vienerių metukų neseniai šeimininkų išduotas patinėlis. Jo akyse šiandien matosi begalinis ilgesys žmogaus meilės ir dėmesio. Labai tikime, kad jis vieną dieną išvys Jus ir jo gyvenimas vėl pradės tekėti sena, džiugia vaga, o akys vėl nušvis džiaugsmo ašaromis.

095.jpg096.jpg

Silva - daug gyvenimo negandų patyrusi, sunkiai jas išgyvenusi, tačiau kiekvieną dieną kaip džiaugsmą sutinkanti kalytė. Tai draugiško charakterio, sterilizuota Vokiečių aviganio veislės mišrūnė, be galo ieškanti naujų mylinčių šeimininkų.

292.jpg

293.jpg

306.jpg

Akliukas Marliukas. Jaunas, širdimi gyvenimo džiaugsmą ir šviesą matuojantis patinėlis. Tai gero, optimistiško ir draugiško charakterio šuo. Labai tikime, kad jo nuoširdus džiaugsmas aplink supančiu pasauliu ir kiekvienu prieglaudos svečiu vieną dieną bus pastebėtas,  kompensuos jo aklumą ir neleis jam ilgus metus nugyventi prieglaudėlėje

320.jpg324.jpg326.jpg.
Kamanė - jauna, vaikiškomis išdaigomis visų kasdienybę skaidrinanti kalytė, atkeliavusi į prieglaudą bū9dama trijų mėnesių amžiaus. Dar nieko stipriai gyvenime nemylėjusi, ji visą savo širdelėje nešiojamą meilę yra pasiruošusi atiduoti tik Jums.

129.jpg

125.jpg

Vega atkeliavo šią žiemą - grakšti (nors gerai įmitusi;), miela, jauna, tačiau jau spėjusi tapti prieglaudos senbuvėle. Kalytei reikia daugiau laiko apsiprasti su naujai pasikeitusiomis sąlygomis, tačiau kokia tampa ją pažinus - susipažinkite ir pamatysite patys. :)

t 118.jpg 122.jpg

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS