lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3531765
Šiandien: + 39036
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"SOS gyvūnų" dienoraščiai

 • Archyvas

  «   Rugsėjis 2019   »
  P A T K P Š S
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            

Jūsų parama padės priimti daugiau beglobių!

Ruduo, lietus ir statybų triukšmas netrikdo kasdienės prieglaudos veiklos – beglobiais tapusių gyvūnų gelbėjimo, kasdienės priežiūros bei naujų namų jiems paieškos. Va tik žmonių, kurie nori priglausti gyvūnus sumažėjo. Ar tiesiog į gatves išmetamų gyvūnų kasdien daugėja?

Sunku pasakyti, tačiau akivaizdu, kad kasdien plūsta pranešimai apie vienoje ar kitoje vietoje vargstantį nabagą ir prašymai priimti beglobiais tapusius gyvūnus. O  juk prieglauda ne guminė. Juk kiekvienam reikia erdvės ir saugaus, šilto kampelio. Deja, ne visi šunys gali sugyventi taikiai tarpusavyje, kadangi atkeliauja nekastruoti / nesterilizuoti, dominuojantys ir kovojantys dėl patelių dėmesio. O juk žiema čia pat, prašymų priimti lauke šąlančius gyvūnus tik daugės, tačiau prieglaudoje yra gausu naujokų, kurie dar nekastruoti, nesterilizuoti ir todėl laikomi atskiruose erdviuose voljeruose, kur šiaip galėtų gyventi bent keli gyvūnai.

Todėl kreipiamės į jus su labai dideliu prašymu padėti mums apmokėti štai šių konkrečių gyvūnų kastracijos / sterilizacijos operacijas, taip padidinant jų šansą susirasti naujus namus, o į jų vietą galėtų atkeliauti tie, kam tuo metu reikės pagalbos.

Šiuo metu finansinės pagalbos reikia: Brisiukui (reikia 35 Eur);   Baltakakliui (reikia 35 Eur); Eltonui ( reikia 35 Eur); Ladai (reikia 40 Eur), Rudžiui (trūksta 10 Eur);  Mirai (reikia 35 Eur); Vikai (reikia 45 Eur).

Norintys padėti, rekvizitus ras šioje nuorodoje: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/

Paskirtyje nurodykite, kurio konkrečiai gyvūno kastracijai ar sterilizacijai skiriate savo auką, pvz.: Eltono kastracijai.

Padėti gali ir emigrantai, nes turime PayPal.

BRISIUKUI reikia 35 Eur.
Brisiukas3.jpg

Daugiau...

Nuotrauka:

"Grindinukų" istorijos

Kai dažnas praeidamas pro prieglaudą užklausia, kiek gi šunų turime prieglaudoje, susimąstai...Ogi daug! Vieni susiranda jaukius namučius ir mylinčius šeimininkus, kiti atvyksta į prieglaudą, bet skaičius maždaug aiškus – vienu metu prieglaudoje būna apie 80-90 globojamų šunų! Oho! – kone nustemba praeiviai. Ir, žinoma, pasidomi iš kur tiek daug turim, kokios šunų istorijos, likimai. Ogi skirtingi: išmesti gatvėse, likę našlaičiais mirus šeimininkams, tapę nereikalingais ir palikti likimo valiai prie būdų negyvenamose sodybose, pririšti prie prieglaudos vartų, rasti savanorių, ir, be abejo, perimti iš sanitarinių bei karantinavimo tarnybų, kur patenka gatvėse besišlaistantys bešeimininkiai gyvūnai. Pavyzdžiui, šiuo metu prieglaudoje globojami net 29 šunys, perimti iš Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos „Grinda“.

Tačiau žmonės ir toliau stebisi, kaip gi mes susitvarkom su šitokiu kiekiu šunų, kur jie visi gyvena, kaip sutaria. Nusišypsai, nes tik pabendravus su mūsų globotiniais galėtumėt įsitikinti, kokie jie visi geri, draugiški, protingi, ir, kaip bebūtų, savotiški. Taip,  drąsiai galime teigti, kad kiekvienas mūsų globotis – tai individualybė, turinti tik jam būdingą charakterį, elgesio ypatumus ir pomėgius. Kaip ir mes, žmonės, šunys patys pasirenka su kuo norėtų bendrauti, susiformuoja grupelės draugelių. Visa tai įvertina savanoriai ir stengiasi pritaikyti nedidelį prieglaudos plotą pagal globotinių poreikius. Tačiau globotinių skaičius prieglaudoje nemažėja, o atvirkščiai nuolat didėja. Išvykus vienam globotiniui į namučius, į jo vietą neretai atvyksta net keletas naujokų. Jiems reikia laiko ir vietos apsiprasti, susipažinti su prieglaudos senbuviais, savanoriais. Būtent todėl prieglauda priversta plėstis, atsinaujinti ir pagerinti globos sąlygas. Daugiau apie projektą „SOS apartamentai“ skaitykite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/content/news/index.php?news=23398

„SOS apartamentų“ statybai ieškome rėmėjų, galinčių paremti statybinėmis medžiagomis, ieškome įmonių ar fizinių asmenų, galinčius paremti finansiškai. Kiekvienas paaukotas euras yra aukso vertės. Ir Jums niekada neteks spėlioti ar dvejoti, kam buvo panaudotas Jūsų paaukotas pinigėlis, nes atvykę į prieglaudą Jūs galėsite pamatyti savo akimis, pačiupinėti savo rankomis naują prieglaudos pastatą. Ir visada būsite tikri, kad kažkuria dalimi, mažyte ar didele, pastatėte prieglaudą benamiams gyvūnams.

Tad kviečiame visus neabejingus prisidėti prie šio projekto ir padėti mums, kartu su Jumis padėti Jiems - mūsų mažiesiems draugams.

Na, o kol prieglaudoje burzgia sunkioji technika, liejami naujųjų „SOS apartamentų“ pamatai ir ieškomi žmonės, norintys ir galintys padėti materialiai, mes norėtume Jus supažindinti su jau minėtais šuneliais, kurie pas mus atvyko iš Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos „Grinda“ bei trumpai papasakoti jų istorijas.

Taigi, susipažinkite:
[JUSTIFY]ALATĖJA pas mus atvyko 2015 metais. Ji taip pat atsidūrė sanitarinėje tarnyboje mirus jos mylimai šeimininkei, o jai nebuvo kur eiti, tad ją į Grindą atvežė policijos pareigūnai. O kokia ji miela senjorė!

Prieglaudoje nustatytas jau seniai išvešėjęs kepenų auglys, tad su visų Jūsų pagalba stengiamės ją aprūpinti specialiu maistu, skirtu kepenų ligomis sergantiems šunims bei papildais, šilta vieta prieglaudoje.

Alateja.jpg
[JUSTIFY]

Daugiau...

Nuotrauka:

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS