lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 1608215
Šiandien: + 16133
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Asmeniniai dienoraščiai

 
 
 • Archyvas

  «   Liepa 2019   »
  P A T K P Š S
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

Linkėjimus siunčia Neri!

Patys šilčiausi linkėjimai nuo Neri, o dabar Eros :)


Daugiau...

Nuotrauka:

Rastas Vokiečių aviganio patinėlis. Ieškomi šeimininkai!

Vakar (02.07), maždaug 21.30 - 22.00 val. prie prekybos centro “Big” Vilniuje buvo partrenktas 1 - 3 metų Vokiečių aviganio patinėlis. Pasak įvykį mačiusių žmonių, vairuotojas iškart pasišalino.  Šuo su metaline smaugiamąja grandine, tatuiruotės ir poodinės mikroschemos neturi. Draugiškas.
Šuo šiuo metu glaudžiasi pas Iloną (“SOS gyvūnai”) – 860039525.

Nuoširdi padėka neabejingiems žmonėms, mačiusiems įvykį ir nepalikusiems šunelio bėdoje, taip pat Tautmilei Stanevičiūtei iš “Tautmilės prieglaudėlės” (“Lesė”), kuri padėjo transportu ir suteikė pirmąją pagalbą. Ir žinoma mūsų Ilonai, suteikusiai šuneliui skubų prieglobstį savo namuose.


Daugiau...

Nuotrauka:

Rastas Retriveris. Ieškomi šeimininkai!

Prie Antakalnio aikštelės rastas Retriveris.

Kreiptis 867327945, Karolina

Dovanojami Rotveilerio mišrūnai - Kora ir Kira

Dovanojamos dvi kalytės - Rotveilerio mišrūnės. Gyvena įmonės teritorijoje voljere su mamyte. Labai draugiškos, judrios, sveikos. Valgo viską. Gimė 2011 rugsėjo 26d. Mama išmokė sargauti.
Jau laikas jiems turėti šeimininkus, kurie jos mylėtų ir rūpintusi.

Kreiptis: Julija 860248450


Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama meili murkliukė katytė

Katytę radome kieme ir priglaudėme.Katytė labai meili, draugiška, tvarkinga, gerai prižiūrėta, iškart matosi, kad naminė. Paimta ant rankų iškart murkia ir glaustosi. Charakteris ramus ir šiek tiek melancholiškas, mėgsta skaniai pavalgyti ir pamiegoti.
Labai protinga ir paklusni, visus reikalus atlieka į dėžutę.
Nuvežėme pas veterinarą, sužinojome, kad amžius maždaug 7 metai. Jokių ligų nei parazitų nerado. Tik šiek tiek traiškanojo akytės, galbūt nuo peršalimo, kol buvo lauke.
Katytė gavo vaistų nuo kirminų, vėliau žadame paskiepyti. Veterinaras įtaria, kad ji gali būti sterilizuota, nes sveria 4-5 kg. ir atrodo ganėtinai nupenėta.
Jei būtų būtinybė nustatyti tiksliai ar sterilizuota, galėtume atlikti echoskopiją. Gydytoja sakė, kad įmanoma pamatyti, jei išpjauta gimda arba kiaušidės.
Katytė pas mus jau beveik savaitę, tikrieji šeimininkai kol kas neatsirado ir greičiausiai jau neatsiras, nes į skelbimus nieks neatsiliepia ir niekur neradome, kad kas tokios katės ieškotų.
Mes patys jau turime pasiėmę vieną katytę iš Gyvūnų pievelės, tad dvi katės mūsų mažame butelyje jau būtų šiek tiek per daug. Todėl norime paprašyti jūsų pagalbos surasti jai naujus namus.


Katytę planuojam ir paskiepyti, ir patikrinti dėl sterilizacijos, jei reikės, sterilizuosim. Dar gautų ir kraitelį, kad turėtų iš ko gyventi, jei patektų į globos namus:)

Mano tel. 8678 11633


Daugiau...

Nuotrauka:

Dingo Vidurio Azijos aviganė Aina

Dingo šuo Vidurio Azijos aviganė Aina, 2011 gruodžio 15-16d. Nemenčinės Šakiškių miškuose.
Amžius 2,5m. ūgis 60-70cm, balta su rudom šviesiom dėmėm, kirptos ausys ir uodega. Buvo pastebėta Valakupių raj. 2012.01.01.

Labai prašom kas pastebės panašų šunį pranešti:

Tel: 868609064, 861476948

ramunas@fotoskaitmena.lt

Butinai atsiliginsime!


Daugiau...

Nuotrauka:

Gerda ir Kajus

Šiandien iš Gyvūnų pievelės Oze paėmėme du mažiukus katinėlius - juodą broliuką ir juodai baltą sesutę. Jie dar
nespėjo nei apsigyventi ten, nei vardų gauti. Beveik tiesiai iš atnešusiųjų moters ir vyro rankų.

Taigi dabar jie - Gerda ir Kajus, šiuo metu palaimingai miega susiglaudę. Katytė labai drąsi ir aktyvi, iš karto atsigėrė, pavalgė, apžiūrėjo teritoriją, nuėjo į dėžutę. Katinėlis dar nevalgė, šiek tiek pažaidė ir rado ramią vietą iš kur galėjo viską stebėti.

Siunčiu Jums nuotraukas, kad galėtumėte įdėti į Radusių namus skyrelį.

Žaviuosi Jūsų darbais ir linkiu kuo geriausios sekmės.

Pagarbiai,

NeringaDaugiau...

Nuotrauka:

Pūkė

Senai svajojau apie kačiuką ar katytę, ir pagaliau turiu. Atkeliavo ji pas mane iš laikinosios globėjos, prieš tai spėjusi pagyvent „Ozo“ pievelėj“. Jos vardas Pūkė, neoriginalus, bet labai jai tinkantis. Aišku tik į jį ir atsiliepia, nes kaip bebūtų keista,net į „kis kis kis“  nereaguoja kaip pridera visoms katėms. Krito man ji į akį tik pažvelgus į nuotrauką gyvūnų globos puslapyje. Ir aš neapsirikau,teisingiau širdis neapsiriko...

    Esu laikiusi  ne vieną katę ir katiną, visi jie skirtingi,ir savaip ypatingi,bet Pūkė man tai kažkas tokio nuostabaus. Niekad nebūčiau pagalvojus,kad gyvūnėliai iš prieglaudos būtų tokios stabilios psichikos, nes vis galvodavau,kad mėtomi vėtomi iš vietos į vietą jų charakteris pasikeičia ne į gerąją pusę. Pūkė rami, tvarkinga, žinanti savo vietą, tikra dama. Ją pakalbinus ji atsiliepia ir iš kart pradeda murkt. Mėgsta dėmesį, bet kaip bebūtų gaila, nemėgsta būti ant rankų, jei paimi, iš kart šoka žemėn. Vat tik tai naktį, susirango ant mano kojų. Aišku man tai nepatogu,bet ko nepadarysi dėl savo gražuolės. Nesijudinu,kad tik ji ten liktų.

   Pūkė ne vienintelis augintinis namie. Jos dėmesio taip pat ištroškęs ir didžiulis mūsų šuo. Katė jo privengia, bet jam priėjus arčiau,leidžia save apuostyt,retsykiais sušnypšdama. Labai džiaugiuos kad ji nepanikuoja, ir nesikėsina šuniui iškabint akių J Manau jie ateityje turėtų tapt draugais.

   Tiek vaikai,tiek aš esam be galo laimingi priglaudę beglobiukę, nes kiekvieną dieną ji mums padovanoja geros nuotaikos dozę. Myliu be galo šitą pūkuotą padarėlį ...


Daugiau...

Nuotrauka:

Šokoladinis šunelis - Riksis Aronas ieško namų

Kiek žinoma jam dar nėra metų, išmestas iš namų (laikė bute) todėl, kad loja. Ūgis beveik iki kelių, turėtų dar šiek tiek augti. Šiandien duosim vaistų nuo kirminų, jei neatsiras šemininkas - skiepysim.
 
Labai draugiškas, judrus, protingas šuo. Greitai mokosi komandų, pagal amžių pakankamai paklusnus, nors aišku reiks pasitobulinti. Puikiai žino, kas yra namai ir mašina, nes jau bandė įlipti. Su mūsų šunimi linkęs draugauti. Kaip būtų su katėm - nežinau. Manau, kad kol jaunas su namų kate susidraugautų, nes pamatęs mūsiškę iškart suėst nebandė:).  
Taigi charakteris kaip ir atitinka spalvą - šokoladinis.
 
Šunelis šiuo metu gyvena Vilniaus rajone, Sudervės kaime. Dar neskiepytas, bet nuo kirminų jau vaistai duoti.
 
 
Vilma, 8 687 29099Daugiau...

Nuotrauka:

Ieškoma dingusi nedidelio ūgio juodai balta kalytė

Dingo -  sausio 6 d. išbėgusi iš namų Zujūnų gyvenvietėje (Buivydiškės) prie karjero (Gelažų g-vė.)

Vardas Zylė, apie 20-25 cm ūgio, juodo trumpo kailio su balta krūtine ir truputi balta apykakle.  Amžius - keturi metai. Labai draugiška.  

Padėjusiems surasti, ar jau suradusiems, bet kuris atiduos - atsilyginsime.
Tikimės nuo visų supratimo.

Pranešti prašome šiuo telefonu -  8 686 79 179 arba 2319906; Valerijus

Ieškomas dingęs Erdelterjero veislės šuniukas

Dingo šuniukas. Erdelterjeras, aštuonerių metų, vidutinio dydžio, kailis garbanotas, nugara juoda, pilvas ir letenos ryžos. Ant kaklo buvo dvi apykaklės. Viena paprasta juoda, kita balta, guminė, nuo erkių.
Dingo Rastinėnų rajone, apie 13:45val.

Jeigu matėte ar radote, prašau praneškit šiuo telefonu: +37069945598

Antakalnyje rastas katinas(-ė) (GRĮŽO NAMO)

Šį vakarą Antakalnyje, Tramvajų gatvėje, pribėgo ir ėmė glaustytis šis grožis. Katinas (ar katė) nepanašus į laukinį, žmonių visai nebijo, atrodo išpuoselėtas, tik buvo siaubingai alkanas. Užėjęs į svečius pakankamai drąsiai jautėsi ir nespruko net nuo šuns. Gatvėje palikti širdis neleido, tad priglaudėme. Labai reiktų, kad greitu laiku neatsiradus šeimininkams, nuo sausio 6 d. atsirastų bent laikina globa, mat nuo tos dienos, artimam žmogui gulantis į ligoninę, į namus atkeliaus dar vienas kačių nemėgstantis šuo.
 
Reiktų Jūsų pagalbos platinant informaciją apie šį padarėlį.
 
Vilija - 867477873
vilijoslaiskai@gmail.comDaugiau...

Nuotrauka:

Dovanojamas Amerikiečių stafordšyro terjero mišrūnas (PADOVANOTAS)

Kreipiames su pagalbos prašymu. Mūsų penkerių metų šuo - Amerikiečių stafordšyro terjero mišrūnas vardu Donis ieško naujų namų.
Draugiško būdo, vaikų mylėtojas, kastruotas, skiepytas, prižiūrėtas. Gyvenome užmiestyje, bet atėjus krizei neišgalime mokėti paskolos, todėl esame priversti kraustytis į miestą. Kai Donis gyveno voljere su juo problemų nebuvo, dabar aišku dėl laiko stokos nespėjame jo laiku išvesti, jis visą dieną būna vienas ir vakare grįžus namiškiams eina iš proto, begiodamas užgauna vaiką. Bandžiau rasti jam prieglobstį beveik visose automobilių saugojimo aikštelėse, bet taip niekas ir neatsiliepė, jus mūsų paskutinė viltis.


Rita 867774057


Daugiau...

Nuotrauka:

Linkėjimai nuo Rekso

Kodėl Reksas? Todėl, kad gyvenime neinu lengvu keliu, todėl, kad tikiu, jog viskas vyksta taip, kaip reikia, kad tobulėtume ir keistumėmės.

Noriu šuns. Kokio? Didelio, tinkamo gyventi lauke ir sargauti privačioje valdoje. Tad apklausinėju pažįstamus ir negavus jokios informacijos, paieškų imuosi internete. Emigracija. Juk tiek emigruojančių savo keturkojus augintinius linkę atiduoti/parduoti. Deja – nieko. Atkakliai kelias savaites ieškojau ir klaidžiojau ir gyvūnų prieglaudų internetiniuose puslapiuose. Ech, mieli snukučiai, gražučiai...bet jų fotografijose nematau to, to šunelio akių, nejaučiu ryšio.  Ir štai pamatau Reksą.  Tada bandau grįžti prie darbų, bet nesėkmingai. Visur mane persekioja tos žvitrios akys ir stačios ausytės, laputės kailis ir voljero tvora. Žinau, jog negaliu skubėti. Turiu nurimti. Čia kaip įsimylėjimas – nematau viso vaizdo tik tai ką noriu.  

Palaukiu beveik savaitę. Susiruošiu skambinti, bet suprantu, jog vėlu. Parašyta, kad skambinti tik skubiu atveju. Nusprendžiu, jog jei jis mano šuo, tai naktis nieko nepakeis. Rytą skambinu nurodytu numeriu. Reik suvokti gautą informaciją ir apsispręsti. Šuo agresyvus ir nepasitikintis žmonėmis. Tektų vežti virš šimto  kilometrų. Neaišku kaip jis reaguos į šią kelionę. Taip bemąstant gaunu žinių iš prieglaudos – Reksą atvežtų juo prieglaudoje besirūpinantys žmonės. Suprantu, jog baimintis dėl Rekso kelionės nebelieka pagrindo. Po poros dienų apsisprendžiu – Reksui reikia namų, o man jo. Abu su sunkiais charakteriais puikiai sutarsime.
Kalbėti apie darbą ir kitą veiklą iki Rekso kelionės būtų sunku – nevyko nieko. Vien laukimas. Tokių ilgų dienų seniai neturėjau. Pagaliau. Pirmas įspūdis? Koks judrumas ir gražumas laputės! Iš tiesų tas kailis ir jo elgsena primena lapės. Oj čia tikras lapinas. Tad Marina jį pririšo prie būdos, o jis vargu ar tai ir pastebėjo, nes vis domėjosi nauja teritorija. Balso įvairumas – nuo cypimo, kaukimo iki galingo lojimo, kad net šiurpuliukai per kūną nuėjo. Greitai teko atsisveikinti Reksui su juo susidraugauti spėjusiais žmonėmis. Nepamenu ir aš ar net spėjau jiems padėkoti... išskubėjo atgal į Vilnių – juk jų laukė globos namuose dar apie 30 beglobių. Ačiū už Reksą, už tą įstabų charakteringą lapiną ir už tą gerą darbą, kurį atliekate.

Automobiliui išvykus iš kiemo Reksas ilgesingai porą valandų stūgavo, vėliau nurimo ir visą naktį praleido ramiai. Pirmomis dienomis buvo visko...bet aš jau žinojau mūsų sunkūs charakteriai suderinami. Tad  viskas su laiku. Kalbant apie maistą tai buvau nustebinta. Reksas be jokių problemų mito tik kaulais ir blynais. Košės per dieną suėsdavo tiek, kad mano katinas jos daugiau įveikdavo vien pusryčiams. Sunerimau. Bet pokalbis su Marina nuramino. Jis ir prieglaudoje daug neėdė. Visgi po keturių dienų atsirado apetitas. Šiandien jau ėda kaip ir priklauso dideliam, judriam šuniui. Pažino ir duonos skonį, ir bulvių neatsisako.

Prie būdos jis buvo pririštas su ankstesniu antkakliu. Bet jo laukė naujas. Buvo užduotis jį uždėti išsaugant sveikas kūno dalis. Tad vyko kelias dienas žaidimas. Susipažinimas su antkakliu ir kiti teigiamo motyvavimo, skatinimo žaidimai. Iš tiesų sudėtinga, kadangi Reksui dar nesu įdomus žmogus ir dėmesį jis koncentruoja neilgą laiką. Visgi lengviau nei tikėjaus antkaklis buvo ant jo kaklo per savaitę laiko. Laimei, aš prie jo neprisegiau grandinės, nes jis jau būtų laisvas. Akivaizdu, jog antkaklis jam patinka, kol jis nejaučia tempimo. Vos tik jį pajutęs, pašokinėja ir antkaklis jau guli ant žemės. Tad dabar ant jo kaklo du antkakliai, vienas su grandine, o kitas naudojamas tik su pavadėliu. Pamažu pratinu elgtis gražiai. O tas pratinimas tai būtų lengvesnis, jei iš karto būčiau supratus – pavadėliai jokiu būdu negali būti iš medžiagos – jam reikia grandininių/metalinių. Tik tada jis vaikšto – kitaip įsikanda pavadį ir nė iš vietos. O taip erzintis jam negalima.
Dabar apie pasivaikščiojimus. Vaikščioti su šunimi esu linkusi tik su antsnukiu. Tai dėl savo, kitų žmonių bei gyvūnų saugumo. O antsnukis tai ne antkaklis – savaitės nepakako. Visgi pasirodo Kalėdinis stebuklas įvyko. Per Kalėdas jis tiesiog išvydęs jį  atsisėdo ir kantriai laukė kol jį uždėjau. Pažadus reikia tesėti? Taip. Vadinasi einame pasivaikščioti.  Tad beprotiška dovana Reksui ir man Kalėdų rytą – jis gali į valias palakstyti, o aš turiu kompaniją pasivaikščiojimams.

Reksas pas mane jau daugiau nei mėnuo.  Buvo visko (euforijos, baimės, nevilties, šypsenų) ir tikiu visko bus. Žinau tik tai, kad tą žvėriuką – lapinuką labai pamilau su jo visais privalumais ir trūkumais. Suvokiu, jog jam reikės daug laiko pripažinti mane šeimininke ir suprasti. Iki šiol manau pasiekėme neblogo abipusio bendravimo.
Labai žaviuosi jo sargumu. Gerą balsą turi. Akivaizdu, jog keliauti automobiliu jam patiko. Smagūs ir jo rytiniai pasisveikinimai – savo letenom stengiasi mane apsikabinti ir jei tik prarandu budrumą būtinai pirštines numauti. Šoklumas neišpasakytas. Ore suktuką atlieka. Žodžiu asmenybė su charakteriu...tvirtu. Bet aš tikiu, jog maistas ir geras elgesys jį papirks.

Bet ką aš čia rašau. Jūs patyrę ne tiek. Bet žinot, Reksas man vienintelis. Ir kiekviena smulkmena svarbi. Tad ačiū Jums!

Linkiu po Kalėdinį stebuklą kasdien. Būkite dosniai apdovanoti kantrybe, sveikata, atsidavusiais savanoriais, globėjais ir lai visi augintiniai suranda ir būna surasti mylinčių bei atsakingų šeimininkų, linkusių mokytis, mokyti...suteikti galimybę gyventi.

Pagarbiai su dėkingumu ir naujametinėmis nuotaikomis Rekso šeimininkė.

P.S. Linkėjimai nuo Rekso besimokančio priimti dėmesį ir meilę.


Sniegas pati geriausia pramoga, vos eina iš pusnies išprašyti


Daugiau...

Nuotrauka:

Gilės (buvusios laputaitės) laiškutis ir nuotraukos :)

Su Naujais Jus metais!!! Tegul jie Jums ir Jūsų kantriems pagalbininkams bei mažiesiems beglobiukams būna geresni visomis prasmėmis, o Jus supantys žmonės - dar dosnesni, nuoširdesni ir paslaugesni. Ir taip norėtųsi, kad vis daugiau atsirastų sąmoningesnių žmonių, nes kuo jų bus daugiau, tuo beglobiukų - mažiau...  
Ačiū Jums už pasiaukojantį darbą ir sumanėme su Gile Jums parašyti ir parodyti, kaip šauniai mes gyvename :) kartu siunčiame ir kelias nuotraukas, iliustruojančias dabartinį Gilės gyvenimą JOS NAMUOSE. Aš ir mano šeima esame pakerėti šios mažos laputaitės nuovokumu, meilumu ir gilių protingų akių... ;) maudynių ir ilgų šukavimų pagalba Gilės kailiukas jau tapo išpuoselėtas, o mūsų visų meilė ir dėmesys jai leido greitai suprasti, kad nuo šiol ji turi savo ŠEIMĄ ir jaukią vietą, kurią gali vadinti NAMAIS. Gyvena ji erdviai, kasdien mėgaujasi žaidimais ir pasivaikščiojimais lauke, kurių metu jau susidraugavo su kaimynų katinais. Namuose jos visur pilna: ji labai mėgsta gaudyti mūsų kojas, žaisti su savo kamuoliukais ar cypsiunčiu pliušiniu žaisliuku, o pavargusi susirangyti ant mūsų kelių ir saldžiai miegoti... :) suteikdami jai namus įgijome meiliausią ir ištikimiausią draugę, apie kokią tik galėjome pasvajoti!  
Esame labai dėkingi Jums ir visai šauniai SOS gyvūnų komanadai už nuolatinį gyvūnų gelbėjimą ir pagalbą jiems atrandant namus, o mums - juos :)
 


Nuoširdžiai,
Eglė B.
Gilės šeimininkė

Pirmasis vakaras SAVO NAMUOSE


Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojams nedidelio ūgio, žaismingas ir prižiūrėtas šunelis

Šuniukas vardu Maksas, gyvena name. Jam keturi su puse metų. Prieš keturis metus jį radau gatvėje. Šuo labai aktyvus, mėgsta žaisti. Maista gaminu pati - jautiena, vištiena ir košes iš kruopų ir ryžių. Sausą maistą duodu atskirai kaip papildą, tačiau tik aukštos kokybės.
Šuo prižiūrėtas, naminis.
Prireikus skubiai pakeisti savo gyvenamąją vietą, prašau pagalbos priglausti mano augintinį. Viliuosi, kad geri, mylintys gyvūnus žmonės atsilieps.

Dėl šunelio skambinti telefonu - 860653817 (moteris rusakalbė)


Dovanojama jauna katytė vardu Rožytė

Katytė tvarkinga, moka naudotis kraigu, mėgsta žaisti, murkia, patinka žmonių draugija.  Jei būtų norinčių katytės Panevėžyje, dažnai ten važiuojame.

Dėl katytės skambinti šiuo telefonu -  868460573


Antakalnyje rastas šuo

Šunelį radom pasimetusį Antakalnyje, ieškom jo buvusio šeimininko arba naujų namų.
Jį turime savaitę laiko. Parsivedus namo pirmą vakarą jis karščiavo, bet kitą dieną pasitaisė ir dabar viskas tvarkoj. Nežinau ar jis skiepytas ir kaip ten su kirminais, bet neviduriuoja.
Veislės nežinau, greičiausia mišrūnas vidutinio ilgumo  truputį garbanotu kailiu, margas (rudai pilkas).
Šuo labai draugiškas, prieraišus, myli vaikus, taikus ir su kitais šunimis ir su katėm.
Nesituština namie, moka pasiprašyti į lauką, valgo sausą maistą.

Tikiuosi pagelbėsit surasti jam namus.

Kreiptis - ernestasdima@gmail.com

Ieškomas dingęs Vokiečių aviganio patinas (RASTAS)

Vilniuje, Gruodžio 20 dieną, prie Lazdynų tilto dingo Vokiečių aviganio patinas vardu Oskar.
Keturi metai, atrodo subrendęs.

Jeigu yra mačiusių ar žinančių kur jis galėtų būti, skambinkite šiuo numeriu: +37062040402.

Linkėjimai nuo katytės Lunos

Siunčiame, Jums, katytės Lunos nuotraukas, auga greitai ir smagiai. Kaip buvo pranašauta, nėra tokia velniukė, kokia manėme, kad bus, keliasi kartu su mumis, dūkt pradeda, kai užsidega šviesa, ar skamba žadintuvas, didžiuojamės savo mažąja, ir norime, Jums padėkoti už ją.

Justė ir Remigijus


Daugiau...

Nuotrauka:

Rastas ir dovanojamas jaunas, paskiepytas patinėlis

Rugpjūčio pradžioje pas mus atklydo šuniukas (vyriškos lyties). Iš visko matyti, kad buvo augintas kambaryje. Labai draugiškas vaikams, galbūt su jais jam teko gyventi. Tiek, kiek teko su juo susipažinti per tą laiką, matyti, kad jis gero charakterio, draugiškas, protingas. Mūsų vaikai su juo žaidžia ir išrinko jam vardą - Tobis. Rugsėjo 20 d. mes jį paskiepijom. Veterinaras pasakė, kad jam dar nėra nė metų. Skiepų pažymėjime parašyta, kad gimęs 2010-12-01, juodas mišrūnas, vardu Tobis.
Labai norėčiau, kad būtų tinkamai juo pasirūpinta, nes dar jaunas ir visas gyvenimas priešaky, labiausiai - kad atsirastų tikrieji šeimininkai, nors tai mažai tikėtina.
Gaila, bet juo rūpintis negalime ir labai tikiuosi, kad jis patenka į geras rankas.

Dėl Tobio kreiptis - 8 680 74355 Rasa

Padovanosime kartu su būda.


Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama dviejų mėnesių gražuolė kalytė (PADOVANOTA)

Vilkšūnio mišrūnė kalytė, du mėnesiai. Buvo rasta šalia parduotuvės, Vilniuje, pasak žmonių, kažkas ją tiesiog išmetė.
Šunytė labai guvi, draugiška, kantri ir protinga, pasak veterinarų, visiškai sveika. Išmaudyta, suduoti vaistai nuo kirminų. Ieškome mylinčių šeimininkų, kurie galėtų priimti į savo šeimos ratą naują narę. Atiduosime tik geriems ir rūpestingiems žmonėms, galime atvežti.
Kreiptis  tel. 862028977, Orinta.

Daugiau...

Nuotrauka:

Rastas Vokiečių aviganio patinas

Kreiptis -  tel .865012364, Džineta.


Daugiau...

Nuotrauka:

Rasta Vokiečių aviganio kalytė

Vokiečių aviganio patelė, radome Vilniuje, Žvėryne. Buvo su antkakliu ir odiniu antsnukiu.

Kreiptis - 867438676, Donatas.

Ieškoma dingusi Vokiečių aviganio kalytė

Kalytė vardu Baira, jai 2,5 metų. Pasimetė Didžiojoje Riešėje Lapkričio 13 dieną apie 16 val. Kalytei ant kaklo yra rudas odinis antkaklis ir rudas antkaklis nuo blusų. Ausytėje yra ištatiuruotas jos identifikacijos numeris.

Radusiems ar ją mačiusiems kreiptis - 8 687 93972 , Diana.

Linkėjimai nuo Elėjos

Nuoširdžiausi linkėjimai iš Elėjos naujųjų namučių. Tiesa mums vardas pasirodė per sudėtingas, tokiai žaismingai, guviai, nuoširdžiai ir meiliai katytei, todėl ją pavadinome tiesiog Mėta. Kaip ir visi žinome Mėta tai nuostabi vaistažolė, kuri sudirgus ar suirzus visus nuramina, maloniai nuteikia gomurį ir šiaip nuostabi pagalbininkė esant rudeniškiems ir ne tik orams...tą patį galime pasakyti ir apie mūsų Mėtukę...

Didelis ačiū "SOS gyvūnams", kad Jus esate ir, kad mes Jus taip netikėtai suradome, atsiradus Mėtukei mūsų namai prisipildė dar daugiau džiaugsmo, šurmulio, judesio, šilumos ir meilės :) Mes esame labai laimingi!!!

Tiesa turime nedidukę problemėlę per Mėtukės judrumą, žaismingumą mums tiesiog nepavyksta jos įamžinti ir jums parodyti kaip ji išgražėjusi ir ūgtelėjusi, nors keletą foto mums vis dėlto pavyko padaryti, pridedame - pirmos penkios foto Mėtos pirmosios dienos naujuose namučiuose, sekančios pačios šviežiausios šios dienos :)

Truputėlį apie Mėtukę, mes negalime atsistebėti jos tvarkingumu, nuo pirmos dienos savo reikaliukus atlieka tam skirtoje dėžutėje,  beveik nepaliestos ir mūsų gėlytės dėl ko mes labai džiaugiamės :) Sveikatytė kaip gydytojas sakė nuostabi, bet kaip ir buvo taip ir išlieka jos silpnoji vieta akutės, jai buvo atlikta viena operacija po kurios akutės pagražėjo, tik deja dešinė akutė nesusitvarkė taip kaip mes norėjom ir tikėjom :( Nuo jos atsiradimo pas mus iki dabar ji gyvena su vaistukais, jau gavo ir pirmuosius skiepukus, kaip gydytojas sakė ir mums ir jai bus ramiau ir stipriau...

Tiesa nepaminėjau, kad mes gydomės pas Darių vet.klinikoje "VETA". Didelis ačiū Dariui!

Kol kas tiek naujienų :)


Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama šešių mėnesių nedidelio ūgio kalytė

Kalytė Liza yra maždaug šešių mėnesių amžiaus. Labai graži, puraus minkšto kailiuko, kiek stebime - nesišeria. Labai guvi, energinga, mėgsta žaisti, dievina vaikučius. Išmokyta tvarkos: reikalus atlieka lauke, moka pati pasiprašyti. Imli mokymams: per dieną išmoko 3 komandas (sėdėti, gulėti, duoti labas), tiesa, už tai visada tikisi atlygio :) Naktį miega labai ramiai, nepriklausomai nuo to, šeimininkai toje pačioje patalpoje ar ne. Idealus augintinis norintiems aktyvaus ir energingo gyvūno.
Realiai šio šuniuko negalime laikyti, nes ji mums yra per daug aktyvi, o blogiausia, kad neklauso elementariausių draudimų, į juos tiesiog nereaguoja ir toliau kandžiojasi, drasko drabužius, šokinėja, siautėja ir t.t. Su  ja susitvarkyti gali tik mano vyras, o aš su vaiku tiesiog labai vargstame, nepadeda nei pririšimai, nei sudavimai, nei griežtas tonas. Manau, jai reikia tokio šeimininko, kuris moka elgtis su gyvūnais, yra patyręs, gal net išmano dresūrą, kitaip, ji nuolat keliaus iš prieglaudos į prieglaudą, nes niekas neapsikęs tokio elgesio.

Kreiptis - 867255805Daugiau...

Nuotrauka:

SKUBU! Dovanojamas Labradoro mišrūnas

Pas senelę kaime augo šuo, juodas Labradoro mišrūnas. Dabar jam kažkur keturi metai. Senelė išsikrausto, nebėra sąlygų jo laikyti. Jau klausinėjau visur, kas galėtų jį globoti, deja, niekas negali. Turiu rasti jam namus iki šio savaitgalio, kitaip jį nušaus.
Šuo yra labai draugiškas, meilus, greitai prisitaikantis prie aplinkos.

LABAI PRAŠAU JŪSŲ PAGALBOS!

862605653

Ieškomas dingęs Kurtsharų veislės šuniukas

Spalio 27d. Grigiškėse dingo šešių mėnesių Kurtsharų veislės šuniukas.

867546617 - Henrikas

Ieškomi dingę du šunys - Labradoro veislės patinas ir mišrūnė kalytė

Spalio 17 d. Alytaus raj., Simno sen. dingo du šunys: Labradoro veislės patinas vardu Artas ir mišrūnas, rudos spalvos su šviesesnėmis dėmėmis kalytė - Cita. Šunys pakankamai dideli, tačiau visiškai neagresyvus.

Kontaktiniai telefonai: 869818933; 868210040; Atsilyginsime.

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojamas penkerių metų šunelis

Mes norėtume atiduoti savo šuniuką į prieglaudą. Yra tokia situacija. Mano senelis gyveno kartu su tuo šunimi kaime. Vėliau senelis susirgo ir teko jį apgyvendinti su mumis mieste. Jau greit bus du metai, kai šuo būna vienas kaime. Gyvena lauke, pririštas prie būdos. Jį maitina mūsų kaimynė esanti kaime, bet ji pasakė, kad jau irgi nelabai turės galimybę jį prižiūrėti ir iki žiemos mes turim kažką su juo padaryti. Tėvai svarsto galimybę jį užmygdyti, bet labai gaila, nes kai būname kaime esame prie jo labai prisirišę, todėl norėtume, kad kažkas jį prisiglaustų. Jis nėra didelis. Jam jau apie penkerius - šešerius metus. Jį radome žiemą, miške ir nusprendėme globoti. Bet šiuo metu niekaip nesigauna jo prižiūrėti.

Dėl šuniuko kreiptis - 868568291; 865091425 Jolanta
arba el.paštu - joollaanta@gmail.com

ieškau naujų namų

Ieškoma dingusi Vokiečių aviganio veislės kalytė

Spalio 8 d. Trakų vokėje naktį iš nuosavo namo teritorijos dingo Vokiečių aviganis, penkių mėnesių kalytė.
Ji šlubuoja, nes prieš mėnesį daryta kairės galinės letenos operacija. Galinė kairė koja beveik be plaukų. Juodai - ruda, ilgaplaukė, vardu Sima.

Nebūkit abejingi, jei pamatysit ją, paskambinkite telefonu 8 685 43943 arba 8 699 53302, mes skoloje neliksime!

Rastas Rusų spanielis

Rastas Valkininkų sodų bendrijoje. Juodai baltas grynaveislis rusų spanielis atklydo į sodus sekmadienį, spalio 9d. Mūsų sodo kaimynas laikinai šunelį priglaudė.
Šuo maždaug vienerių metų, jaunas, išauklėtas, moka komandas, net neprašo maisto nuo stalo ir nelipa į lovą. Šunelis labai protingas, iš karto prisiriša prie žmonių, draugiškas, linksmas. Jį išmaudėme, visaip kaip iššukavome. Įdėjome keletą skalbimų į internetą, jog ieškome šeimininkų, tačiau niekas neatsako į tai. Kadangi šeimininkai neatsako į skelbimus, norėtume šunelį padovanoti geriems žmonėms.  

Kreiptis - 861619945


Daugiau...

Nuotrauka:

Pudeliukas Kiras!

Linkėjimai nuo Kiro. Mums viskas gerai, žvalus, turi puikų apetitą, tik į kūną tas maistas "nelenda".


Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama jauna sterilizuota kalytė

Kalytė yra sterilizuota, jai tik du metukai, labai draugiška, protinga ir aktyvi.
Neturiu jai kitų namų, išvykstu į užsienį, todėl negaliu jos išlaikyti, mielai pridėsiu dideli maišą ėdalo, kelis dubenėlius, pavadėlį, šukas, šampūną... Galiu pats atvežti.


867013656 - Darius


Daugiau...

Nuotrauka:

Pitbulio mišrūnas ieško naujų namų

Ieškau naujų namų savo šuniukui Fagotui - nes išvažiuoju ilgam į užsienį.
Fagotui dabar yra šeši metai, veislė - Pitbulio mišrūnas. Fagotas yra draugiškas žmonėms ir nepyktiems šunims, valgo viską kas valgoma ;), sportiškas, mėgsta bėgioti ir šokinėti, žaisti.
Galiu finansuoti jo išlaikymą, draugai gali reguliariai atvežti šunų ėdalą.

Kreiptis - Adam 867442720, Teresa 868417183


Daugiau...

Nuotrauka:

Kalytė Pepė - labai noriu namo!

Sveiki, dvikojai ir keturkojai! Esu jauna žingeidi panelė, vardu Pepė, kuri nori pareikšti, jog jai jau laikas ieškoti TIKRŲ NAMŲ :)
Nors esu dar jaunutė, bet jau patyriau daug nuotykių - kiek prisimenu, visada gyvenau su mamyte lauke, džiaugiausi pievom ir šilta vasara, bet kai naktys pradėjo darytis šaltesnės, o mamos pienuko prisivalgyti iki sočiai pradėjo neužtekti, iš kažkur atsirado dvikojai, kurie pasakė, jog negerai mažam šuniukui rudeniop likti lauke. Todėl jie bandė mane pagauti –  bėgiojau aš greitai, juk gaudynės yra labai šaunus mažų šuniukų žaidimas, o ir mamytė mane mokė, jog negalima kalbėtis su nepažįstamais žmonėmis, net kai jie siūlo saldainių (skanios mėsytės). Bet dvikojai pasirodė klastingi ir galų gale sugebėjo mane pagauti, įsupti į kažkokį daiktą ir įlipo su manimi į keistą dėžę su ratais. Tada nuvažiavo ir atidavė kitiems dvikojams, kurie nunešė mane į butą ir pasakė, jog bus mano Laikinais Globėjais. Nežinojau, kas tie Laikini Globėjai, todėl iš pradžių dėl viso pikto pasislėpiau ten kur man atrodė saugiausia (vėliau sužinojau jog tai buvo vonia) ir kur jie negalėjo manęs pasiekti.  Nors buvau baisiai alkana, tik naktį, kai jie miegojo, išdrįsau atsargiai pasirodyti ir pavalgiau. Po truputį supratau, jog Laikini Globėjai tai tokie žmonės (aga, jau žinau kad baisūs dvikojai padarai vadinami žmonėmis, o ir ne tokie jie jau baisūs – ypač kai skanėstų atneša), kurie duoda skaniai pavalgyti, pakalbina, žaidžia su manimi ir net moko įvairių naujų dalykų! Taip taip, kaip jau minėjau esu baisiai žingeidi, todėl mokslai man yra vienas įdomumas.  Bet vis dažniau girdžiu, jog jie kalbasi, kad man, Pepei, esą reikalingi tikri namučiai, kur turėčiau Savo nuosavą (įsivaizduojate - yra netgi toks dalykas kaip savo nuosavas žmogus-draugas) Žmogų, kuris būtų su manimi visą likusį gyvenimą, žaistų, maitintų, taptų mano mokytoju (neseniai išgirdau, jog žmonių vaikai lanko tokią įstaigą, kuri vadinasi mokykla – manau man irgi ten patiktų...), eitų kartu į ilgus pasivaikščiojimus, ir besąlygiškai (juk aš dar jaunutė ir mėgstu padūkti, nors Laikini Globėjai sakė, kad kaip tokiam mažam šuniukui esu baisiai protinga ir nuovoki, ir stengiuosi nedaryti neleistinų dalykų) mane MYLĖTŲ :)

Taigi, prisistatau jau oficialiau - esu Pepė, man turėtų būti apie 3 mėnesiai (sakė, čia visai nedaug, bet aš jau jaučiuosi rimtu šunimi, ir nekantrauju, kada galėsiu po visų skiepukų (nors tas vienas man ir nepatiko labai...) išmokti reikaliukus atlikinėti lauke ir eiti į ilgus pasivaikščiojimus. Dar noriu pasigirti, kad esu baisiai protinga (taip sakė Laikini Globėjai) ir žinau kam skirti laikraštukai kampe :) Vat :) Dar išgirdau, jog turėčiau augti iki kelių ar šiek tiek didesnė. Ir jau moku komandą sėdėt (gavau jau už tai gerą (skanų) pažymį)  :)

Todėl šaukiu Tave, Man Skirtasis Žmogau - aš labai labai tavęs laukiu :) Juk yra dar tiek naujų dalykų, kurių galėtumėme pasimokyti drauge
Dėl manęs galite skambinti savanorei  Anai 8 676 40 617
Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama jauna kalytė

Šią kalytę laikinai priglaudusi moteris vadina Dora. Tikro vardo nežino. Kalytė lakstė po kaimą, kur ją, kaip spėjame, tiesiog išmetė. Kalytė labai draugiška, neagresyvi, ko gero auginta namuose, jauna. Moteris ją laiko voljeriuke, kuris skirtas savam šuneliui, o šis laikinai pririštas prie būdos. Moteris laikyti šią kalytę sąlygų neturi, jos kailiukas trumpo plauko, žiemoti geriausia namuose. O ir finansiškai sunkoka išlaikyti du šunis. Prašome padėti surasti šuniukui namus.


P.S Moteris prasitarė, kad  transportuoti į Vilnių padėtų giminaitis.


Kontaktai:  8 655 41715 - Rita

Ieško namų

Dovanojama juodai balta katytė

Riešės kaime radau katytę. Priglaudžiau pas save. Atiduočiau geriems žmonėms. Juodai - balta, apie du mėnesiai, labai gero būdo, gamtinius reikalus daro į kraiką.

Kreiptis: 861528144 Eglė

Ieškau namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama Šarpėjų veislės kalytė

Vardu Deizė. Jai  keturi metai. Labai sargi, myli vaikus, kadangi augusi su anūke. Paskiepyta.

Kreiptis: 868454127 - Nijolė
Kaunas

Ieškau namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojamas baltas kačiukas (PADOVANOTAS)

Rugpjūčio 25 dieną prie Petro ir Povilo bažnyčios atvežė prekes iš karito, žmonės, kurie krovė prekes išgirdo, kad vienoje dėžėje kažkas yra. Atidarus dėžę pamatė du mažus baltus kačiukus, vieną kačiuką priglaudė dirbantys ten žmonės, o antrą atnešė man, aš laikinai kačiuką priglaudžiau pas žmonės, kurie irgi turi katiną, bet antro nenori. Kačiukas dviejų mėnesių amžiaus, labai protingas, mielas, su mėlynomis akutėmis, bet yra kurčias - visiškai neko negirdi.
Kačiukui duoti vaistai nuo blusų ir kirminų.
 

Tokiam mažyliui vieta namuose, kur jį mylės ir juo rūpinsis, nes lauke kurčiam kačiukui nevieta.  


Dėk mažylio kreiptis - 867043858 Oksana

Ieškau namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojamas Taksas

Dovanojamas takso patinėlis. Kreiptis: 860575551- Natalija


Daugiau...

Nuotrauka:

Linkėjimai nuo Džildos

Pirmadienį (rugsėjo 5 d.), bus lygiai metai kaip Džilda gyvena pas mus. Tik metai, o man atrodo, kad jinai visą gyvenimą su manimi. Labai džiaugiuosi, kad lygiai prieš metus atradau Džildą Jūsų prieglaudėlėje.
Mums sekasi gerai. Džilda puiki ir meili draugė :-). Gaudo miške ir stirnas, ir lapes, ir kiškius. Gerai valgo ir be galo myli savo sofkutę :-)). Maudėsi ežere ir jau buvo grybauti. Net rado vieną voveraitę :-)
Pridedu kelias nuotraukas iš Džildutės gyvenimo.
Geros Jums dienos ir sėkmingų darbų.
 
Neringa

Džilda

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojami penki šuniukai

Bename kalaitė (spalva - balta, snukutis rudas, dydis kaip Europinės laikos) neaišku nuo kokio patino pas mus sode atsivedė šuniukus. Šuniukams jau 1.5 mėn., viso jų penki, vienas patinėlis.

Kreiptis - 867639799 Eugenija

Dovanojami

Daugiau...

Nuotrauka:

Miške paliktas bigliukas ieško naujų namų

Žmonių rastas pririštas miške Biglių veislės patinėlis ieško naujų namų.

Dėl bigliuko skambinti - tel.  860197860

Ieškau namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama Labradorų veislės kalytė

Šį šeštadienį išvykstu į užsienį, ir ko gero ilgam ( 1-2 metam tikrai).
Dovanoju Labradorų veislės kalytę. Jai penki metai (gimė 2006m). Yra tikrai draugiška žmoniu atžvilgiu. Darydavau įvairius renginius pas save sodyboje, tai pripratusi prie žmonių - tiek didelių tiek mažų.
Dar turėjau vilkšunį - kalę (ją prieš mėnesį jau pasiėmė draugai), su ja taip pat buvo draugiška.

Vyginte
Tel. 868735917


Ieškau namų

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojamas Lenkijos žemumų aviganis (PADOVANOTAS)

Dovanojamas į geras rankas dviejų metų amžiaus Lenkijos žemumų aviganis vardu Ares.
Ilgaplaukis, spalva juoda su baltu (nuotraukose apkirptas), vidutinio ūgio.
Aviganis linksmas, draugiškas, aktyvus, sargus, bet neagresyvus, nedresuotas.
Paskiepytas, nekastruotas, bet esant pageidavimui galiu iškastruoti.
Šeriamas sausu ir naminiu maistu.
Nuo mažens buvo augintas lauke, todėl kentėti dėl gamtinių reikalų nėra pratęs.

Dėl aviganio skambinti - 861156819

Lenkijos žemumų aviganis ieško naujų namų

Daugiau...

Nuotrauka:
Pages: 1 | 2 | 3 | Next

 

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS