lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 1689497
Šiandien: + 11715
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Asmeniniai dienoraščiai

 
 
 • Archyvas

  «   Liepa 2019   »
  P A T K P Š S
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

Džiulytė namų globoje (Pasilikau sau)

Džiulytė nebenori mūsų palikti, o ir mes mes nebenorime skirtis. Gyvens pas mus. Vasara būsiu išvykusi, tai prižiūrės sūnus. Jei iškiltų problemų, kol būsiu išvykusi tai prašysime pagalbos.

Džiulytė - miniatiūrinė 4 metų kalytė. Į Sos-gyvūnus ji buvo atvežta iš namų, buvę šeimininkai ja nesirūpino. Čia ji sterilizuota, kurį laiką glaudėsi namelyje su senais šuneliais. Džiulytė gyvenusi namuose, tai prieglaudoje ji liūdėjo. Ilona jai ieškojo namų globos.

Mano namuose šunytė labai greitai priprato.

DSC_0002.JPG


Labai keista, kad Džiulytė, gyvenusi be priežiūros, yra labai meili, gera ir tvarkinga. Labai mėgsta pasivaikščiojimus, glostymus. Ramiai pabūna viena namuose. Labai džiaugiasi, kai grįžtų namo.


DSC_0005.JPG

Dėl Džiūlytės skambinkite  8 601 43759

Meilus angoro katinas svajoja apie jaukius namus

Sveiki, aš esu Pukis

Mėgstu sėdėti globėjui ant kelių ir būti glostomas

Dievinu pienuką (wild)

Šeimininkė, kaip visada, kėsinasi į mano maistą

Laka mano pienuką (sad)

O dabar laikas žaidimams ir jokie šunys man nebaisūs


Globėjai sako, kad esu labai gero charakterio, protingas, ramus, kastruotas katinas.
Ieškau naujų namų, nes mirė mano šeimininkė(sad)
skambinti Pukiui 860143759
Nuotrauka:

Viizgindamas uodegytę seka paskui kiekvieną žmogų (sulaukė pagalbos)

[/B]


Pilaitėje jau ilgesnis laikas, kaip blaškosi juodas vidutinio ūgio šunelis. Jis atrodo jaunas savo elgesiu, tačiau ant nugaros yra baltų (tarsi žilų) plaukų. Šunelis pribėga prie kiekvieno žmogaus, meilinasi, kai kuriuos žmones seka iš paskos, prašo pagalbos. Bandėme jam prisegti pavadėlį ir vestis, tai nemoka su pavadėliu vaikščioti, tačiau iš paskos pats seka, leidžiasi paimamas į rankas ir bendrai yra gerietis. Bandėme jį uždaryti negyvenamose patalpose ir palaikyti, kol atsiras jam kur nors vieta, tačiau jis labai supanikavo, pradėjo triukšmauti ir draskytis, tai teko paleisti. Šunelis vaikšto tarp mokyklos ir RIMI,galbūt ir kitose Pilaitės vietose sutinkams, juo susirūpino jau daug žmonių, tik niekas neturi galimybių priglausti. Labai bijome, kad nesupratingi žmonės gali iškviesti Grindą.

Tikiuosi, kad bendrom jėgom mes padėsime šuneliui :(
Šuo vis dar laukia pagalbos, jau nuliūdęs. Atsigulęs sunkiai kvėpuoja

Lota iš Pilaitės


Praeitą rudenį gavome pagalbos prašymą: kalytė prie Pilaitės malūno atsivedė šuniukų, šeimininkai jais nesirūpina, žmonės praeidami pro šalį pamaitina kalytę ir jos mažylius. Tuos šuniukus atsivežėme į prieglaudą ir jie greitai susirado šeimininkus. Kalytę Lotą aplankydavau, atnešdavau maisto, klausinėjau kaimynų ar ji prižiūrima, sakė, kad visi bendrom jėgom pamaitina. Tik va šuniukus du kartus per metus veda (jai jau 5 metai), paskui laksto alkani po kiemą ir jų likimas neaiškus. Pasiūlėme kalytę sterilizuoti, kaimynai sutiko, tik šeimininkas užpyko. Vis galvojome kaip čia gavus šeimininko leidimą, o žiema greitai prabėgo ir ankstyvą pavasarį vėl būdoje radau mažylius. Jų buvo net 12. Pamažu žmonės išsinešiojo mažylius, tik du vargšelius mašina suvažinėjo. Mes užsibrėžėme tikslą būtinai Lotą sterilizuoti.

Pagaliau pavyko susitarti su šeimininkais. O su Lota susitarti buvo dar sunkiau, nė už ką ji nenorėjo su mumis eiti. Kai ateidavau su maistu, ji pati prie manęs eidavo, o dabar be maisto ir dar kažkur išsivesti nori. Nors ir blogi namai, bet ji juk geresnių nematė ir tvirtai nutarė savos būdos nepalikti.

Teko vėl kreiptis į šeimininkus, kad padėtų nuvežti. Kai atėjo šeimininkų berniukas, reikalai pajudėjo, įkėlėme Lotą į mašiną, berniukas važiavo kartu, o Lota labai jaudinosi pirmą kartą važiuodama.

Dabar jau Lota atsigavo po sterilizacijos, bet vis dar bijo iš būdos išliįsti, kad vėl jos neišsivežtų. Tik maisto išlenda pasiimti. Na, tikiuosi ji mums atleis  :*
http://www.youtube.com/watch?v=x3BE2t21D4k.

Lizos šeimynos naujienos

Mūsų gražuolės Lizos šuniukai jau paaugo ir 2 iškeliavo į namučius.


Daugiau...

Nuotrauka:

Liza-Auksė ir jos vaikučiai

Liza-Auksė

Mūsų globotinė Liza - labai rami, maža, meili šunytė.
Liza-Auksė

Daugiau...

Nuotrauka:

 

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS