lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 1623115
Šiandien: + 13576
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Asmeniniai dienoraščiai

 
 

Po zingsneli....

Su kiekviena diena mazoji Kruopa daro pazanga.Jau susidraugavo su kita augintine,netgi zaidzia-viena kita gaudo ir krecia isdaoigas.Is bailiukes ima virsti viska norincia suzinoti smalsiuke,saugo savo namus ir kiema,vazineja i svecius ir apsipirkti,siandien nusipirkome sriukyte,deje ji nelabai suzavejo mazaja,nes nepratus prie rubeliu,bet manau priprasim.Su sisiojimu dar retkarciais padaro ne vietoje,bet mes nurinkom visus kilimus,apsiklostem svetaines baldus neperslampamais uztiesaliukais ir gyvenam be sresu,dziaugiamies kiekviena kartu praleista akimirka,geru oru.Ir tvirtai tikime-viskas bus gerai,tik reikia laiko,o mes kantrios(funny)
0
2012-10-17 22:29:17
Ot šaunuolės, labai smagu girdėti. Bravo, labai mažai yra tokių kantrių ir gerų žmonių. Sėkmės Jums.
Nes va mano draugė nusipirko šunį (labai mandrą) trijų mėnesių, tai jis irgi sisioja po visus namus, tai draugė siunta, sako, kad jau nori parduoti ar atiduoti kam nors šuniuką. Atrodo protinga, suaugusi moteris, ko ji tikėjosi?  Kad trijų mėnesių šunelis darys sisiuką į glozetą? O gal kad pats į lauką išeis? Nežinau? Nors ir draugė, bet aš jos nesuprantu, keistuolė.
Atsakyti Nuoroda 0
0
2012-10-17 23:44:43
Aciu!Tiesa,su gyvuleliais reikia kantrybes,bet ji veliau atsiperka simteriopai,kai matai rezultatus ir gyvuneliu meile tau,jo vieninteliai seimininkei. Jus neisivaizduojat kaip kruopa rodo savo meile ir kokia ji pasikeitus per trumpa laika,kokia smalsi,kaip zaidzia ir kokia protinga....Ziuriu i ja ir verkti norisi is laimes
Atsakyti Pirminis Nuoroda 0

 

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS