lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3878354
Šiandien: + 28703
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Asmeniniai dienoraščiai

 
 
 • Archyvas

  «   Rugsėjis 2019   »
  P A T K P Š S
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            

Linkėjimai nuo Tapkiaus

Suradęs šiltus namus Murziukas - Murkliukas - Tapkutis, žodžiu, princas, siunčia linkėjimus visiems beglobiukams.

Čia 2011 m. rugsėjis:


O čia jau 2012 m. vasaris, 4200 gr.


Susijęs įrašas:
http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/grupe/6/dienorastis/baltakojai-dalinasi-gyvenimo-dziaugsmu-ir-laukia-namu/

Daugiau...

Nuotrauka:

Justiniškėse priklydo ryžas dičkis katinas! (Atsirado šeimininkai)

Šįvakar atidarius buto duris (Vilnius, Justiniškės, Taikos g. pradžia), vidun kosminiu greičiu įlėkė labai stambus, labai gražus, ilgaplaukis ryžas katinas apkirpta uodega su paliktu kutu gale. Nežinau lyties, kol kas netikrinau, bet snukis labai platus, akys didžiulės...Tikrai jo negalime pasilikti, nes turime jau savo tris ir globojamas dvi mažyles.

Labai ieškome pametusių šitą romuolį gražuolį šeimininkų.

Nes šito jau per daug:)

Meilieji katukai miškinukai ieško namų (jau rado)

Dar kartą prašome atkreipti dėmesį į šiuos katinėlius: atostogų metas artėja į pabaigą, gal jau kelionės iškeliautos, ir grįžtate į įprastą ritmą, tad jei planuojate  į namus paimti mažą jaukų padarėlį, kad jis suteiktų laimės ilgiems ateinantiems metams - pati ta proga. Iš tiesų labai laukiame pagalbos bent informacijos skleidimu, kadangi kačiukai ne visiems namie patinka ir jiems gali baigtis labai liūdnai, o jie juk niekuo dėti:(


Pavadinome juos miškinukais, nors žinoma, ne miško katė juos atsivedė ir paliko ant kelio, kur važinėja mašinos... Deja, žmonės, kurie nenori prisiimti atsakomybės už savo gyvūnų jauniklius, kol kas ne retenybė.

Kačiukams pasisekė: nors buvo jau tamsoka, automobilis tik per atsitiktinumą jų neužkliudė, trys mažyliai atsidūrė tarp ratų. Dar vienas pamestinukas slėpėsi už medžio ir baugščiai stebėjo, ką veikia dar vienas jo gyvenime sutiktas žmogus. Dabar mažyliai surinkti ir globojami namuose pas Astą. Jiems pasisekė, nes prieglaudos, kaip žinome, visos pilnos... Katinėliais rūpinasi, aukle ir žaidimų kompanionu „dirba“ jos sūnelis.  Tik senbuvis katinas Dzinas, deja, visai nepatenkintas nepažįstamais padarėliais, todėl jiems skubiai ieškomi namai.

Katinukai jau apsiprato naujoj vietoj ir balkoną pavertė smagia žaidimų aikštele. Puikiausiais žaislais tapo ten stovintys daiktai: ant dviračio galima smagiai karstytis ir bandyti numesti brolį, o tuščiuose vazonuose smagu žaisti slėpynių. Glostomi prieš miegą ima burgzti kaip maži traktoriukai.

Jie visai nebaikštūs, ėda ir sausą, ir šlapią maistą. Labai tvarkingi – visus reikalus atlieka dėžutėj su smėliu. Be to, dabar jau išmaudyti ir gavę vaistukų nuo blusų ir kirmėlių.
Tiesa, vienam katinukui, matyt, buvo sužeista akytė, dabar ji kiek pabalusi. Bet tai jam netrukdo dūkti kartu su kitais.

Taigi keturi maži mieli katinukai – trys berniukai ir viena mergytė – laukia SAVO žmogaus, kuris rūpinsis ir mylės, ir kuriam mažasis draugas galės suteikti daugybę smagių akimirkų.  

Drąsuolis Zoro – labai smalsus ir drąsus, vienintelis nekniaukdamas ištvėrė nemalonią procedūrą – maudynes.Daugiau...

Nuotrauka:

 

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS