lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 1608321
Šiandien: + 16239
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Asmeniniai dienoraščiai

 
 
 • Archyvas

  «   Liepa 2019   »
  P A T K P Š S
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

Šauni kompanija siunčia linkėjimus!

Visada labai smagu sulaukti naujienų apie tai, kaip buvusiems mūsų globotiniams sekasi naujuose namuose. Šįkart linkėjimai atkeliavo nuo Arno ir jo draugų - katinėlių Kubriko ir Zuikelio-Kiškio (http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/grupe/6/dienorastis/sos-gyvnai-iek-tiek-naujien1/) bei šunelio Vėjo-Vasario (http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/grupe/7/dienorastis/3877/)

"Kubriko (juodo katino) galbūt nežinosite, nes jį priglaudžiau gal prieš 4 metus iš Filaretų gatvės name buvusios prieglaudėlės, tačiau Vėjas (Vasaris) ir Zuikis (vargas, nelimpa jam jokie kiti vardai) - puikiai pažįstami.

Beje, visi laikosi puikiai, Vėjo neseniai apturėta ausies hematoma gyja, deja, jau bus vienaausis-nulėpausis, o tokios milžiniškos gražios abi ausys buvo. Svarbiausia, kad visiems faina ir visi daug geriau jaučiasi, kai turi ką veikti drauge, kol aš būnu darbe.

Laukiam pavasario.

Linkėjimai visiems!
Arnas, Kubrikas, Vėjas ir Kiškis (?) :)"Įspūdingas rainius Ralfas ir 4,5 mėn. katytė ieško namų!

Ši istorija prasidėjo dar gruodžio viduryje, kai vieną sekmadienį šalia "Litexpo" parodų rūmų sutikau įspūdingą, draugišką ir meilų rainių. Iškart tapo aišku, jog katulis išmestas/pabėgęs iš namų ir lauke tokiam ne vieta.

Pagalbą pasiūlė p. Lina. Nuvažiavome jo gaudyti, tačiau likimas iškrėtė pokštą - radome ne tik rainių, bet ir katytę su trimis kačiukais. Nieko kito nebeliko kaip susirinkti visus:) Apsilankėme pas veterinarą, sužinojom, jog visi katuliai sveiki ir pasidalinome globotiniais - du kačiukai atkeliavo pas mane, o vienas kačiukas, rainius ir katytė, liko Linos žinioje.

Po kelių dienų paaiškėjo, jog pagauta katytė yra ne mama, bet ankstesnės vados paaugliukė mergaitė. Netrukus pavyko pagauti ir katę-mamą. Deja, abejoms katulėms žmogaus draugija buvo svetima, tad sterilizuotos jos grįžo į tą pačią vietą, kur yra nuolat šeriamos gerų žmonių. O rainis ir ~4,5 mėn. kačiukai vis dar laukia savų namų. Pristatau:

Penelopė
Kaip ir priklauso mergaitei - smulkesnė, mažesnė ir kuklesnė. Penelopė turi labai gražią apatinę lupytę - visa juoda ir mažas gabalėlis šviesios spalvos, tad kartais iš tolo atrodo, jog rodo liežuviuką. Kol kas katytė dar nelabai drąsi, tačiau pakalbinta ir paglostyta, tuoj puola murkti ir glaustytis šalia. Mėgsta žaisti ir išdykauti, o apie tuščią maisto indelį dažnai primena priekaištingu miauksėjimu.


Dzeusas. (katulis jau surado namus:)
Visada ir visur jis pirmas ir viską jam reikia išbandyti ir pamėginti pačiam. Jis ir murkia nesustodamas - užtenka pažiūrėti, ištiesti ranką, ir katulis jau krenta šalia, įjungęs „motoriuką“. Mėgstamiausias žaisliukas ir didžiausia aistra - maža, žaislinė pelytė. Tiesa, Dzeusas taip pat kartais dar pasikuklina ir prisibijo svetimų žmonių, tačiau galiausiai smalsumas ir noras būti paglostytam tą baimę nugali.


Kenzo (katulis taip pat jau rado namus:)
Drąsiausias ir smalsiausias šeimynos narys. Jo net gaudyti nereikėjo - pats labai gražiai "susipakavo" į atidarytą boksą:)) Tvarkingas, žaismingas ir draugiškas, nuolat nenustygstantis vietoje. Jau vienąkart skiepytas.


Rainis Ralfas
Šios gelbėjimo akcijos "kaltininkas" ir pagrindinis herojus:) Ispūdingo grožio, ilgaplaukis meilūnas. Tikrai gyvenęs namuose, net lauke leidosi niurkomas ir glostomas, o klinikoje, apžiūros metu, nenustojo murkti ir glaustytis. Labai draugiškas, mielas ir gerietis. Bus tikra kiekvienų namų puošmena ir džiaugmas. Jam ne daugiau 3m., jau kastruotas, skiepytas.

Visa istorija: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.25243

Jeigu jums į širdį krito Penelopė ar Dzeusas, skambinkite tel. 8 602 99265, jei Kenzo ar Ralfas - skambinkite Linai tel. 8 686 90296
Nuotrauka:

Katinėlio Fikuso linkėjimai

Iš katinėlio Fikuso šeimininko gavome laiškutį:
"Sveiki, dar 2011 metų rugpjūtį pasiėmiau iš jūsų katinėlį vardu Fikusas. Taigi Fikusui viskas gerai, tikras naminis katinas, neįsivaizduočiau jo gyvenančio lauke. Buvo paminėta, kad žmonės nenorėjo jo imti dėl charakterio, tik negaliu suprast, kuri charakterio dalis jiems nepatiko, tokio angelo dar nemačiau :) Šiaip šiek tiek nesmagu, nes labai jau ligoms artimas jis, tai akys varva, tai peršala, bet kad ir kas benutinka, išsikapstom iš visko :) kojytė nors ir raiša, bet jam tai netrukdo nei lakstyti, nei karstytis, nei dar kokius velnius krėsti :) taigi katinas puikus, labai smagu, kad radau jį pas jus, turbūt taip jau turėjo nutikti ;)

Štai jums dar kelios foto iš Fikuso gyvenimo ;)

Ir sėkmės toliau daryt gera, kaip ir darote :)"Meškučio linkėjimai iš naujų namų!

"Laba diena. Siunčiu nuotrauką su savo naujais namais. Aš jau pripratau!

Meškutis"
Nuotrauka:

Mažas rainas kačiukas ieško namų! Padovanotas

Du maži kačiukai pas mane atkeliavo iš gretimo namo kiemo. Ten, po vieno daugiabučio balkonu, glaudžiasi benamiai katinėliai, kuriuos šeria geri žmonės. Spirgutį pavyko pagauti gruodžio 2 d., tuomet namo parsinešiau mažą, rėkiantį ir visko bijantį kačiuką, kuris nemokėjo net lakt. Laikas bėgo, pamažu susidraugavom, konservų ir košių pagalba "atgavom formas", išmokom lakti ir graužti sausą maistą. Dabar Spirgutis labai draugiškas ~2,5 mėn., žaismingas ir meilus kačiukas. Murkia nesustodamas - murkia glostomas, murkia žaisdamas, murkia vos žvilgtelėjus:) Bendravimas su žmogumi jam labai svarbus, jis nuolat ieško kontakto, lekia artyn pats, meilinasi ir glaustosi. Spirgutis labai laukia SAVO šeimos:)

Ieškom atsakingų ir rūpestingų šeimininkų! Kačiukas Vilniuje, skambinkite tel.
Galite pažiūrėti ir video, ten Spirgutis tas, kuris ateina arčiau ekrano ir moja letenėle
http://www.youtube.com/watch?v=HxybqjqhJGw
Nuotrauka:

Katinėlio Debesėlio linkėjimai!

Beveik prieš metus p. Šarūnas su bendradarbiais išgelbėjo žavią šeimynėlę, besiglaudusią Lazdynuose, po tiltu. Gyvūnų pievelėje broliukas ir sesutė greit surado namus, o Debesėlis vis laukė ir baikščiai spaudėsi narvo kamputyje. Netrukus pastebėjom, kad kačiukas turi problemų su tuštinimusi, reikalingas gydymas, tad Debesėlis atkeliavo į mano namus. Deja, laikas bėgo, padėtis taip ir negerėjo, o ilgiau laikyti katinėlį namuose nebegalėjau. Ir mane, ir Debesėlį išgelbėjo p. Odeta ir p. Smiltė, pasiūliusi perimti globą ir tęsti gydymą. O užsitęsė jis tikrai ilgai, tad esu labai dėkinga p. Smiltei, kuri nepasidavė ir padarė viską, kad tik mažasis bėdulis šiandien galėtų džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Debesiukas taip krito savo globėjai į širdį, kad pasiliko ten gyventi visam laikui:))

http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/grupe/10/dienorastis/3798/

Neseniai sulaukiau naujienų ir nuotraukyčių. Jūs tik pasigrožėkit, kokiu įspūdingu katinu išaugo mažasis Debesėlis:))

"Be galo džiaugiuosi jį turėdama ir tikiuosi tas jausmas yra abipusis. Nuo birželio (po skiepų ir kastravimo) vaikšto į lauką, duodasi po medžius, eina pasivaikščioti su šunim, savo per daug įkyria draugyste šiek tiek gąsdina kitą katę (bet pamažu ir ji pradeda jį pripažinti), šveičia žalią mėsą, kad net ausys linksta, parsineša ir pelių ir, deja, paukščiukų, žaidė su atsitiktinai užklydusiu lapiuku, miega lovoje. Abudu esame dėkingi Jums ir Odetai, kad suvedėt mus į krūvą."


Dovanojamas ~1m. amžiaus vokiečių aviganio mišrūnas

"Esame is Elektrėnų. Prieš metus laiko miške radome dar mažą, sumuštą, be priežiūros šunelį. Spėjame, kad tai vokiečių aviganio mišrūnas. Pavadinome Bimu. Apklausėme aplinkinių sodybų ir kaimų gyventojus, tačiau savininkas neatsirado.

Iki šiol auginome jį savo sode, tačiau dabar esame priversti sodą parduoti ir realiai neturime galimybių Bimą priziūrėti toliau. Nuo seno auginame dar vieną vokiečių aviganių veislės šunį, todėl bute dviems šunims vietos bus tikrai per maža. Be to Bimas visada gyveno kieme (Voljere).

Bandome surasti naujus šeimininkus savo jėgomis, tačiau kol kas nepavyksta, o sodą turėsime atlaisvinti greitu metu. Tai reiškia, kad ir Bimui surasti namus turime labai greitai.

Jis tikrai labai draugiškas šunytis, gal šiek tiek išdykęs. Jis niekada nėra nieko nuskriaudęs. Bimas niekada negyveno bute.

Per tuos metus, kol Bimas gyveno pas mus, mes prie jo labai prisirišome, todėl esame pasiruošę naujiesiems Bimo šeimininkams suteikti visą galimą pagalbą ar paramą."
Jeigu ieškote jauno, energingo draugo kreipkitės į p. Remigijų +370 670 79451; +370 5 2653884


Nuotrauka:

PADĖKIME "5 pėdutėms" pakilti iš pelenų

Tikriausiai daugelis jau žinote, kokia baisi nelaimė ištiko Klaipėdos beglobius gyvūnus ir jais besirūpinančius savanorius - antradienį vakare sudegė prieglauda "5 pėdutės". Visi joje buvę globotiniai - 15 šunelių ir 18 katinėlių, deja, iškeliavo į Vaivorykštės Šalį..
Plačiau apie nelaimę čia: http://www.15min.lt/naujiena/augintiniai/ivykiai/klaipedoje-sudege-gyvunu-prieglauda-172-127874

Kad ir kaip sunku būtų, sustoti ir nuleisti rankas, negalima, nes gatvėse laukia ir šąla kitos mažos širdelės. "5 pėdučių" savanoriai kreipiasi į mus visus pagalbos:

"Gaisre žuvusių mūsų globotinių Lėjos, Lyros, Mitros, Poterio, Mijos, Timono, Lindos, Mišelio, Žmogaus, Domino ir kitų nebesugrąžinsi... Koks siaubas!.. Bet pasauly dar yra daug benamių gyvūnų, kuriems reikalinga mūsų globa, todėl gal kartu dar galime išgelbėti "5 pėdutes"?..

Mes neturim nė menkiausios galimybės savarankiškai atsistosi ant kojų, todėl kreipiamės į jus finansinės pagalbos. Jeigu kiekvienas jūsų paaukotų bent kelis litus, mes galėtumėm iš naujo įsikurti...

Labai prašome pagalbos!.."


Padėkime tiems, kuriuos ištiko tokia skaudi nelaimė, juk dabar jie vėl neturi nieko, tik dideles širdis ir dar didesnį norą padėti tiem, kurie silpniausi. Kartu mes galime labai daug! Paaukoti pinigėlių galite:

VšĮ Gyvūnų globos namai "5 pėdutės"
Paramos gavėjo kodas: 302144543
Nordea Bankas, kodas: 21400
Sąsk. Nr.: LT552140030001532324


Galite paremti ir daiktais, maistu. Kontaktai:
Jūrininkų pr. 38, Klaipėda
Mob.: (8 620) 15 481
El. paštas: info@5pedutes.lt
http://www.5pedutes.lt/lt/pradzia/

AČIŪ tiems, kurie neliko abejingi!

"Jis mūsų draugas iš prigimties; nors akys dar nereginčios, jis jau mumis tiki: dar negimęs jis pasižadėjo žmogui."  (grafas M.Meterlinkas)
Nuotrauka:

Vyras kaip pipiras - Lordukas! (Rado namus!:)

Labas!

Gal iš pradžių susipažinkim? Aš - visiškai juodas šuniukas Lordukas. Aš dar visai mažutis - man tik 1,5 mėn, o ir sveriu ne daugiau nei 2kg. Augsiu taip pat nedidelis - ne aukštesnis nei iki kelių.


Klausiat iš kur aš atsiradau? Tiesa pasakius aš ir pats nelabai ką pamenu, tik žinau, kad manęs šiame pasaulyje laukė tik mano brangiausioji mamytė, o žmonėm aš tapau tik dar viena nereikalinga ir neplanuota našta. Ir tik pamanykit, buvau tokia "neišpasakytai didelė" našta, kad netrukus jau keliavau į "Grindą" - Vilniaus miesto gyvūnų globos namus. O čia, kaip daugelis jau žinom, tikrai ne vieta tokiem mažiem šuniukam kaip aš!
Laimei netrukus mane iš čia pasiėmė viena panelė ir aš jau apsidžiaugiau, kad turėsiu jaukius ir šiltus namus. Beeet likimas dažnai mėgsta netikėtai pakišti koją. Paaiškėjo, kad mano naujoji šeimininkė nebuvo susitarusi su namiškiais, kad aš čia gyvensiu, tad ir vietos man čia neatsirado..
Jau išsigandau, kad vėl teks grįžti ten, kur šalta ir niūru, bet čia man pagalbos ranką ištiesė Sos gyvūnų savanoriai ir priėmė į prekybos centre "Ozas" esančią gyvūnų pievelę. Sakė, kad čia kasdien praeina daug gerų žmonių, tad ir aš, toks mažiukas ir fainutis, greitai surasiu šeimininką. Dienos bėgo, o aš vis laukiau ir laukiau.
Gyvenimas manęs nelepino, tad praėjusią savaitę į pievelę užsukusi savanorė Eglė nusprendė, jog man būtina namų globa, kad galėčiau greičiau atgauti jėgas ir sustiprėti. Jau kitą rytą keliavau pas ją. Teko man ir pas daktarą apsilankyti. Oi kiek jis baisių injekcijų man darė! O kaip rėkiau ir bijojau! Bet jau kitą rytą pradėjau valgyti pats, tai ir kankinti mane nustojo, o prirašė gerti vaistukus namie. Dabar kasdien darau viską, kad greičiau sustiprėčiau ir užsiauginčiau nors šiek tiek "lašinukų" ant savo kaulėto kūnelio. Štai pažiūrėkit kaip as gyvenu dabar!

Štai taip aš miegu. Kadangi mano temperatūra vis dar mažoka, labai svarbu, kad nuolat būčiau šiltai, tad turiu čia tokį labai šiltą megztinį.


Bet aš ne visada noriu taip gulėti kaip lėlytė susuktas. Aš juk vyras!


Spėkit koks mėgstamiausias mano užsiėmimas? Valgyti! Man sako, kad tikriausiai jei kas duotų, tai ir dramblį suvalgyčiau. Na dramblį gal ir ne, bet kokį maža drambliuką tai manau laisvai;))


Man prašau dar maisto! Ir dar ir dar ir dar! Juk taip skanu viskas!


Dabar kai jau jaučiuosi geriau, nelabai noriu ir sėdėti vienas kambary uždarytas, todėl vis dažniau girdžiu "oi, soliste tu". Na ir kas? Juk aš mažas ir man viskas įdomu. O ypač įdomu ten, kur manęs neleidžia!


Aišku kartais jėgos vis dar apleidžia ir turiu bent laikinai prigulti.
Bet greit ir vėl puolu galvoti, ką čia dar nuveikus.


Deja, bet čia būti labai ilgai negalėsiu, tad aš labai labai ieškau naujų globėjų, kurie padėtų man visiškai atgauti jėgas ir atrasti savus namus. Pažadu, būsiu geras;)


O galbūt TAU, būsimas šeimininke, kritau į akį taip, kad nusprendei, jog galėčiau būti tavo geriausiu ir ištikimiausiu draugu ateinančius 20metų? Juk tada galėtumėm stiprėti ir augti kartu jau dabar.

Jeigu bent į vieną iš šių klausimų turite teigiamą atsakymą, skambinkite Eglei nr. 860299265.
Mes jūsų laukiam!


PAPILDYTA
Lordukas šiandien jau iškeliavo namo - į Vievį, kur bus tikrai mylimas ir lepinamas šeimos, dėl ligos netekusios ilgamečio draugo. Naujieji šeimininkai jau spėjo prasitarti, kad mažasis intensyviai siaubia namus ir išdykauja:)

Labai labai ačiū visiems, kurie nelikote abejingi!

Pipiriuk, ilgo ir laimingo Tau gyvenimo! :*  
Nuotrauka:

Gausus "Gyvūnų pievelės" derlius ir jau suradę namus

Šiandien, tarytum grybai po lietaus, į Ozo "Gyvūnų pievelę" pasipylė maži vaikučiai pabiručiai. Kas atvyko iš "Grindos", kas tiesiog iš laiptinės rūsio. Kiekvienas su sava gyvenimo istorija, savu nepakartojamu charakteriu ir išvaizda. Jūs tik pasigrožėkit!!:))


Mida


Smalsutė

Pirmieji sveteliai - šįryt atkeliavusios dvi sesytės ir broliukas Ąžuolas. Pastarajam laaabai pasisekė - jis ir namučius susirasti jau spėjo!:))

Pušelė


Drebulė

Vėliau atvyko žavus trejetukas - jaunikaitis ir dvi panelės.

Beržas


Jacinta


Rožė

Iš drėgno rūsio, saugiai įpakuoti lyg maži ponaičiai atvažiavo ir dar du katinukai.Klastinga mažų beglobių kačiukų ligutė deja neaplenkė ir jų, palikdama savo pėdsakų. Bet dabar mažyliai jaučiasi puikiai ir nekantriai laukia naujų namų.Narcizas


Lelija

Paskutinieji, bet ne prasčiausieji.


Gildija

Ir žavi, kaip trys vandens lašeliai panaši, trejukėRugė


Lėja


Bafis

Saldus bučinukas sesutei


Kurį laiką paatostogavęs mūsų savanorės namuose-sanatorijoj, jau atsigavęs ir sustiprėjęs, į Ozą grįžo ir mažasis Klipas:)


Kaip ir kasdien, vieni pas mus, kiti - į namus:))
Visų pirma, tai skubu pasidalinti katinėlio Pluto laime. Jis namučius surado dar prieš keletą savaičių. Šiandien užsukusi šeimininkė pasakojo, kad Plutas greit apsiprato ir dabar jau kaip tikras namų valdovas siaučia ir dūksta kasdien:)


Šiandien pirmoji namučius surado 3mėn. takso ir spanielės mišrūniukė Žąslė.


Netrukus iškeliavo ir vienas iš naujųjų svetelių - berniukas Ąžuolas.


Tuoj po jo namus surado ir tik vakar atkeliavusi grynakraujė Rusų mėlynoji katytė Micė. Tris metus namie gyvenusi katytė labai pas mus stresavo, tad bijant, kad nepabėgtų, teko ir fotografuoti ją jau supakuota.


Sėkmės išvykėliams ir naujiesiems šeimininkams!:)


O mes labai labai laukiame Jūsų PC Ozas "Gyvūnų pievelėje";)

Šiek tiek naujienų iš „Ozo“

Gera kaskart būti tuo tarpininku, kuris tokiais paprastais dalykas gali pradžiuginti ne vieną širdelę:)) Tiek naujuosius šeimininkus, kurie spindinčiomis iš meilės akimis išsineša naują džiaugsmelį namo, tiek mūsų mažuosius beglobius, kurie tuoj saugiai susirango mylinčiame glėbyje.

Visų pirma, dar penktadienį namo iškeliavęs Kikutis. Pasisekė vaikinui kaip reikiant - gyvens jis dideliame name, o pasiganymams net nuosavą pievutę turės!


Šiandien namo iškeliavo vienas broliukas šuniukas Ukmergiškis Garis:)


Namučius surado ir mažiukė katytė Pašiauštukė.

Taip pat šiandien turėjome ir egzotišką gyventoją - šinšiliuką Hadsoną. Ilgai laukti jam neteko, jau po pusvalandžio jis iškeliavo namo.Vieni namučius suranda greitai, kiti jų vis dar laukia. Laukia kantriai ir ištikimai, laukia kasdien, ir kaskart vis labiau. Vienas tokių - mūsų katinėlis Rokis.


Tai nepaprastai mielas ir draugiškas katinukas, visad "pakalbinantis" kiekvieną prie jo priėjusį. Nors Rokis buvo rastas gatvėje, žmogaus dėmesys ir meilė jam reikalingi kaip oras. Jūs tik pažiūrėkite, koks protingas, bet kartu ir liūdnas jo žvilgsnis.


"Kur tu, Mano žmogau?"

Pasidžiaukime kartu su tais, kurie jau turi namus

Kad neatrodytų, jog beglobiai gyvūnėliai pas mus tik atkeliauja, o namų niekas taip ir nesusiranda, skubu pasidalinti gan ilgokai mano fotoaparate saugotomis "gėrybėmis":))

Visų pirma, tai katukas Mandarinas, pas mus atkeliavęs iš „Grindos“. Po puikios Godos fotosesijos dėl jo kilo tikros rungtynės, ne vieni norėjo šio gražuolio. Bet, kaip sakoma, kas pirmesnis - tas gudresnis. Mandarinukas jau prieš keletą savaičių namo iškeliavo su šia miela porele:))

Daugiau...

Nuotrauka:

Šeštadienio vakaro laimingieji

Šios dienos vakaras buvo sėkmingas net keturiems mūsų „Ozo“ Kačiukų pievelės sveteliams. Visi jie iškeliavo į jaukius namus, kur gyvens apsupti meilės ir naujųjų šeimininkų globos.

Pirmajai pasisekė mažajai teletabiukei sesytei. Jos su broliukais jau laukė „Grinda“, tačiau kartais likimas nusišypso ir suteikia nepakartojamą šansą. Taip mažyliai atkeliavo pas mus. Teletabiukė augs mylima ir lepinama, sėkmės jai ir naujiesiems šeimininkams:))

Daugiau...

Nuotrauka:

„Ozo“ kačiukai saulėtą antradienį

Šiandien mūsų „Ozo“ kačiukų pievelės gretas papildė dvi žavios naujokės.

Pirmoji - tai katytė Simba, negailestingai išduota savo šeimininkų. Jinai pas mus pateko iš „Grindos“, gan sunkiai sirgdama, tačiau vaistukų ir mūsų savanorių rūpestingumo dėka, šiandien jau yra pilnai pasirengusi keliauti į naujus namus, skiepyta ir sterilizuota:)
Norint ją nufotografuoti, teko gerokai pavargti, nes ji kaip mažas sukutis vis sukinėjosi ir dairėsi aplink.


Daugiau...

Nuotrauka:

Trys laimingi likimai

Kur jau kur, bet "Ozo" Gyvūnų pievelėje gyvenimas tikrai nestovi vietoje. Tai lyg paskutinė stotelė mūsų katinėliams iki to svajoto ir laukto galutinio tikslo - savų namų. Šį ketvirtadienį pasisekė net trims "Ozo" gyventojams.

Pirmasis namus surado katinėlis Rytas. Tikriausiai į jo giminystės medį galėtume įrašyti ir Siamo katiną, iš kurio Rytas paveldėjo neapsakomo grožio tyras mėlynas akis. Katinas rastas šalia mūsų savanorės namų, kur sėdėjo ir labai gailiai verkė. Jo pagalbos šauksmas buvo išklausytas ir nuo šiol Rytas galės murkti ir "burgzti" iš pasitenkinimo naujuose namuose.

Daugiau...

Nuotrauka:

 

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS