lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 1623115
Šiandien: + 13576
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Asmeniniai dienoraščiai

 
 

Liucijus - pirmas mėnuo pralėkė kaip vėjas

Taip taip, jau visas mėnuo kaip šis juodulys puošia mano namus. Raportuojame, kad charakterių ir dienotvarkių suderinimą tęsiame sėkmingai - Liuciukas jau suprato koks šiuos namuos paros rėžimas, žino, kad ant virtuvės lipt negalima, nors nabagiukui ir labai įdomu žmogiškas maistas (bet kartais smalsumas visgi nugali). Prieš savaitę kepiau pyragą su persikų įdaru, nepagalvojus palikau aušt per naktį, ir radau ryte apgraužtą :D o Liuciukui-vagiukui nuo neįprasto maisto pilvelį susuko - gal kitam kartui bus gudresnis :)

Kaip Liucijus ir bandė parodyt baksnodamas mane galvele prieglaudos vagonėlyje, jis yra be galo mielas katinas - nespėji atsisėst ar atsigult ir jis jau šalia, reikliai lipa ant kelių, pilvo, šono nugaros - na betkur ir betkaip, kad tik patogiau, jaukiau įsitaisyt, labiau prisiglaust.

Beje, ar žinojote, kad šitam katinui neįmontuotas vidutinio garso miaukimas? Miaukia arba labai garsiai (dažniausiai jei pasigenda žmonių kambary) arba visai be garso - žiūri į akis, burnytė juda lyg miauktų, bet garso nėra :) Matyt, jo nuomone, ir taip viskas turėtų būt aišku.

O štai taip Liucijus man savaitgalį padėjo namus tvarkytis :)
100_1467.jpg

Linkėjimai dvikojei ir keturkojei SOS'ų komandai!

 

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS