lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 1623115
Šiandien: + 13576
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Asmeniniai dienoraščiai

 
 

Našlaitis Baisiukas. Kai labai reikia namų...

Kartais taip jau susiklosto likimas, kad naminiai katinai praranda turėtą savo tvirtovę ir tampa benamiais. Vieni patys netyčia pabėga ir pasimeta, kiti kaip tik būna pametami. Vieniems pasiseka atrasti kelią atgal su neabejingų žmonių pagalba, o kitiems tenka susipažinti ir prisitaikyti prie visko, ką siūlo "laisvė". Arba pasitraukti į ten, iš kur negrįžtama.

Baisiukui nepasisekė net du kartus - pirmąjį, kai buvo paliktas pamiškėje, ir antrąjį, kai atmintį pamažu atimanti liga vis stipriau ėmė spausti senyvą moterį, bent pašerdavusią priklydusį katinuką. Nors niekada neįleidžiamas pasišildyti, nors negydomas susirgęs ir nešukuojamas susivėlęs, Baisiukas bent lėkštelę pieno gaudavo. Bet nebeliko ir jos, nors ir ne iš blogos valios. Nepasisekė katuliui ir trečią kartą - net ir be maisto susivėlęs kaltūnuotas rainis liko kaip tik per didžiausius šios žiemos šalčius. Kaip Anderseno mergaitė su degtukais, kurią galop šildė tik prisiminimas apie tą šilumą, kuria aplink save skleidė artimas žmogus.

baisa6.jpg

Rado bėdžius prieglobstį vienos Vilniaus veterinarijos klinikos stacionare. Nepasitvirtinus įtarimams dėl galimo cukrinio diabeto, nuskutus susivėlusį purviną kailį ir grąžinus katiną į normalią būklę, paskiepijus bei kastravus, Baisiukas išsikraustė į laikiną globą. Paskui į kitą. Reklamuotas visais įmanomais būdais, tačiau nesuvirpinęs nei vienos jautrios širdies, vis dar savo vietos pasaulyje neturintis daugmaž 3 metų katinas vis tiek tikisi, kad nebebus ketvirto karto, kai jam nepasiseks. Ir jo laimės žvaigždė, prigesusi nuo gyvenimo negandų, sužibės visu ryškumu, vesdama ten, kur jis bus visą laiką mylimas, laukiamas ir tinkamai prižiūrimas. Baisiukas labai sunkiai pakelia aplinkos pasikeitimą, kaskart globėjų kaita jam - tai didžiulė baimė, stresas ir sveikatos sutrikimai. Vėl ir vėl. Užtat labai ieškome Baisiukui nuolatinių namų, kur katinėlis pagaliau galėtų pasijausti saugus ir iš kurių nebereiktų kraustytis, vos spėjus apsiprasti. Naujoje vietoje iš pradžių būna bailus, verkia, slepiasi, bet kantrybe ir švelnumu nesunku pasiekti, kad pradėtų net ateiti Jūsų pasitikti. Baisiukas truputį bailokas, tad netiktų triukšmingo gyvenimo būdo arba nenustygstančių vietoje vaikučių turintiems žmonėms. Katukas tvarkingas (eina tik į WC dėžutę), ramaus būdo. Kai ataugs kailiukas, bus ilgaplaukis.

baisa4.jpg

Šiuo metu globojamas Vilniuje, čia jam ir ieškome namučių, kur katukas būtų laukiamas visų šeimos narių, mylimas kaip vaikas ir tinkamai prižiūrimas: maitinamas tik kokybišku maistu (jokių kačių pašarų, parduodamų prekybos centruose), reguliariai šukuojamas, kartą metuose skiepijamas, nedelsiant kokybiškai gydomas, jei susirgtų, ir saugomas bei atidžiai prižiūrimas pasveikęs.

Pamatyti katinuką "gyvai" virtualioje erdvėje galima čia:
http://s1353.photobucket.com/user/lauravaicek/media/Baisa_zps45181c28.mp4.html

http://s1353.photobucket.com/user/lauravaicek/media/M4H04402_zpsb784af09.mp4.html

Dėl katulio skambinti Ritai, 860373007 (dėl darbo ne visada galiu atsiliepti, tad tokiu atveju prašyčiau palikti sms, kad teiraujatės dal Baisiuko - perskambinsiu iškart, kai tik galėsiu).

baisa1.jpg


baisa2.jpg

baisa3.jpg

baisa.jpg
0
2013-03-27 19:53:48
Bėdulis. Jam taip reikia ramaus namų kampelio...
Atsakyti Nuoroda 0
0
iks
2013-03-30 19:31:32
Baisiukas per visą šį laiką gal daugiau kailio atsiaugino, jau nebe toks plikšius?
Atsakyti Nuoroda 0

 

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS