lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 1623115
Šiandien: + 13576
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Asmeniniai dienoraščiai

 
 
 • Archyvas

  «   Liepa 2019   »
  P A T K P Š S
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

SOS kieme naminis katinukas!

photo_5_.JPG


SOS kieme naminis katinukas!
Kieme naminis katinukas, draugiškas ir meilus. Stebiu jau kelias dienas. Išnešiau maistelio, tai buvau piktos kaimynės apšaukta, kam kates pratinu čia ateiti, nespėjau net paaiškinti, kad noriu ją nufotografuoti ir ieškosiu namų.
Juodas su balta krūtinėle patinėlis, kokių 8 mėnesių amžiaus. Buvo alkanas ir vandenį ir maistelį labai įvertino, o pavalgęs sekė iki laiptinės ir būtų ėjęs kartu namo.
Dėl ko žmonės išmetė tokį draugą, labai liūdna pagalvoti. Dedu skelbimą su viltimi, gal atsiras vietelė šiam labai meiliam ir draugiškam gyvūnėliui. Mano kontaktai violetosb@gmail.com, mob.864039395.

nez.JPG

photo_1_.JPG

photo_3_.JPG

photo_4_.JPG

Linkėjimai iš Panevėžio! :)

Linkėjimus jums siunčia buvę "SOS gyvūnai" globotiniai, jau visai užaugę katytė Malta ir šunelis Ozis.

“Dabar gyvename jau tryse” - pasakoja šunelio ir katytės šeimininkė P.Vaiva.
Laikinai pas juos glaudžiasi dar vienas pupsiukas – trijų mėnesių šunelis, priglaustas prieš Kalėdas.
„Dabar kai grįžtam namo, dukra sako: nu ką mam, grįžtam į vagonelį. Nes mus pasitinka jau šešios akys. Ačiū Dievui, kad mūsų trijulė bent jau sutaria, tai duodasi ištisą dieną.Ozis, kaip "vyriausias" nusileidžia mažesniam, tai smarkiai "nekabina". Bet kai įsisiaučia, tai ojojoj. Ištikrųjų, kartais pasiilgstu normalių, tylių namų... Mūsų Malta taip pat ne iš ramiųjų.Praskrenda sienom, numėto visus dukros mažus žaisliukus ir labai vagia gumytes kasytėm rišti. Mes ir pasipykstam, bet vis dar kartu.“
Tam, kad pas šeimininkę greičiau grįžtų ramūs ir tylūs vakarai, mažajam pupsiukui – Pūkučiui reikia rasti savo namus ir savo šeimininkus.Ištiesų jį priglaudusi moteris labai prisirišo prie jo, o ir jis prie jų. Bet augintinių vienuose namuose yra per daug ir Pūkučiui reikia tikrų šeimininkų.
Šunelis namuose gyvena apie mėnesį. Jaučiasi labai gerai. Jo draugai: kelis kart didesnis šuo Ozisir katė MaltaKai nemiega, tai siaučia su jais.

Galiu pasakyti, kad puikiai sutaria su kitais augintiniais. Ėda iš vieno bliūdo. Guli visi trys susiglaudę. Šiaip miega "savo lovoje", t.y. lagamine. Šuniukas pilnas energijos. Tiesiog nenurimsta vietoje.Labai myli žmogų. Prašosi ant rankų. (Gal todėl, kad namuose yra labai visų mylimas, nes pats mažiausias.) Labai sargus. Be to, gauna nemažai "pamokų" iš mūsų dičkio Ozio.Pasitinka savus su džiaugsmu, o jei svetimas - aploja. Valgo viską. P. Vaiva jam verda vištieną (kakliukus, sparniukus). Paėda visi trys. Savo reikaliukus atlieka tam skirtoje vietoje. „Iš tikrųjų negaliu nieko blogo pasakyti apie šį šunelį. Jeigu neturėčiau savo dviejų, tikrai pasilikčiau jį. Jam labai reikia tikrų šeimininkų.“Pagal viską bus nedidelio ūgio. Buvo susirgęs, bet gavo porą ampulių ir pasveiko. Sugirdyti vaistukai nuo kirminų. Sulašinti vaistukai nuo blusų. Paskiepytas. Jam kažkur 3 mėnesiai.Jeigu jums patiko Pūkutis ir norit turėti juodai baltą draugą, skambinkite jam laikinus namus suteikusiai P.Vaivai - 869226648. Jeigu esate ne iš Panevėžio, padėsim rasti transportą šuneliui ir į kitą miestą.

Visiems gražios savaitės!

Nuotrauka:

Namų ieško pilka 8 mėnesių katytė

Sveiki visi!
Su Naujais Metais jus sveikina katytė Milda. Tiesa, katytė nežino, kad jai sugalvojau tokį vardą, nes visada ją kviečiu kisekicekice. Tokį vardą daviau jai, nes labai tikiu, kad kaip pavadinsi, tokia ji ir bus. Milda – mildingai „draugiškai, meiliai“, lietuvių pagonių Meilės ir meilinimosi deivė. Noriu, kad ji būtų meili ir draugiška.
Mildos istorija žinau nuo jos gimimo. Ji yra dukrytė laukinės katės. Vasarą mano kieme katė atsivedė penkis kačiukus. Iš visos didelės kompanijos liko ši mažylė. Jai dabar aštuoni mėnesiai. Istorija būtų trumpesnė, jeigu katytė nebūtų tokia baigštuolė. Bet niekaip nesisekė jos pagauti todėl ir padovanoti. Visą šį laiką kasdien su Milda mes draugaudavome iš tolo, aš jai atnešdavau pavalgyti ir paėjusi toliau saugodavau. O ji pavalgydavo, pasiraivydavo ir sumišusi žiūrėdavo į mane. Artyn neprisileisdavo, glostymams irgi ne. O vat kitą katiną, tokį ryžuką ji sekiodavo iš paskos kai šis tik pasirodydavo. Net buvau pagalvojusi, kad gal jai tikrai nereikia žmogaus draugystės, užtenka, kad maistuko yra. Tuo pačiu metu žinojau, kad kiti jos broliukai sėkmingai padovanoti, lepinasi šeimininkų meile ir net kartu eina miegoti vienoje lovoje. Todėl atšąlus orams vėl bandžiau ją gaudyti, bet dėja vėl nesėkmingai, negelbėjo nei valerijonai, nei maistukas. Palikau ją ramybėje dar kuriam laikui. Prieš pat naujuosius pavyko pasiskolinti gaudyklę (Į gaudyklę sulindo viso kiemo katinai, bet tik ne ji). Tik iš trečio karto sugavau. Iš laimės tuomet net ėmiau šokinėti ir garsiai šaukti, kaip džiaugiausi. Katė aišku nebuvo taip patenkinta, ji netgi šnypštė ir leido garsus, kokių dar nesu iš jos girdėjusi...
Buvau susitarusi su viena močiute, kad ją priims mėnesiui, taigi iškarto nuvežiau ją ten. Dabar Milda turi savo atskirą kambarį. Mano džiaugsmui katytė yra labai tvarkinga, daro į dėžutę, greitai apsiprato, jai patinka vieta prie radiatoriaus po lova. O kai kambaryje lieka viena ji išlandžioja visas spinteles, spintas, net balkoną buvo atsidariusi, gerai, kad įstiklintas...
Milda mėgsta žaisti.Ji nėra didelė, mažesnė negu kitos jos amžiaus katės.
Katytė labai ieško šeimininkų, nes močiutė ją globos tik mėnesį. Jai tiktų gyventi ir vienai ir su kitais augintiniais. Jos broliukai susidraugavo ir su šuneliu, ir su papūgėlėmis.

Milda po truputį pratinasi prie rankų, murkia glostoma ir laukia žaidimų.Dėl katytės skambinti man, Violeta 860177439, violetosb@gmail.com.

Grynaveislė Kokerspanielė ieško Šeimininko


Sveiki, mane pasiekė prašymas padėti. Gyvenimas susiklosto visaip, šiai kalytei šįkart nepalankiai.
Dovanojama grynaveilė Kokerspanielė (nors dokumentų pas ją nėra), sveika, labai guvi, judri, protinga, moka daug komandų, jai jau šeši metai, bet atrodo pagal išvaizdą ir elgesį tikrai jauniau. Beja, kalytės vardas yra Nika, Nikutė. Ji nelabai mėgsta bendrauti su kitais šunimis, todėl augti namuose kur yra dar vienas augintinis jai būtų stresas ir ne pats tinkamiausias varijantas.
Dėl šunytės skambinti Eglei 860678160 . Šiuo metu ji yra Kaune, bet ją nuvežtų ir į kitus miestus.
Nuotrauka:

SKUBIAI dovanojama 7-8 mėn kalytė

Labai prašau pagalbos, Skaidiškėse, Vilniaus rajone priklydo jauna kalytė. Gal pasiklydo, gal kažkas ją paliko tiesiog sušalti. Kurį laiką mergytė lakstė aplink namus, o vėliau jai perkando kojytę. Dabar jau dvi savaites šunytę globoja viena šeima, kurie paprašė pagalbos, nes nebegali ilgiau jos laikyti dėl šeimyninių priežasčių. Kojytė jau visai pasveikusi. Gal kas galėtumėte ją pasiimti pas save, gal kam reikia tokios mielos, visai dar jaunutės kalytės. Jos ūgis yra iki kelių, labai draugiška, žaisminga, myli vaikus. Gal kas turit kokių minčių, kur ją būtų galima bent laikinai nuo 19 d priglausti, kokiai savaitei ar dešimčiai dienų?
Mergytė gyvena lauke. Sandėliuke yra padėta šiaudų, tai pernakvoti turi tokiomis sąlygomis, bet tai vis geriau negu klaidžioti niekieno nereikalingam. Taigi, lauko sąlygų nebijo, draugauja su kitais gyvūnais. Gal kas turit kokių minčių, pasidalinkite komentaruose, arba paskambinkite priglobusiai šunytę šeimai 868475529.

Čia prieš dvi savaites

O čia dabar


Nuotrauka:

7-8 mėn kalytė ieško namų arba laikinų globėjų

Sveiki,

noriu pasidalinti pagalbos prašymu šunytės, kuri buvo išmesta arba tiesiog pasiklydo.
Mažo ūgio, labai žaisminga ir be galo mylinti vaikus mergytė ieško laikinų globėjų, senų arba naujų šeimininkų. Dabartinė globėja ją pastebėjo gatvėje. Pastaruoju metu jai kažkas sukandžiojo kojytę, bet mergina ją priglaudė ir kojytė jau beveik sveika. Problema ta, kad nuo gruodžio 29 dienos toliau globoti nebegali ir skubiai ieško namų ar naujų laikinų globėjų.

Štai kelios nuotraukėlės

Merginos email: daivitele@gmail.com

Labai reikalinga transporto pagalba Vilnius - Rokiškis ir Vilnius - Kaišiadorys! (Atnaujinta)

Labai reikalinga transporto pagalba Vilnius - Rokiškis ir Vilnius - Kaišiadorys!

Pagalbos prašau savo lauke globojamiems kyciukams. Gal kas važiuosite šiomis kryptimis, ar žinote žmogų, kuris važiuos ir galėtų paimti pakeleivį - mažą kačiuką, kurį supakuočiau dėžutėje, kad kelionės metu neblaškytų vairuotojo?

Į Kaišiadoris pas naujuosius šeimininkus labai nori važiuoti trispalvė pilka mergytė. Dabar ji glaudžiasi lauke ir kaip gerai, kad jai pagaliau nusišypsojo laimė.

Į Rokiškį važiuotų pilkas berniukas, broliukas irgi pas šeimininkus!Dabar belieka surasti tuos gerus žmones, kurie galės paimti po pakeleivį - katytę į Kaišiadoris ir kačiuką į Rokiškį.
Labai labai lauksiu žinių, su manimi galite susisiekti el.paštu: violetosb@gmail.com, arba telefonu: 860177439.
Nuotrauka:

Skubiai dovanojami pilki kačiukai!Du poros mėnesių pilki kačiukai labai ieško šeimininkų arba laikinų globėjų.
Laikiną globėją maisteliu ir kitomis priemonėmis aprūpinčiau, kačiukus paskiepyčiau ir jie galėtų užsiimti eilę į Ozą. Beto iš namų jie greičiau pasidovanotų negu būdami lauke. Pati jų priglausti galimybės neturiu, nors labai norėčiau!
Vasarą juos atsivedė laukinė katė. Katę jau sterilizavau, ji lieka gyventi lauke, aš kasdien jiems nunešu maistelio. Dabar labai reikia surasti namus kačiukams, lauke darosi šalta... Šiandien patalpinau skelbimus internete, padėsiu suorganizuoti transportą juos nuvežant į bet kurią vietą Lietuvoje. Gal kas norėtų sau gražaus kačiuko?
Rašykit man el.paštu – violetosb@gmail.com, arba skambinkite – 860177439.


Dovanojami pilki katinėliai!Dovanojami du pilki katinėliai apie dviejų mėnesių amžiaus.

Laukinė katė kieme atsivedė penkis katinukus. Vienas dingo per pirmąjį mėnesį, vienas prieš savaitę sėkmingai buvo padovanotas geriems žmonėms, o trečiąjį savaitgalį kieme suvažinėjo automobilis.
Liko du.
Mažyliai kiek baigštūs, bet prie manęs eina, žaidžiame kartu, turiu nupirkusi žaisliuką iš Kikos. Galite pažiūrėti video kokie jie mieli. Pakvietus kits kits kits dažniausiai atbėga, kad ir kur bebūtų. Kasdien jiems nešu maistelio: konservų, sausiuko, grietinės, kefyro ar varškytės. Tačiau kartais jį sulesa balandžiai.
Rašau dienoraštį su mintimi, gal kas pastebės ir užsinorės pasiimti sau gražų kačiuką?
O štai kaip mes atrodome:Šis labai panašus į Rusų mėlynuką - visas pilkai melsvas kailiukas, tik turi truputį baltos spalvos ant kaklo.

Ši tikriausiai bus mergytė, nes yra trispalvė.Abiems patinka žaidimai ir sočiai prikimšti pilvelius.


Dėl kačiukų rašykit arba skambinkite: violetosb@gmail.com, mob.: 860177439.

Pilki kačiukai ieško sau šeimininkų!!! (Dovanojami)Prieš porą mėnesių laukinė katė kieme atsivedė penkis kačiukus. Tris pilkus, du juodukus. Po mėnesio vienas juodukas dingo, liko dar keturi.
Katė baikšti, jai pikti žmonės nukirpo uodegą, nebeprisileidžia žmogaus, todėl kačiukai irgi nesileidžia glostomi. Katė mažiukus dar matinina kartais, bet šiaip jie jau valgo viską savarankiškai.  Maistelio gauna kas dieną (ir konservų, ir sausuko, ir kefyro ir varškytės, grietinės...), bet dažnai būna, kad jį sulesa balandžiai. Kačiukai mažiukai ir kūdučiai, beto jų akutės ašarotos, kai katė neišlaižo.
Viena kaimynė pasiūlė pakviesti gyvūnų gelbėtojus iš Grindos, o kai paaiškinau, kad tai neišsigelbėjimas, o mirtis, tai ji pasakė, kad gal taip ir geriau bus, negu po langais katės veisis.
Taigi rašau su mintimi – „Gal kas norėtų pasiimti sau gražų kačiuką?“.Mano numylėtinis kačiukas – spėju, kad berniukas. Labai protingas, atsargus, bet žaismingas, pakviestas kits kits kits atbėga iškarto ir laukia žaidimų. Turiu iš Kikos nusipirkus žaisliuką, su kuriuo pradėjau mažylius jaukintis ir pratinti prie žmogaus. Galite pažiūrėti video – tikrai susidomėjęs dūksta. Kartais net paglostyti pavyksta, kai mažius pasimiršta žaidimuose.Kiti mažiai susidomėję žiūri, net dreba kaip nori prieiti, bet nežaidžia – bijo. Gal ir gerai, kad bailučiai, nes žinau, kad pikti žmonės jų nenuskriaus.

Jeigu kas norėtumėte sau mažučio kačiuko – kreipkitės – violetosb@gmail.com, arba skambinkite 860177439.

SKUBU: kas galėtų pagloboti katę su vienu kačiuku kol skiepukas pradės veikti, t.y. savaitę laiko?

Mažas juodas kačiukas Juokutis ir jo mamytė Laurencija skubiai ieško laikino prieglobsčio. Laiko jie turi tik iki pirmadienio, kada globėja nori išvažiuoti. Kačiukas su mama rytoj bus paskiepyti, tat reiktų palaikyti savaitę laiko, kol bus galima juos vežti į Ozą. Neskiepytiems jiems grėstų apsikrėsti ligutėmis. Prašau pagalbos! Galime duoti narvuką, nors katytė su mažyliu yra labai tvarkingi, abu daro į dėžutę, papildomos priežiūros jiems nereikia.
Katė LaurencijaKačiukas yra jau dovanojamo amžiaus (apie dviejų mėnesių, nukirmėlintas).
Katė Laurencija yra apie metų amžiaus nukirmėlinta, kai kačiukas bus padovanotas, praėjus savaitei laiko kai nebesigamins pienelis, ji bus sterilizuota.
Gal kas norėtumėte pasilikti sau visam laikui katę arba kačiuką? Skambinkite ir rašykite man jei turit kokių minčių ir idėjų, dėl šių dviejų mielų būtybių.

Violeta 860177439, gyvunuglobanamuose@gmail.com

Reikia pagalbos pervežti mažą kačiuką iš Vilniaus į Panevėžį

Ši katytė yra vardu Malta, ji yra iš Milkos šeimynos, kurią globoja Ilona. Tai akcijos "Tu gali padėti!" šeima http://sos-gyvunai.lt/communication/blog/mhmmm/2698.php. Plačiau paskaitykite nuorodoje. Malta labai nori keliauti į Panevėžį, kur katytės jau laukia namai ir nauji šeimininkai. Gal kas galėtumėte padėti pervežant ją iš Ilonos namų į Panevėžį? Gal kas važiuosite artimiausiu metu, gal žinote, kas ruošiasi važiuoti ir paimtų kačiuką?
Labai lauksiu žinių - Violeta 860177439, gyvunuglobanamuose@gmail.com

Akcija "Tu gali padėti!" Mes jau užaugome ir norime susirasti šeimininką :)

Koks džiaugsmas ir laimė namuose turėti mažą kačiuką! Arba tris mažus kačiukus. Arba tris mažus kačiukus ir katę :)... Bet visa tai laikina: kačiukai užauga ir jiems tampa ankšta vienuose namuose, jiems reikia draugo. Ne, ne kito kačiuko, o žmogaus!
Štai ir jie - mažyliai, jau pasirengę keliauti į namus.


Daugiau...

Nuotrauka:

Švelnučiai, pūkuoti, mažučiai

Ryte atėjusi į Ozą, radau užderėjusį krepšelį pavasarinių gėrybių -Krepšelyje tūnojo penki gražūs beveik dviejų mėnesių mažyliai, sveiki, atvežti iš namučių Vilniaus rajone. Moteris turi katytę, kuri tėra septynių mėnesių, ir pačios pirmos rujos metu, kaimynas padarė paslaugą, įleido savo katiną į jų sodo namelį. Rezultatas - mergaitė ir keturi berniukai.Kaimyno katės šeimininkai paprašė elimentų už kačiukus, bet kadangi katinas yra bedarbis, tai elimentų nemokės, kaimynas pasiūlė kačiukus užkasti...Vienintelė mergaitė, kurią tuoj pat pasiemė kačiuko sau ieškantys žmonės.
Visi kiti likę - berniukai!


Priimti šių mažylių į Ozą kolkas negalime, nes nėra vietos, bet jeigu mažyliai Jums patiko tai paskambinkite žmonėms, kurie juos mielai Jums padovanos - 63603808, 865270100.

Divas: jau noriu namo

Aš dar nesutikau katino, kurį jaudintų, ką apie jį kalba pelės. (J. Bulatovičius)Jei kalbi - tai Tavo žodžiai turi būti geresni už tylą. (Indėnų patarlė)Žodis einantis iš širdies, pasiekia širdį. (N. Gandževi)Laikas atskleidžia visa, kas slapta, ir slepia visa kas aišku. (Sofoklis)Pasaulyje didžiausia neištirta teritorija - tai teritorija tarp mūsų ausų. (B. O'Brajenas)
Sėdėti ir laukti, kol sėkmė už Jūsų užklius, ar eiti ir paeškoti, kur ji pasislėpus? (N. Chilas)
Nuotrauka:

Katinas Vakaris naujuose namuose


Vakaris, Buonaseris, Buoncius, Buonciukas, Buonasiukas, Buonasius, Buonius, Buoniukas, Buonelis - štai kiek daug vardų vienam ir tam pačiam Giedrės katinėliui:)

Buonaseris - Naujųjų Metų dovanėlė

Seneli, auuuu!!!

Buonciau, nežiopsoki :)

Pagalasiu nagelius

Pasivaikščiojau

Pasportavau

O kur katinėlis? :)

SOS! Kaune rasta atklydusi katytė. Šeimininkai ar tie kas gailite priglausti - atsiliepkit!

Kaune, Aleksote, Lazdijų gatvėje netoli parduotuves "IKI" atklydo katytė. Juoda su trupučiu baltumo pakaklyje, trumpo, bet tankaus plauko, nerealiai meili - matosi, kad naminė. Katyte atejo į įmonės teritoriją, kur jai tikrai nesaugu (daug transporto). Prašau atsiliepti šeimininkus, ar žmones norinčius ją priglausti visam laikui ar bent laikinai. Skambinkite telefonu: 8612 43832 .

Tu gali padėti! Kačiukas MirtukasIstorija apie kačiuką Mirtuką.

Moteris namuose laikė katę, kuri atsivedė tris mažiukus kačiukus. Vieną dieną katės šeimininkė atsigulė į ligoninę ir katytės nebeliko kam prižiūrėti. Tad dar visai maži kačiukai buvo atiduoti į prieglaudą, kad surastume jiems žmones, kurie galėtų jais pasirūpinti.

Kačiuko Mirtuko broliukas ir sesytė „Oze“ esančioje Gyvūnų pievelėje per dieną surado sau naujus šeimininkus, o mūsų istorijos herojų savo namyose priglaudė savanorė Giedrė. Kačiukas yra vos keturių savaičių, bet jau kaip didelis eina į dėžutę atlikti reikaliukų. Pirmomis dienomis valgė kiek nenoriai, visą laiką ieškojo mamos krūties :), bet jau nuo vakar atsirado apetitas mūsų siūlomam valgiaraščiui ir kačiukas ėmė valgyti su apetitu. Jam duodame smulkiai sugnaibytus konservus „Specific“, kuriuos užpilame vandenuku, kad susidarytų tyrelė, bei vandeniu nuplikytą geros kokybės sausą maistą.

Kačiukas labai mėgsta dėmesį - paėmus ant rankų murkia kaip traktorius :). Video apie jį - http://www.youtube.com/watch?v=gVse1XyCfFY
Nuotrauka:

Pagalbos prašymasRugpjūčio mėnesį mūsų kieme, Naujamiestyje, katė atsivedė penkis gražučius kačiukus. Du iš jų žmonės pasiemė globoti į namus, vienam, deja, nepasisekė išgyventi, o dar du taip ir liko šalti lauke.

Dabar jie glaudžiasi rūsyje, žmonės atneša jiems pavalgyti. Bet vis tiek graudu ir liūdna, kai išėjus laukan kačiukai kaskart vis pribėga, sumiauksi ir laukia, kad pagaliau juos kas pasiims į šiltus namučius...
Aš pati jų paimti neturiu sąlygų, bet jeigu atsirastų žmogutis, kuris galėtų juos priglausti, tai iš savo pusės šiems vargšiukams pažadu materealinę paramą, skiepus, sterilizaciją . Sakau "vargšiukams" nes nors jie ir pavalgę, bet vienas turi akytės problemėlę. Ji tai visai atsimerkia, tai tik siauras ruoželis. Gal dar ne vėlu būtų tokį grožį išsaugoti?

Net neabejoju, kad "Oze" aš juos greitai padovanočiau, juk jiedu dar jaunučiai...


Daugiau...

Nuotrauka:

 

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS