lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3729694
Šiandien: + 22395
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Asmeniniai dienoraščiai

 
 
 • Archyvas

  «   Rugsėjis 2019   »
  P A T K P Š S
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            

Labas, Nimfa! #1

Sveiki sveiki!
Šiandien mūs namuos šventė! Murkia jau ne viena, o visos dvi!
Jei kas sekėt ar užmatėt, tai štai
http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/forumas/pranesimai/forumas10/tema2755/pranesimas29602/#message29602
Mūsų gražioji trispalviukė šiandien parkeliavo pas mus.
Pirmas vakaras buvo labai nedrąsus(na, nieko stebėtino, žinoma). Visą vakarą vis gaudėm ją iš visokių kampelių ir naujai rastų slaptaviečių. Kniaukė tai cypliai, tai be garso, vis išpūtus akeles žvalgės aplinkui. Lakstė ir slėpės nuo nepažįstamų garsų.. Bet pirmiausia kuo susidomėjo, tai mūsų vyresnėle Nimfa. Ši nenusiteikus draugiškai sėlino pasitikt įsibrovelės, o mažoji nieko nebijodama puolė link jos. Aišku Nima išsigando ir paknopstom nudūmė į miegamajį, pasislėpė po lova ir kiūtojo iki kol vėl išdrįso ateiti. Kone visą vakarą mažylė gulėjo man ant kelių susupta į adijaliuką ir pūtė į akį. Vis prabusdavo pasitikrinti, ar dar ten pat. Pamatėm, kad labiausiai jai patinka miegoti ant nugaros išvertus savo vaikiškai storą pilvuką, o apkamšomai ir glostomai - garsiai garsiai murkti.
Vėliau ir mes abu Nimfos kobriškai apipurkšti nusprendėm, kad pirmą naktį bus geriausia, jei miegosim atskirai. Taigi mes su mažulyte įsitaisėm apačioj(kur yra mūsų svetainė ir virtuvė), o Paulius su Nimfa pasiliko viršuj - mūsų miegamajam ir Nimfos karalystėj.
Naktis praėjo gerai, mažylė vis spaudės prie manęs ir lindo po kaldra. Septintą ryto pabudo turbūt išalkusi. Atsikėlė ir ėmė vaikščiot po kambarį kniaukdama. Matyt pamiršo, kur jos dėžutė ir maisto indeliai. Viena akim stebėjau ką ji darys, nes kai tik pamatydavo, kad stebiu ją, imdavo kniaukti. Bet truputį pavaikščiojusi, rado ir dėžutę ir maistą. Viską tvarkingai atliko dėžutėj, kaip tikra dama. Pavalgiusi, parbėgo pas mane, šmurkštelėjo po kaldra ir miegojom toliau.
Na, o šiandien pirmas rytas naujuose namuose. Viskas kolkas klostosi gerai, Nimfa dar nedraugiška, bet jau pati, smalsumo vedama, vis dažniau leidžias apačion. Tačiau mažylė vis apsidžiaugus lekia jos pasitikt ir Nimfa išsigandus vėl tupi po lova.
Kai šiandien ryte stebėjau ją miegančią, vis galvojau: kiek gi vargšelei reikėjo iškentėti. Kiek visko baisaus, jos mažos akytės turėjo matyti, kad katinukas net bučinių šitaip bijo? Kiekvienam prisilietimui ji nesavanaudiškai atsiduoda ir vėl stengiasi pasitikėti. Nereikia net dairytis aplinkui. Įkvėpimas murkia ir prausiasi visai čia pat-prie rankos. Ir koks gi tuomet vardas galėtų labiau tikti, jei ne Mūza?..
štai taip mes labiausiai mėgstam miegoti!

 

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS