lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 1552799
Šiandien: + 372
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Asmeniniai dienoraščiai

 
 
 • Archyvas

  «   Liepa 2019   »
  P A T K P Š S
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

Seneliui vilkšuniui Rokiui reikia naujų namų

Rokis turi šeimininkus, o tiksliau grandinę ir pašiūrę, dar kartais dubenį su vandeniu užpiltais rupiai maltais miltais. Tikriausiai atspėt, kad Rokis kaimietis, nebuvo sunku? Juk mūsų kaimuose tai įprasta..

Dvylikos metų senelis Rokis gyvena sodyboje, kurią su mama kasdien praeinam keliaudamos pas Margį, gyvenantį apleistoj sodyboj. Krizius – iš Rokio kiemo, tik jam labiau pasisekė – nepririštas.


Daugiau...

Nuotrauka:

Margis žiemoja, o mes vis dar ieškom jam namų

Margis siunčia visiems labų dienų iš savosios rezidencijos (ansktesni linkėjimai čia: http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/dienorasciai/asmeniniai/Lin/).

Kasdieniai pasimatymai apleistoje sodyboje tęsiasi ir, atvirai sakant, manau, kad Margis visai nieko prieš, kad taip niekam ir nekrenta akin – savam kieme gerai jam tikriausiai: visad atrodo puikiai nusiteikęs. Tik štai mudviem su mama vis tiek neramu, nes pastaruoju metu Margio kieme vis apsilanko nematyti žmonės – senelių namai, kuriuose Margio šeimininkas gyvena, ėmėsi pardavinėti sodybą. Ir nežinia, kas bus, jei naujieji sodybos šeimininkai nuspręs, kad Margiui kieme vietos nėr.. Šiaip ar taip, kol kas Margis gyvena gerai.

Daugiau...

Nuotrauka:

Sodybų tuštėjimo metas, arba Margis ieško naujų namų

Visiškai nesinori dalintis blogom naujienom, bet šiandien koreguoju dienoraščio pavadinimą – tik Margis beieško namų.. Meškiukas Vaivorykštės šaly – kažkas labai kažkur skubėjo ir nespėjo, o gal nelabai norėjo pristabdyti savo automobilio..
---
Mielieji, keliu savo prašymą į matomesnę vietą, nes vasara jau rudeniškais voratinkliais laukus, pakampes atsisveikinimui puošt ima, o mano ir mamos globotiniai Margis ir Meškis vis dar savo tuščioje sodyboje.
Grįžau namo po mėnesio prieglaudėlėje ir apibariau mamą.. Nes ponas Margis jau sunkiai susilenkia iš "bačkiškumo".. O Meškio kailiukas toje žaizdos vietoje, kur buvo išplikę, želia nesivaržydamas!
Tad darsyk kviečiu visus, kurie norėtų tikro draugo, susipažinti su m&m, Margiu ir Meškiu.

---
Gyveno sodybėlėj senelis su dviem draugais – nediduku Meškiu ir dideliu Margiu. Gyveno kukliai, bet draugiškai – kad ir teturėjo tik duonos, dalijosi.

Deja, praėjusią žiemą stipriai pablogėjo senelio sveikata ir jis turėjo išsikraustyti į senelių namus. Tuščiame kieme, prie užrakintų durų laukti liko Margis su Meškiu.

Išvažiuodamas senelis paprašė kaimynų pasirūpinti jo draugais. Kaimynai rūpinasi kaip išmano, matyt: karts nuo karto užpila šiek tiek pagrūstus miežius, rugius šaltu vandeniu ir pakiša šunims ėsti.. Senelis tuo tarpu nepamiršta jo laukiančių draugų – renka į maišelį pluteles, nesuvalgytą duoną, batoną, kaupia, o tada paprašo pažįstamos, kad užvežtų, šunis pašertų.. Kas kad iš po pelėsių duonos nebematyt..

Prieš maždaug mėnesį nuvažiavau pati susipažinti su Meškiu ir Margiu – nuo to vakaro kasdien minu su puodu košės, konservais, kauliukais pas du geriečius, kuriuos iš pirmo žvilgsnio įsimylėjau. Jei negaliu aš, važiuoja mama. Nuvažiavau ir pas senelio kaimynę pasišnekėti, situacijos išsiaiškinti, pasiteirauti, ar galiu ieškoti šunims naujų namų. „Kas ten juos ims, ale jeigu ims, tai kad tik greičiau, nereiks man vargt“, – išgirdau.

Todėl šiandien noriu jus supažindinti su dviem žavuoliais – juoduliuku miniMeškiu ir į žalmargę išsišiepusią karvytę panašiu Margiu.


Daugiau...

Nuotrauka:

Ėjo Ebis net į lauką - ieškoti būsimų šeimininkų

Jei Mahometas neina pas kalną, tai Ebis eina į lauką: kad matytų jį, o dar ir pagirdėtų potencialūs naujieji šeimininkai.


Daugiau...

Nuotrauka:

Kaip paaugo Ebio ausys!!

Skardus rytinis pasisveikinimas iš dviejų raidžių: Au! (nors man panašiau į "RrrRRr-au!")


Daugiau...

Nuotrauka:

EBIS žada nešioti šlepetes

Ebis labai prašė, zyzė tiesiog, kad papasakočiau Jum visiem, kaip drąsiai už save du kartus didesnį katiną kramto ir net beveik nebepabėga, kai tas katinas atsisuka. Didžiuojuosi Ebio drąsa beveik taip pat labai kaip ir jis pats :)Daugiau...

Nuotrauka:

"Siausti! Siausti!!" - sako Dzimba.

Koks, sakei, tavo vardas? Koks?! Aš tai Dzimba. Draugaut noriu labai!

Daugiau...

Nuotrauka:

KIKA ir Jūs padedate mums padėti JiemsGruodžio mėnesio pabaigoje trijose Vilniuje įsikūrusiose parduotuvėse KIKA apsigyveno "SOS gyvūnų" aukų katinukai.

PC Akropolis, Banginis ir Liepkalnio g. "MAXIMOJE" įsikūrusiose naminių gyvūnų prekių parduotuvėse KIKA perkantys žmonės gali palikti dovanų ir mūsų prieglaudos globotiniams.

Daugiau...

Nuotrauka:

Milkė ir Viktorija: sveikstam!

O čia apie tuos, kurie sveiksta – Milkę ir Viktoriją.

Žinot, kokia didžiausia Milkės problema dabar? Negali kailiuko išsilaižyt, akyčių ir nosytės nusipraust. Tas nelemtas gaubtas!
Ir kaip gaila, kad neužfiksavau nuotraukose, kaip ji išsprendė šį rūpestį: „pasigauna“ savo paauglį sūnų ir kad prausia, kad prausia. Juk reikia kažkur išlieti švaros noro perteklių...  

Daugiau...

Nuotrauka:

„SOS gyvūnai“ prieglaudos kasdienybė TV

Šį šeštadienį, 9:30 val., per TV3, laidoje „Žalioji akademija“ žada rodyti „SOS gyvūnai“ prieglaudą.
Bent jau Panevėžietis vaizde makalavos per anonsą :) O dabar šitas vaikinas galės į save per televizorių rodomą spoksot drybsodamas naujuos namuos ant sofkutės ir spragėsius šlamšdamas. Jei sugebės atsikelt pusę dešimtos, žinoma.. :)

Iš lūpų į lūpas, arba tikra Lūpiuko lūpa

Naujienos iš Lūpiuko atostogų „sanatorijoje“.

Priminsiu, kad Lūpiukas – tai spalio vidury pas mus iš lauko atkeliavęs 4 mėnesių katinukas. Jį globojusi ir maitinusi moteris paprašė priimti jį, nes katinukui buvo reikalinga rimta veterinarijos gydytojų pagalba – jis neturėjo apatinės lūpytės.


Daugiau...

Nuotrauka:

Laris iš Jakovo veterinarijos klinikos

Ne vienas nebereikalingas šuo ar katinas turėjo susirasti sau vietą prie konteinerio ar pamiškėj – apie tai girdim nuolat. Bet pasitaiko ir tokių „gailestingų“ šeimininkų, kurie palieka savo augintinį saugioj vietoj – gatvėj prie veterinarijos gydyklos.

Šįkart taip „gailestingai“ savo 3-4 mėnesių vokiečių aviganio mišrūnu su kitais „pasidalijo“ Lario šeimininkai (atsiprašau, bet abejoju, ar tokius žmones galima taip vadinti), palikę jį Geriosios Vilties gatvėje prie Jakovo veterinarijos klinikos šių metų spalio 14-ąją.

Laris

Daugiau...

Nuotrauka:

Pasižmonėti, arba Tarptautinė šunų paroda

Susitinkam ryt ar poryt Litexpo rūmuos vyksiančioj Tarptautinėj šunų parodoj?
Pasikalbėsim, pasipasakosim.
Pasigrožėsim tikrai mylimais ir prižiūrimais augintiniais.
Pasimokysim rūpintis vieni kitais.
Pasimokysim gyvent draugiškai.

Daugiau...

Nuotrauka:

Reikalingas transportas iki klinikos

Labai reikia pasirodyti gydytojai traumatologei Margaritai "SOS gyvūnų" globotinei Milkei su įsisenėjusia priekinės kojos trauma (http://sos-gyvunai.lt/communication/blog/Milli/976.php).

Sekmadienio vakarą į prieglaudą atkeliavo Joris. Katinas labai nusilpęs. Keisti dalykai su jo priekine ir galine kojytėmis (nepastovi, sąnariukai ištinę ir lyg ir prisikaupę skysčio, negali atsistoti), tad būtina profesionalo apžiūra.

Kartu į Jakovo kliniką keliautų ir Lūpiukas bei Pūkutė (dantukų apžiūra). Daugiau apie juos: http://sos-gyvunai.lt/communication/blog/Milli/880.php.

Ieškome galinčių pavėžėti mus su visais ligoniukais iki Jakovo klinikos (Gerosios Vilties g. 1) bet kuriuo dienos metu, nes stosim į eilę.

Skambinti +370 603 33100.

Ačiū!

Sekmadienį šventėm, arba Rudens spalvos parke [2009 10 11]

„SOS gyvūnai“ prieglauda – tai daug mažų ir didelių rūpesčių po vienu stogu. „SOS gyvūnai“ prieglauda – tai daug mažų ir didelių džiaugsmų po vienu stogu ir daugybėj širdžių.

Ar žinot, ką veikėm aną sekmadienį? Džiaugėmės. Šypsojom. Sekmadieniavom – su šunimis išėjom pasivaikščiot. Šventiškai, nes kitaip nei kasdien.

Daugiau...

Nuotrauka:

Minus vienas, plius septyni.

Padėsiu išsifruoti.
Minus vienas - mūsų Panevėžietis rado namus!! Atėjo liūdna moteris, nes norėjo ne tik tuštumą po mylimiausio katulio mirties užpildyt, bet ir gerą darbą padaryt. Sprendžiant iš to, kaip nuoširdžiai visko klausinėjo, Panevėžietis linksmuolis papuolė į puikius namus!

„SOS gyvūnai“ prieglauda: Panevėžietis

Daugiau...

Nuotrauka:

Šeštadienis, arba kitaip – "Mamadienis"

Katiniškam pasauly taip jau surėdyta, kad jei viena mama, tai vaikų dažniausiai – ne mažiau nei trys. Sulaukėm dar vienos tokios šeimynos "SOS gyvūnai" prieglaudoje ir šiandien. Atkeliavo moteris su dideliu pirkinių krepšiu - jame mama su trim savo atžalom, ieškanti šiltos vietos.Daugiau...

Nuotrauka:

Balta balta, kur dairais - bet ne žiema!

Šįryt juk buvo spalio 10-oji, taip? Tai iš kur sniegas? Viena tetutė iš pat ryto atnešė.

Bet pažintį pradėkim nuo žaidimo. Spėkit, kiek akių šitam sniego debesy turėtų būt?

Daugiau...

Nuotrauka:

Penktadienį - namo.

Rytas buvo gražus. Mano Rapolas liepė greičiau pakuotis į guminius batus ir bėgt spalvotais lapais džiaugtis.

Daugiau...

Nuotrauka:

Pasakojasi ir prašo Ponas Persas

Sveikinasi persų veislės katinas Persas. Mano manymu, laaabai rimtas. Bet tikriausiai taip atrodo dėl visų išgyvenimų, kuriuos šis katinas patyrė. Išties labai inteligentiškas. Visada susikaupęs ir „išlaikytas“. Jei galėtų, daug pasakytų...


Daugiau...

Nuotrauka:

Mango, arba JAUNA, ŽAVI, VEIKLI

Mergaičiukė Mango – jaunutė linksmuolė. Jai kaip ir visiems jauniems (nors Laisvė ir Laida man prieštaraudamos pavartytų akis) tereikia duonos (konservų) ir žaidimų.

Daugiau...

Nuotrauka:

Senbuviai namų nori dar labiau...

Gyvūnų prieglaudos gyvenimas tikrai dinamiškas - kas nors nuolat keičiasi: katinukas iškeliauja namo, į prieglaudą atveža vienuolika šuniukų, vieną dieną Tatjana košę verda 15-ai, kitą - jau daugiau nei 20-čiai šuniukų... Ir taip visada.

Bet yra ir gana pastovių dalykų. Tai - mūsų senbuviai. Jie jau mūsų kasdienybės dalis ir, matyt, bus labai keista, kai atėję vieną dieną sužinosim, kad, pavyzdžiui, mūsų Laisvė rado namus. Šis dienoraštis – mūsų senbuviams, tikrais draugais tapusiems skirtas. Nes kaip bebūtų smagu atėjus į prieglaudą sulaukti nuoširdaus jų pasisveikinimo, norisi rasti jiems tikrus namus.

Laisvė – mūsų kiemo siela. Jos pilna visur. Tyliai, ramiai apeina ir patikrina visus kampus, „pašefuoja“ mažuosius, atima skanėstą iš Margo, pabėga nuo katino, vaidina kilimėlį kojoms „SOS gyvūnai“ namelyje ir pan. Sakykit, ką norit, bet Laisvė – išmintingas šuo.


Daugiau...

Nuotrauka:

Juodų katinų nebijom

Liaudies išmintis byloja, kad kelią perbėgusi juoda katė reiškia gresiančius nemalonumus.
Bet ką daryt, kad to išvengt? Užsimerkt? Nusisukt?

Tikriausiai ne vienas taip ir padaro, nes šiandien į "SOS gyvūnai" namelį atkeliavo dar vienas juodukas. Murkia ir glaustosi, bet kažkas nusprendė, kad geriau nematyt, negirdėt - gatvėj tokiam pati tinkamiausia vieta.

Bet Ilonos vyras - vienas iš tų, kurie mato ne juodą katiną, o katiną. Išmestą į gatvę ir niekam nereikalingą.

Todėl šis murklys atkeliavo pas mus. Pažindinkitės.

Daugiau...

Nuotrauka:

Dar nedrąsu...

Ji jaučiasi kaip ir daugelis naujų "SOS gyvūnai" prieglaudos gyventojų - pasimetusi. Gūžiasi, baugščiai dairosi. Bando apsiprasti su naujais namais, naujais žmonėmis, daugybe likimo draugų.

Ši jaunutė šunytė atkeliavo pas mus iš "Grindos".

Daugiau...

Nuotrauka:

Gal pavežtumėt Martą iki laikinų namų Kaune?

Štai čia yra Marta.Jos akys pasako viską - rami, labai jauki ir švelni, draugiška (prašo ir duoda) kalytė.Atsirado geros širdies moteris, kuri bent laikinai paglobos Martą; po sterilizacijos reikalinga ramybė, gera priežiūra. Tą suteiktų moteris, gyvenanti Kaune.

REIKALINGA PAGALBA pavežėjant Martą iki Kauno. Skubiai. Gal žinote, kas šiandien ar ryt traukia į tą pusę? Gal sutiktų mūsų geruolę nuvežti?

Ačiū!

Skambinti Godai +370 683 69 502.

Prašom popieriaus ir dažų, arba gal galite atspausdinti skrajutes?

Turime prašymą.

Popieriaus, dažų ir dar tikriausiai žirklių. O jei rimčiau arba labai rimtai, kreipiamės į Jus, nes galbūt būtent Jūs norite prisidėti prie "SOS gyvūnai" prieglaudėlės veiklos atspausdindami skrajutes!

Turime maketą, bet nėra popierinių pinigėlių, kurie padėtų elektronines skrajutes paversti popierinėmis, draugiškai į praeivio širdį žinią apie tuos, kuriems reikalinga pagalba, nešančiomis.

Galbūt pažįstate ką nors, kas mielai pagelbėtų? Spalvotos, A6 formato skrajutės reikalingos. Būsime dėkingi ne tik už skrajučių atspausdinimą, bet ir už pagalbą ieškant.

Juk nežinojimas - labai dažnai girdimas pasiteisinimas. Tad padėkime žmonėms sužinoti apie jų gerų darbų svarbą!

Jei galite mums pagelbėti, labai lauksime Jūsų skambučio (tel. +370 610 30574) arba laiško (el. paštas info@sos-gyvunai.lt)!

Bendromis jėgomis dar gražiau nuspalvinsime rudenį!

Šuniukiškas ketvirtadienio vakaras

Kada nors vienas - šiandien dar mažas - šuo papasakos savo vaikaičiams apie 2009-ųjų rugsėjo 17-osios vakarą, kuris tapo jo naujo, šilto gyvenimo pradžia. Nes būtent tą vakarą buvo atsimojuota su broliais, sesėm ir kitais sugyventiniais ir iškeliauta į tikrus namus, kuriuose jau laukė du amsintys ir keletas miauksinčių globėjų.

Daugiau...

Nuotrauka:

Lakis moka džiaugtis lietum

Lakis - linksmuolis berniūkštis, juodas kol kas ir net alkanas kaip šuo! [Pastaba: į maistą žiūri atsakingai, ne pagal savo amžių (matyti nuotraukoje), tad sprendžiam, kad užaugęs bus rimtas]

Daugiau...

Nuotrauka:

Meniška siela ieško bendraminčių

Penktadienį "SOS gyvūnai" namuose rinkosi išties spalvinga ir bohemiška kompanija.

Dar vienas katinas, vardo nepasisakęs, bet Justės ir Gustės įkalbėtas prisijungti prie "SOS gyvūnų" draugijos.

Daugiau...

Nuotrauka:

Inteligentas iš provincijos

Žinot, sako, kad daug Lietuvos inteligentų - iš provincijos. Mes gal nesiginčysim. Nes neabejotinai su vienu šiandien susipažino visi "SOS gyvūnai" namelio gyventojai. Savo vardo jis mums nepasisakė, bet atkeliavo iš Ukmergės. Žinom tiek, kad labai visuomeniškas - gyveno autobuso stotelėje.

Daugiau...

Nuotrauka:

 

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS