lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 1608215
Šiandien: + 16133
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Asmeniniai dienoraščiai

 
 
 • Archyvas

  «   Liepa 2019   »
  P A T K P Š S
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

Šokoladinis šunelis - Riksis Aronas ieško namų

Kiek žinoma jam dar nėra metų, išmestas iš namų (laikė bute) todėl, kad loja. Ūgis beveik iki kelių, turėtų dar šiek tiek augti. Šiandien duosim vaistų nuo kirminų, jei neatsiras šemininkas - skiepysim.
 
Labai draugiškas, judrus, protingas šuo. Greitai mokosi komandų, pagal amžių pakankamai paklusnus, nors aišku reiks pasitobulinti. Puikiai žino, kas yra namai ir mašina, nes jau bandė įlipti. Su mūsų šunimi linkęs draugauti. Kaip būtų su katėm - nežinau. Manau, kad kol jaunas su namų kate susidraugautų, nes pamatęs mūsiškę iškart suėst nebandė:).  
Taigi charakteris kaip ir atitinka spalvą - šokoladinis.
 
Šunelis šiuo metu gyvena Vilniaus rajone, Sudervės kaime. Dar neskiepytas, bet nuo kirminų jau vaistai duoti.
 
 
Vilma, 8 687 29099Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojamas Amerikiečių stafordšyro terjero mišrūnas (PADOVANOTAS)

Kreipiames su pagalbos prašymu. Mūsų penkerių metų šuo - Amerikiečių stafordšyro terjero mišrūnas vardu Donis ieško naujų namų.
Draugiško būdo, vaikų mylėtojas, kastruotas, skiepytas, prižiūrėtas. Gyvenome užmiestyje, bet atėjus krizei neišgalime mokėti paskolos, todėl esame priversti kraustytis į miestą. Kai Donis gyveno voljere su juo problemų nebuvo, dabar aišku dėl laiko stokos nespėjame jo laiku išvesti, jis visą dieną būna vienas ir vakare grįžus namiškiams eina iš proto, begiodamas užgauna vaiką. Bandžiau rasti jam prieglobstį beveik visose automobilių saugojimo aikštelėse, bet taip niekas ir neatsiliepė, jus mūsų paskutinė viltis.


Rita 867774057


Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojams nedidelio ūgio, žaismingas ir prižiūrėtas šunelis

Šuniukas vardu Maksas, gyvena name. Jam keturi su puse metų. Prieš keturis metus jį radau gatvėje. Šuo labai aktyvus, mėgsta žaisti. Maista gaminu pati - jautiena, vištiena ir košes iš kruopų ir ryžių. Sausą maistą duodu atskirai kaip papildą, tačiau tik aukštos kokybės.
Šuo prižiūrėtas, naminis.
Prireikus skubiai pakeisti savo gyvenamąją vietą, prašau pagalbos priglausti mano augintinį. Viliuosi, kad geri, mylintys gyvūnus žmonės atsilieps.

Dėl šunelio skambinti telefonu - 860653817 (moteris rusakalbė)


Rastas ir dovanojamas jaunas, paskiepytas patinėlis

Rugpjūčio pradžioje pas mus atklydo šuniukas (vyriškos lyties). Iš visko matyti, kad buvo augintas kambaryje. Labai draugiškas vaikams, galbūt su jais jam teko gyventi. Tiek, kiek teko su juo susipažinti per tą laiką, matyti, kad jis gero charakterio, draugiškas, protingas. Mūsų vaikai su juo žaidžia ir išrinko jam vardą - Tobis. Rugsėjo 20 d. mes jį paskiepijom. Veterinaras pasakė, kad jam dar nėra nė metų. Skiepų pažymėjime parašyta, kad gimęs 2010-12-01, juodas mišrūnas, vardu Tobis.
Labai norėčiau, kad būtų tinkamai juo pasirūpinta, nes dar jaunas ir visas gyvenimas priešaky, labiausiai - kad atsirastų tikrieji šeimininkai, nors tai mažai tikėtina.
Gaila, bet juo rūpintis negalime ir labai tikiuosi, kad jis patenka į geras rankas.

Dėl Tobio kreiptis - 8 680 74355 Rasa

Padovanosime kartu su būda.


Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama dviejų mėnesių gražuolė kalytė (PADOVANOTA)

Vilkšūnio mišrūnė kalytė, du mėnesiai. Buvo rasta šalia parduotuvės, Vilniuje, pasak žmonių, kažkas ją tiesiog išmetė.
Šunytė labai guvi, draugiška, kantri ir protinga, pasak veterinarų, visiškai sveika. Išmaudyta, suduoti vaistai nuo kirminų. Ieškome mylinčių šeimininkų, kurie galėtų priimti į savo šeimos ratą naują narę. Atiduosime tik geriems ir rūpestingiems žmonėms, galime atvežti.
Kreiptis  tel. 862028977, Orinta.

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama šešių mėnesių nedidelio ūgio kalytė

Kalytė Liza yra maždaug šešių mėnesių amžiaus. Labai graži, puraus minkšto kailiuko, kiek stebime - nesišeria. Labai guvi, energinga, mėgsta žaisti, dievina vaikučius. Išmokyta tvarkos: reikalus atlieka lauke, moka pati pasiprašyti. Imli mokymams: per dieną išmoko 3 komandas (sėdėti, gulėti, duoti labas), tiesa, už tai visada tikisi atlygio :) Naktį miega labai ramiai, nepriklausomai nuo to, šeimininkai toje pačioje patalpoje ar ne. Idealus augintinis norintiems aktyvaus ir energingo gyvūno.
Realiai šio šuniuko negalime laikyti, nes ji mums yra per daug aktyvi, o blogiausia, kad neklauso elementariausių draudimų, į juos tiesiog nereaguoja ir toliau kandžiojasi, drasko drabužius, šokinėja, siautėja ir t.t. Su  ja susitvarkyti gali tik mano vyras, o aš su vaiku tiesiog labai vargstame, nepadeda nei pririšimai, nei sudavimai, nei griežtas tonas. Manau, jai reikia tokio šeimininko, kuris moka elgtis su gyvūnais, yra patyręs, gal net išmano dresūrą, kitaip, ji nuolat keliaus iš prieglaudos į prieglaudą, nes niekas neapsikęs tokio elgesio.

Kreiptis - 867255805Daugiau...

Nuotrauka:

SKUBU! Dovanojamas Labradoro mišrūnas

Pas senelę kaime augo šuo, juodas Labradoro mišrūnas. Dabar jam kažkur keturi metai. Senelė išsikrausto, nebėra sąlygų jo laikyti. Jau klausinėjau visur, kas galėtų jį globoti, deja, niekas negali. Turiu rasti jam namus iki šio savaitgalio, kitaip jį nušaus.
Šuo yra labai draugiškas, meilus, greitai prisitaikantis prie aplinkos.

LABAI PRAŠAU JŪSŲ PAGALBOS!

862605653

Dovanojamas penkerių metų šunelis

Mes norėtume atiduoti savo šuniuką į prieglaudą. Yra tokia situacija. Mano senelis gyveno kartu su tuo šunimi kaime. Vėliau senelis susirgo ir teko jį apgyvendinti su mumis mieste. Jau greit bus du metai, kai šuo būna vienas kaime. Gyvena lauke, pririštas prie būdos. Jį maitina mūsų kaimynė esanti kaime, bet ji pasakė, kad jau irgi nelabai turės galimybę jį prižiūrėti ir iki žiemos mes turim kažką su juo padaryti. Tėvai svarsto galimybę jį užmygdyti, bet labai gaila, nes kai būname kaime esame prie jo labai prisirišę, todėl norėtume, kad kažkas jį prisiglaustų. Jis nėra didelis. Jam jau apie penkerius - šešerius metus. Jį radome žiemą, miške ir nusprendėme globoti. Bet šiuo metu niekaip nesigauna jo prižiūrėti.

Dėl šuniuko kreiptis - 868568291; 865091425 Jolanta
arba el.paštu - joollaanta@gmail.com

ieškau naujų namų

Dovanojama jauna sterilizuota kalytė

Kalytė yra sterilizuota, jai tik du metukai, labai draugiška, protinga ir aktyvi.
Neturiu jai kitų namų, išvykstu į užsienį, todėl negaliu jos išlaikyti, mielai pridėsiu dideli maišą ėdalo, kelis dubenėlius, pavadėlį, šukas, šampūną... Galiu pats atvežti.


867013656 - Darius


Daugiau...

Nuotrauka:

Pitbulio mišrūnas ieško naujų namų

Ieškau naujų namų savo šuniukui Fagotui - nes išvažiuoju ilgam į užsienį.
Fagotui dabar yra šeši metai, veislė - Pitbulio mišrūnas. Fagotas yra draugiškas žmonėms ir nepyktiems šunims, valgo viską kas valgoma ;), sportiškas, mėgsta bėgioti ir šokinėti, žaisti.
Galiu finansuoti jo išlaikymą, draugai gali reguliariai atvežti šunų ėdalą.

Kreiptis - Adam 867442720, Teresa 868417183


Daugiau...

Nuotrauka:

Kalytė Pepė - labai noriu namo!

Sveiki, dvikojai ir keturkojai! Esu jauna žingeidi panelė, vardu Pepė, kuri nori pareikšti, jog jai jau laikas ieškoti TIKRŲ NAMŲ :)
Nors esu dar jaunutė, bet jau patyriau daug nuotykių - kiek prisimenu, visada gyvenau su mamyte lauke, džiaugiausi pievom ir šilta vasara, bet kai naktys pradėjo darytis šaltesnės, o mamos pienuko prisivalgyti iki sočiai pradėjo neužtekti, iš kažkur atsirado dvikojai, kurie pasakė, jog negerai mažam šuniukui rudeniop likti lauke. Todėl jie bandė mane pagauti –  bėgiojau aš greitai, juk gaudynės yra labai šaunus mažų šuniukų žaidimas, o ir mamytė mane mokė, jog negalima kalbėtis su nepažįstamais žmonėmis, net kai jie siūlo saldainių (skanios mėsytės). Bet dvikojai pasirodė klastingi ir galų gale sugebėjo mane pagauti, įsupti į kažkokį daiktą ir įlipo su manimi į keistą dėžę su ratais. Tada nuvažiavo ir atidavė kitiems dvikojams, kurie nunešė mane į butą ir pasakė, jog bus mano Laikinais Globėjais. Nežinojau, kas tie Laikini Globėjai, todėl iš pradžių dėl viso pikto pasislėpiau ten kur man atrodė saugiausia (vėliau sužinojau jog tai buvo vonia) ir kur jie negalėjo manęs pasiekti.  Nors buvau baisiai alkana, tik naktį, kai jie miegojo, išdrįsau atsargiai pasirodyti ir pavalgiau. Po truputį supratau, jog Laikini Globėjai tai tokie žmonės (aga, jau žinau kad baisūs dvikojai padarai vadinami žmonėmis, o ir ne tokie jie jau baisūs – ypač kai skanėstų atneša), kurie duoda skaniai pavalgyti, pakalbina, žaidžia su manimi ir net moko įvairių naujų dalykų! Taip taip, kaip jau minėjau esu baisiai žingeidi, todėl mokslai man yra vienas įdomumas.  Bet vis dažniau girdžiu, jog jie kalbasi, kad man, Pepei, esą reikalingi tikri namučiai, kur turėčiau Savo nuosavą (įsivaizduojate - yra netgi toks dalykas kaip savo nuosavas žmogus-draugas) Žmogų, kuris būtų su manimi visą likusį gyvenimą, žaistų, maitintų, taptų mano mokytoju (neseniai išgirdau, jog žmonių vaikai lanko tokią įstaigą, kuri vadinasi mokykla – manau man irgi ten patiktų...), eitų kartu į ilgus pasivaikščiojimus, ir besąlygiškai (juk aš dar jaunutė ir mėgstu padūkti, nors Laikini Globėjai sakė, kad kaip tokiam mažam šuniukui esu baisiai protinga ir nuovoki, ir stengiuosi nedaryti neleistinų dalykų) mane MYLĖTŲ :)

Taigi, prisistatau jau oficialiau - esu Pepė, man turėtų būti apie 3 mėnesiai (sakė, čia visai nedaug, bet aš jau jaučiuosi rimtu šunimi, ir nekantrauju, kada galėsiu po visų skiepukų (nors tas vienas man ir nepatiko labai...) išmokti reikaliukus atlikinėti lauke ir eiti į ilgus pasivaikščiojimus. Dar noriu pasigirti, kad esu baisiai protinga (taip sakė Laikini Globėjai) ir žinau kam skirti laikraštukai kampe :) Vat :) Dar išgirdau, jog turėčiau augti iki kelių ar šiek tiek didesnė. Ir jau moku komandą sėdėt (gavau jau už tai gerą (skanų) pažymį)  :)

Todėl šaukiu Tave, Man Skirtasis Žmogau - aš labai labai tavęs laukiu :) Juk yra dar tiek naujų dalykų, kurių galėtumėme pasimokyti drauge
Dėl manęs galite skambinti savanorei  Anai 8 676 40 617
Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama jauna kalytė

Šią kalytę laikinai priglaudusi moteris vadina Dora. Tikro vardo nežino. Kalytė lakstė po kaimą, kur ją, kaip spėjame, tiesiog išmetė. Kalytė labai draugiška, neagresyvi, ko gero auginta namuose, jauna. Moteris ją laiko voljeriuke, kuris skirtas savam šuneliui, o šis laikinai pririštas prie būdos. Moteris laikyti šią kalytę sąlygų neturi, jos kailiukas trumpo plauko, žiemoti geriausia namuose. O ir finansiškai sunkoka išlaikyti du šunis. Prašome padėti surasti šuniukui namus.


P.S Moteris prasitarė, kad  transportuoti į Vilnių padėtų giminaitis.


Kontaktai:  8 655 41715 - Rita

Ieško namų

Dovanojama Šarpėjų veislės kalytė

Vardu Deizė. Jai  keturi metai. Labai sargi, myli vaikus, kadangi augusi su anūke. Paskiepyta.

Kreiptis: 868454127 - Nijolė
Kaunas

Ieškau namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojamas Taksas

Dovanojamas takso patinėlis. Kreiptis: 860575551- Natalija


Daugiau...

Nuotrauka:

Miške paliktas bigliukas ieško naujų namų

Žmonių rastas pririštas miške Biglių veislės patinėlis ieško naujų namų.

Dėl bigliuko skambinti - tel.  860197860

Ieškau namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama Labradorų veislės kalytė

Šį šeštadienį išvykstu į užsienį, ir ko gero ilgam ( 1-2 metam tikrai).
Dovanoju Labradorų veislės kalytę. Jai penki metai (gimė 2006m). Yra tikrai draugiška žmoniu atžvilgiu. Darydavau įvairius renginius pas save sodyboje, tai pripratusi prie žmonių - tiek didelių tiek mažų.
Dar turėjau vilkšunį - kalę (ją prieš mėnesį jau pasiėmė draugai), su ja taip pat buvo draugiška.

Vyginte
Tel. 868735917


Ieškau namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojamas Lenkijos žemumų aviganis (PADOVANOTAS)

Dovanojamas į geras rankas dviejų metų amžiaus Lenkijos žemumų aviganis vardu Ares.
Ilgaplaukis, spalva juoda su baltu (nuotraukose apkirptas), vidutinio ūgio.
Aviganis linksmas, draugiškas, aktyvus, sargus, bet neagresyvus, nedresuotas.
Paskiepytas, nekastruotas, bet esant pageidavimui galiu iškastruoti.
Šeriamas sausu ir naminiu maistu.
Nuo mažens buvo augintas lauke, todėl kentėti dėl gamtinių reikalų nėra pratęs.

Dėl aviganio skambinti - 861156819

Lenkijos žemumų aviganis ieško naujų namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Šeimininkų ieško inteligentiškoji Kafka

Gracinga ir elegantiška jauna kalaitė paskui mano dukrą atėjo iš senamiesčio. Sekė iš paskos iki pat namų Žirmūnuose. Nepasitraukė ir kantriai laukė dukros, kol ši apsipirkinėjo krautuvėje, paskui atlydėjo iki laiptinės. Užtrenkti prieš ją duris negalėjome, nors namuose turiu du šunis ir katę.
Kalaitė yra jauna, bet kuo puikiausiai išauklėta, gerų manierų:  santūri, neloja, žino savo vietą, neprašo nuo stalo maisto, klusni. Ji tikrai turėjusi namus, nors klaidžiojo viena judrioje gatvėje ir buvo be apykaklės.  
Kalaitė labai draugiška žmonėms - ramiai leidosi maudoma, ėsdama  leidžia liesti jos maistą.  Vienintelis mano rūpestis  - nuo jos tenka saugoti du mano mažesnius šunis ir katę, kurios visiškai „netoleruoja“ viešnia, matyt turinti medžioklinio šuns kraujo.  Dukra inteligentiškai kalaitei davė Kafkos vardą: tądien, kai ją rado, senamiesčio parke skaitė šio rašytojo romaną.  
Kalaitei profilaktiškai sušėrėme vaistų nuo kirminų, išmaudėme, ji yra sveika. Išnaršėme internete visus galimus skelbimus apie dingusius šunis, paskelbėme ir patys apie Kafką.  Tačiau jos iki šiol niekas neieško, galima tik spėlioti kodėl: gal buvusiems šeimininkams kas nutiko, gal jie nesinaudoja internetu, to nežinome. Labai viliamės rasti Kafkai naujus namus ir atsakingus šeimininkus.


Viktorija 8 612 611 71, VilniusIeškau namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Rastas ir dovanojamas Sibiro laikos patinėlis

Šuo atklydo 08.14. vakare per atviras duris užėjo tiesiai į kambarį. Kaip pavyko išsiaiškinti, tai po apylinkes klaidžioja jau nemažiau kaip tris savaites pagyvendamas tai pas vienus tai pas kitus. Žmonės parašė skelbimą apie rastą šunį, bet tikrieji šeimininkai neatsirado.
Nesu šunų specialistas, bet atrodo, kad jis dar jaunas, labai ramaus , taikaus būdo. Laukia žmogaus dėmesio. Laikome jį tik kelias dienas tai kažką daugiau pasakyti dar sunku, na gal dar tik tai, kad nesunkiai pavyksta "susitarti" kai reikia išprašyti iš namo. Nakvoja verandoje, naktį nei garso. Reikalus puikiai tvarkosi lauke. Maistui neišrankus.
Tikiuosi Jūsų pagalbos surandant jam pastovius šeimininkus.

Arvydas
Tel: 868783693
norkunai.a.v@gmail.com

Elektrėnai

Ieškau namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojam Bulterjerų veislės kalytė

Geriem žmonėms dovanojama Bulterjerų veislės kalytė, keturi metai, su kilmės dokumentais. Baltos spalvos su juoda dėme ant akies.
Labai gero būdo, draugiška, miela, linksma, pripratusi prie vaikų ir kačių.

Dėl kalytės kreiptis - Ilona 860039525

Ieškau namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Ieškome šeimininko jaunam škotų terjero mišrūnui (PADOVANOTAS)

Šį jauną šunelį radome Nemenčinės plente, besiblaškantį tiesiog ant važiuojamosios dalies. Pamatęs, kad atkerpėme į jį dėmesį, pats pripuolė inkšdamas ir tarsi guosdamasis dėl jį ištikusios bėdos: „mane paliko“. Pirmas dienas nuo jį namo parvežusios mamos nesitraukė nė per žingsnį -  matyt labai bijojo vėl būti paliktas.

Šiuo metu šis „vaikinas“ laikinai apsigyveno vasarnamyje kartu su kitas trimis augintiniais. Jis labai linksmo būdo ir net šiek tiek įžūlokas. Parodė „vietą“ mano katei ir nenusileidžia kitiems dviem vyresniems už jį šunims (beje vienas iš jų - būvusi "SOS gyvūnai" globotinė Pifutė). Labai svarbu jam rasti namus iki rudens, kai teks grįžti į daugiabutį.  


Viliuosi rasti jam  naujus šeimininkus, kuriems reikalingas ištikimas draugas ir kurių  asmeniniam įvaizdžiui nereikalingas jorkšyras.  


Udris  (taip jis šaukiamas mano namuose)  maždaug 4-5 mėnesių. Dar nelabai pramokęs šuniško etiketo, bet labai protingas. Išmaudytas, jam sušerti vaistai nuo kirminų, sveikas.  


Viktorija  8 612 611 71


Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojamas šuo

Sveiki,

persiunčiu simpatiško šuns nuotraukas, kuriam labai reikia naujo šeimininko.  Lordas yra šešių - aštuonių mėnesių amžiaus.

Dėl šuns kontaktuokite su Vitalija - tel. 867421278, Nemenčinė.


Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojamas Vokiečių aviganio patinėlis (PADOVANOTAS)

Dovanojamas šešerių metų vokiečių aviganio patinėlis. Šuo draugiškas, aktyvus, paskiepytas.

Kreiptis: 864733174 Gintaras, ruzavaspanteras@gmai l.com


Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama vokiečių aviganė

Šešerių metų, trumpo bet tankaus kailio, tvarkinga, neserganti, sterilizuota, skiepyta (2010 liepą-rugpjūtį).
Jį draugiška, myli vaikus, labai mėgsta būti draugijoje, bet ir būdama viena labai neliūdi ar bent jau nesigriebia įvairiausių daiktų graužimo ir niokojimo.
Ji aktyvi, mėgsta palakstyti ypač jei būna paleidžiama didelėj teritorijoj laisvai.
Ant svetimų žmonių loja, sargauja, o su savais labai draugiška. Jei ateina svečių, ji mato, kad tai šeimininkų draugai ir greitai pripratus puikiai sutaria ir su jais. Nemėgsta kačių.
Turi patirties su mažais vaikais, juos myli, saugo, neužgauna, net atsižvelgia į jų mažą dydį ir supranta jų išdaigas.
Nesiskundžia gyvendama nei namie, nei lauke.

Kontaktinis tel.: 869233610

Dovanojama

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama vokiečių aviganio mišrūnė

Dovanojama maždaug septynerių metų vilkšunio mišrūnė.

Tel. 865540887

Ieškau namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama ketverių metų aviganio patelė

Vardu Naida, tinka gyventi lauke, draugiška vaikams, žaisminga, sargi, sveika.

Ivona
864604591

Ieškau naujų namų

Dovanojamas keturių metų terjero ir foksterjero mišrūnas

Sveiki, čia musu šuo Maksas, bet dėja mes turim surasti jam naują šeimininką, nes mes su visa šeima išvykstam iš Lietuvos ir neturim galimybės jį pasiimti su savimi.
Šuo yra 4m. terjero ir foksterjero mišrūnas, skiepytas, sveikas, aktyvus, žaismingas, išdresiruotas, neišrankus maistui, gyvena šeimoje su vaikais ir kate. Labai saugo šeimos narius ir namus.
Tikimės jūsų pagalbos, iš anksto labai dėkojame.

Augute - tel. 869964058 arba auguteskin@gmail.com

Ieškau naujų namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Draugiškas septynerių metų spanielis Ogis ieško gerų ir atsakingų šeimininkų

Laiškas nuo Ogio šeimininkės:

"Ogiui 7 metai, jo kailiukas baltas su rudais plemais, nekastruotas, sveikas kaip ridikas. Linksmo
ir judraus būdo, draugiškas.

Jis gyveno pas mano tėtį kaimo sodyboje, dienas leisdavo lauke po dideliu medžiu, bet jo guolis buvo troboje. Praėjusią savaitę atsitiko nelaimė, netikėtai mirė mano tėtis ir teko spęsti dėl šuniuko likimo.
Pasiėmiau jį į savo butą Vilniuje. Tačiau mano bute jau gyvena šuo. Du panašaus amžiaus patinai visiškai nesutaria, kovoja dėl teritorijos.
Galbūt įtampos priežastis ir tai, kad Ogis stresuoja dėl tokių didelių pasikeitimų jo gyvenime.

Todėl visais būdais ieškau, kas norėtų ir turėtų galimybę Ogį priglausti. Man tikrai svarbu, kad jo gyvenimas būtų toks pat geras."

Dėl šunelio kreiptis - urtė.lina@gmail.com arba tel. 869880699

Ogis ieško naujų namų

Vienerių metukų draugiškas ir ramus šunelis ieško namų

Sveiki,
Prašome padėti surasti vienerių metų šuniukui naujus šeimininkus.
Jis draugiškas, mielas, ramus.
Dėkojame už pagalbą.

Laura
860472404
Ieškau naujų namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojamas Šetlando aviganis (Šeltis) (PADOVANOTAS)

Septynerių metų su kilmės dokumentais patinėlis vardu Brendis ieško gerų ir mylinčių šeimininkų.
Brendis labai draugiškas, meilus, nepretenzingas.

Kreiptis: rodaun@gmail.com - Rosita, arba 860039525 Ilona.

Brendis/www.sos-gyvunai.lt/upload/blog/9ff/IMG_0073.JPG" title="Brendis" >

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojamas nedidelio ūgio patinėlis

Dar vienas prašymas priimti šunelį iš namų, nes šeimininkai išvyksta į užsienį:

"Šuniuko vardas yra Kali, pavadintas is švedų knygutės kiškučio vardu :).
Jam yra 5 metai. Spalvos: juoda, balta, ir šiek tiek ant nugarytės rudų dėmių. Šuniukas yra nedidelis, maždaug 50 cm į aukštį, o į ilgį maždaug 70 cm.  Maišytas, nelabai tik suprantu su kuo.
Kali, prieš du mėnesius paliko šeimininkė išvykdama į Norvegiją. Labai gaila jo, tikrai jei turėtume galimybę pasiliktume jį, tačaiu mes planuojame patys išvykti į užsienį ir jo vežtis negalime ir turime mažą visai mergytę, tad... na, sunku šiai dienai.
Šuniukas maistui yra labai išrankus, valgo kaulus, viskas  kas susiję su mėsytę. Košytės ar makaronus valgo tik sumaišius su kokiu paštetu. Mėgsta maudytis, ir gulėti minkštoje vietoje. Labai ramus ir protingas šuniukas. Labai jam patinka kai jį glosto, toksai, kaip katinas skirtas glostymui."

8 683 05752 - Julija

Kali

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojamas vilkšunio mišrūnas

Gavome laišką, su prašymu priimti šį patinėlį. Kadangi prieglaudoje tikrai labai didelis šunelių kiekis, o ypač patinėlių, kurie nesutaria tarpusavyje ir reikia juos atskirti, o tam reikia papildomų patalpų, kreipiamias į Jūs. Galbūt kam nors iš Jūsų patiks šis šunelis ir jam neteks keliauti į prieglaudą, o tiesiai į naujus namus.

Apie patinėlį:

Keturi metai, patinas, ūgiu didesnis negu vilkšunis. Labai sargus, užaugęs lauko sąlygomis, ėda viską, draugiškas, labai stiprus, paskiepytas nuo pasiutligės.

865920045 - Ramunas


Daugiau...

Nuotrauka:

 

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS