lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3779458
Šiandien: + 72159
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Asmeniniai dienoraščiai

 
 
 • Archyvas

  «   Rugsėjis 2019   »
  P A T K P Š S
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            

Murzė- trikojelė drovuolė

Katulei Murzei galėtų būti apie 1,5 metukų. Ėmė ir taip netikėtai – nelauktai atsirado ji pas mus prie prieglaudos supakuota į dėžę. Vargo kamuolėlis su kraupiai atrodančia letenėlė, taip kraupiai, kad veterinarams teko ją amputuoti...

Murziukė jau apsipranta su savo triletenišku gyvenimu, nuparazitinta, paskiepyta, sterilizuota. Tik štai niekaip liūdesiukas iš akelių nedingsta, taip norisi greičiau į savus namus keliauti.

Suprantame, kad su tokiu visiškai menkučiu defektu namus rasti sunku, tad norime nuraminti ir užtikrinti, kad Murzė kuo puikiausiai susitvarko su tokiu gyvenimu ir nesijaučia kitokia nei kiti katinėliai. Tik drovumo jos širdelė kupina, tikriausiai mažai glostymų patyrusi, jei iš viso buvo glostoma; tiesiant link jos ranką gūžteli lyg laukdama kokios blogybės, bet pajutusi švelnų prisilietimą kuo nuoširdžiais ima tuo mėgautis.

Jonava,
8 644 56502,  
jonavosdokumentai@gmail.com
Nuotrauka:

Pupsė iš atliekų krūvos

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.
Mažaūgė mamytė,  kurią pavadinome Pupse, kokių 1,5 – 2 m., tapo be galo draugiška ir bendraujanti; mėgėja vieną ausytę laikyti palenktą. Mažieji vaikiukai jau užauginti, tad ir mūsų simpatulka Pupsė gali keliauti į savus namus.

Ilona iš Jonavos
8 642 92870
jonavosdokumentai@gmail.com

4.jpg1.jpg3.jpg2.JPG

Gučis ir Čepsis po netekties ženklu

Jaunučiai (apie 2 metus turintys), linksmučiai, taikūs ir draugiški bei labai energingi šuneliai. Panašu, kad tikrai mylimi buvo, nes bendrauti nori, džiaugtis žmogumi nori...
Gyveno jie Bartonyse Jonavos raj., kol nelaimė nutiko – mirė jų šeimininkas. Kaimynai, policijos tyrėjai kreipėsi pagalbos ieškodami šuneliams prieglobsčio.
Tikime, kad ilgai laukti naujo gyvenimo kelio nei vienam iš jų neprireiks. Pastebėkite, juk gera draugą turėti, tokį, kuris visada sugebės nuvyti liūdesį.

Ilona iš Jonavos
8 642 92870
jonavosdokumentai@gmail.com

Gučis I.jpgGučis IV.jpgGučis II.jpgČipsis V.jpgGučis III.jpgČipsis I.jpgČipsis III.jpgČipsis IV.jpgČipsis II.jpg

Bartonių Bailiukų šeimos ilga ir paini istorija

Pradžia: vienoje Jonavos raj. sodų bendrijoje kažkas išmetė kalytę. Toji apsigyveno viename iš sklypų, po nameliu. Savaime suprantama atsivedė mažylių. Kaimynystėje ir žiemos metu gyvenantys žmonės kreipėsi pagalbos šeimai.

Kalytę – mamą žmonės pagavo, nuvežė į Liksmakalnį į „Penktą koją“ ir pririšo prie tvoros. Kalytei viskas gerai, savanoriai ją taip ir rado – pririštą.

Mažieji šuneliai liko vienut vienutėliai šaltu žiemos metu. Ilgai žmonės bandė jaukintis ir gaudyti šunyčius, pavyko. Kadangi pas mamytę į prieglaudą keliauti mažiams labai pavojinga, tad teko juos įkurdinti Jonavos patalpėlėse.
Mažieji kokių 2-3 mėn., be galo, be krašto įbauginti. Tad laukia ilgas ir kantrus bendravimas, siekiant parodyti, kad žmogus gali būti draugiškas ir švelniai paglostyti galvelę.
Kas norėtumėte sutverti tokį stebuklą – pakeisti gyvūno požiūrį, parodyti geresnį gyvenimą?

Ilona iš Jonavos
8 642 92870
jonavosdokumentai@gmail.com

Berniukas Bailiukas.jpgM III.jpgM II (II).jpgM II.jpgM I.jpgM III (I).jpgMama.png

Maksimas ir jo nelaimė (Padovanotas)

Labai norisi tikėtis, kad šiomis dienomis namų netekę gyvūnai tai tik nesusipratimų ir prieššventinio šurmulio bei lėkimo aukos. Tačiau ilgametė patirtis, lyg sena pikta niurzga bamba „valosi tautiečiai namus, štai kaip valosi...“.

Katiniukas Maksimas puldinėjo prie žmonių Jonavoje „Maxima XX“ auto.aikštelėje tiesiog prašyte prašydamasis ant rankų. Nežinia kiek žmonių pro jį taip praėjo, kelių žmonių pagalbos kvietėsi jo išsigandusi širdelė ir kiek žmonių jis vijosi stingstančiomis letenėlėmis, o nepavijęs palydėjo išgąstingu kupinu nevilties žvilgsniu. Ne mažo katinėlio baimės šiomis dienomis rūpi žmonėms, yra svarbesnių dalykų.

Taip, vietų prieglaudose nėra; taip, laikinų globėjų nėra; taip, gydyklose nėra laisvų narvų, bet yra jau gerokai tūkstantį perkopusios skolos. Dar yra ir vienišas besiblaškantis tarp žmonių ir automobilių katinėlis.

Maksimui gal kokie treji metukai, labai mielas ir draugiškas katinėlis.
Labai prašome kalėdinio stebuklo – namų šiam rainučiui katiniukui. Jei negalite priimti jo pas save visam jo gyvenimui, tai gal galite suteikti savo namų kertelę bent laikinai, kol pavyks rasti jam šeimininkus?

Ilona iš Jonavos,
8 642 92870,
jonavosdokumentai@gmail.com

4.JPG3.JPG1.JPG5.JPG2.JPG6.JPG

Ledukas: apšarmojusi karšta širdelė (Padovanotas)

Šį pasakojimą norėtųsi pradėti ne nuo gyvūno, nors būtent jis – katinėlis – yra pagrindinis herojus. O nuo jaunutės mergaitės, kuri padarė tai, ko nesugebėjo būrys suaugusiųjų. Ji pastebėjo mažutėlį visiškai sušalusį katinėlį, ji rado savyje jėgų nepalikti mažylio sustingimui, paėmė ir kreipėsi pagalbos, nedrąsiai įžengusi į vet.gydyklą užantyje laikydama snieguotą radinuką. Ačiū tai merginai, kurios net vardo nežinome. Nors vet.gydyklos nevykdo gyvūnų globos veiklos, bet iš pagarbos gailestingai jaunos merginos širdžiai, katinėlis buvo apgyvendintas vet.stacionare.

Ledukas labai tinkamas vardas šiam mažyliui, nes sušalęs jis buvo kraupiai... Naktį praleido šiltai, atsigavo. Nereikėjo nė spec.apžiūros tam, kad pastebėtume didelę katinėlio bėdą – priekinės kojelės keistai „minkštos“, lyg deformuotos. Yra vilties, kad tai tiesiog rachitas, ir visiškai nesinori galvoti apie dar kelias paminėtas galimybes – šalčio pasekmė ar net išsuktos letenėlės.

Pats Ledukas kokių 3 mėn. amžiaus ir iš tų katinėlių, kurie norėtų gyventi žmogaus glėbyje, mėgaudamasis  prisilietimais. Rankų šilumos nepakeičia net ir žaisliukai... Tą meilę ir švelnumą sunku aprašyti.


Ilona iš Jonavos
8 642 92870
jonavosdokumentai@gmail.com

0007.JPG0004.JPG0005.JPG0003.JPG0002.JPG0006.JPG0001.JPG

Rika ir Rica: kai užklumpa liga... (Padovanotas)

Nežinome nė vienas ką lemtis mums paruošusi, nė vienas gyvenimo nenugyvensime be nelaimių, be ligų, taip jau šiame pasaulyje yra...

Rika ir Rica dar visai jaunutės. Mamytei gal kokie du metukai, dukrytei gal nė pusės tiek nėra. Gyveno juodvi sau gražiai, tik štai klastinga liga paguldė jų šeimininkę į ligoninę ilgam laikui. Tai ir yra toji priežastis, dėl kurios tenka kalytėms naujų namų ieškoti.
Labai norėtųsi, kad Rika ir Rica keliautų į tuos pačius namučius, nes labai jau jos prisirišusios, labai brangina viena kitą. Tiesa, pirmomis pažinties minutėmis mamytė pabando kiek paurgzti, juk negali žinoti kas per žmogus prie jos ir jos dukrelės artinasi. Tačiau pajutusi žmogaus geranoriškumą, ji tuoj pat parodo savo švelnumą.

Labai tikimės, kad mažąsias greitai kas nors pastebės ir joms neprisireiks ilgai gydyklos „VetPet“ personalo dėmesiu piktnaudžiauti.


Ilona iš Jonavos,
8 349 60063,
administracija@vetpet.lt

01117.JPG01113.JPG01115.JPG01112.JPG01116.JPG01111.JPG01114.JPG

Markizas: kai pasibaigia daržovių sezonas (Padovanotas)

Tūkstančiams keturkojų jau priartėjo lėtos žiaurios mirties laikotarpis, nes vienas  - daržovių – sezonas pasibaigė... Taip, sodai ištuštėjo, žmonės grįžo į šildomus butus miestuose, o keturkojai liko laukti soduose.

Markizas vienas iš tokių sodo katinėlių, kuriam pagalbos kreipėsi iš sodo išvykdami daržininkai. Kas gi beliko, dairysimės katinėliui tikrų namų. Markizui dar tik kokie metukai, kol kas truputį nustebęs, juk jis pirmą kartą atsidūrė vet.gydykloje ir dar narve.
Viena Markizo akytė vis patraiškanoja, bet veterinarai ėmėsi tai „tvarkyti“, tad katinėlis greitai bus visai sveikutėlis ir galės apsigyventi naujoje šeimoje.

Ilona iš Jonavos
8 642 92870
jonavosdokumentai@gmail.com

01.JPG02.JPG04.JPG05.JPG03.JPG

Katinėliai... ir vėl... (Padovanoti)

Rankos nesudreba, širdys nesuvirpa – tik tiek ir tegali pasakyti matydamas, kaip paprastai žmonės svaido gyvūnus. Neramu pripažinti, bet žmonės tampa vis abejingesni ir žiauresni. Ką gi, turim, ką turim...
O turim eilinius išmestus katinėlius. Trys mažutėliai, kokio mėnesio amžiaus murkliukai, visos trys mergytės, pats gyvenimas išmokė valgyti savarankiškai ir naudotis kraikdėže. Kokia jų mamytės dalia niekas nežino.
Tikimės stebuklo ir laukiame rūpestingų bei atsakingų šeimininkų.

Ilona iš Jonavos,
8 349 60063, 8 642 93870,
dokumentas@super.lt

4.JPG2.JPG3.JPG1.JPG

Beausės Ausytės godos (Padovanota)

Jeigu reikėtų aprašyti šios katytės gyvenimą, tektų pasistengti išjausti daug skausmo, išdavystės ir mažą trupinėlį vilties...
Ausytei kokie 3 metukai. Kažkada ji kažkam rūpėjo, turėjo šeimą ir namus.
O kodėl katulė atsidūrė gatvėje nežinia, kas pasikeitė jos šeimininkų gyvenimuose ar širdyse nesužinosime, Ausytei prisiėjo pajusti gatvės košmarus: baimę, šaltį ir alkį, neapykantą.
Bet širdutę šildė viltis, kurį apgavo katytę, nemokančią saugotis žmonių. Kažkas nukirpo jos ausytes. Kokį skausmą jai teko atkentėti, ar numanote? Kažkur, gal pakrūmėse ar apleistuose rūsiuose ji laukė kol tas dreskiantis skausmas pasibaigs... kaip nors pasibaigs. Iškentėjo ir tai, išgyveno.
Puikiai suprantame, kad taip išniekinta katytė vargu ar kada ras namus, bet jos vilties širdutėje neužgesino net ir nukarpytų ausyčių skausmas, tai ir mes privalome išsaugoti savyje tą viltį – o gal kažkas pamils ją ir tokią – katytę Ausytę be ausyčių.
Beausiukė Ausytė jau sterilizuota.

Ilona iš Jonavos,  
8 642 92870,
dokumentas@super.lt


rsz_5.jpgrsz_11.jpgrsz_42.jpgrsz_4.jpgrsz_3.jpg

Diva: įbaugintas grožis

Diva graži katytė. Apmaudu, kad jos grožio nuotraukose nematyti, tad pabandysiu kelias žodeliais aprašyti.
Parkuose jau prasidėjo spalvingiausios dienos, žolė nuklota pačiais margiausiais lapais. Įsivaizduokite tuos parko lapus ankstų rytą glostomus tiršto rūko. Štai kažkas panašaus, Divos kailiukas lyg dūmu padengtos rudeninės spalvos. Ji nei raina, nei trispalvė, ji – rūko padengtų parko lapų spalvos.
Katytei teko išmestosios gyvenimo paragauti, ji tai atlaikė. Ir šiuo metu nors ir kiek išsigandusi, ji laukia, kol bus pastebėta atsakingų, rūpestingų būsimųjų šeimininkų.
Divai kokie 2 metukai, jau sterilizuota; šiuo metu glaudžiasi Jonavoje „VetPet“ gydykloje.


Ilona iš Jonavos,
8 349 60063, 8 611 46167,
dokumentas@super.lt

555.JPG333.JPG222.JPG666.JPG444.JPG111.JPG

Blicas: įgąsdintas, liūdnas, be vilties (Padovanotas)

Blicui kiek daugiau nei metukai. Dar kūdikystėje jis tapo benamiu, bet neilgai trūkus pavyko rasti namus. Tikriausiai tokia jau dalia – visą laiką būti kažkam našta...

Blicą atnešė migdyti, nes nesutaria (ar panašiai) su vaiku. Nežinome, ką vaikas darė katinėliui, bet Blico akytėse nenusakomas liūdesys ir noras laikytis nuo pasaulio atokiau.

Ką gi, ieškome liūdnajam Blicui naujų namų ir atsakingų šeimininkų. Ir dar kartelį PRAŠOME: gyvūno priėmimą apsvarstykite itin atsakingai, tai ne pliušinis žaislas, tai – GYVYBĖ: tai skausmas, tai džiaugsmas, tai baimė ir meilė.


Ilona iš Jonavos,
8 349 60063, 8 642 92870,
dokumentas@super.lt
5.jpg1.jpg2.jpg4.jpg3.jpg

Mauricijaus purvinas grožis

Mauricijus pričiuptas Jonavoje tarp Kauno ir Klaipėdos gatvių, kur valkatavo jau apie mėnesį. Tuomet jo kailiukas buvo dar gražus, švarus, purus, o dabar teliko tik purus... Tad viltis, kad Mauricijus gyvena kažkur šalia, išblėso.

Nieko, katinėlio grožis greitai grįš rūpestingos globėjos pastangomis. O dabar turime maždaug 5-erių metų kastruotą didelį katiną, draugišką visiems tiek žmonėms, tiek katėms bei šunims. Žodžiu, mielas švelnus keturkojis, kuriam labai reikia namų.

Ilona iš Jonavos,
8 637 16534,
dokumentas@super.lt

1.jpg2.jpg6.jpg7.jpg4.jpg3.jpg5.jpg

Konteineriniai, kuriems pasisekė (Padovanoti)

Kiekviena mūsų diena kupina rutininių dalykų, kurie vyksta tarsi savaime, pradedant rytiniu kavos puodeliu, baigiant vakariniu lovos pasiklojimu. Ir taip kasryt – kasvakar...

Mūsų veikloje taip pat vyksta kasdieniai - rutininiai dalykai, kurie jau tapę savaimesuprantamumu, tik viena vis dar sujaukia tą rutiną – tai suvokimas, kiek daug žiaurumo, neapykantos telpa žmoguje.

Taigi... Šalia konteinerio rasta dėžė su mažais, gal mėnesio amžiaus katinėliais – kasdienybė. Bet juos ten nusviedusios rankos galbūt glosto vaiko galvą ar paduoda senoliui sriubos lėkštę. Tik ar gali būti švelnus tokių rankų paglostymas ar skalsi jų paduota sriuba?

O katinėlius radę žmonės išsaugojo trapiąsias gyvybes ir dabar mažieji katukai laukia Tikro Žmogaus „VetPet“ gydykloje Jonavoje.

Ilona iš Jonavos
8 642 92870
dokumentas@super.lt


9.jpg5.jpg7.jpg6.jpg3.jpg8.jpg4.jpg2.jpg1.jpg

Švelnusis Bagiris

Bagirio istorija banali, kaip ir tūkstančių kitų benamių – tiesiog ėmė ir kažkaip iš kažkur atsirado prie vienos parduotuvės Jonavoje. Smulkučiui, švelnučiui Bagiriui nieko kito neliko, kaip bandyti apsigyventi toje parduotuvėje. Tačiau tokioje vietoje ne vieta katukui, kad ir koks gražus, švelnus ir meilus bebūtų.

Padėtį su katinėliais jau galima įvardinti kaip pandeminė. Bet kokia kita išeitis – prapultis gatvėje?

Taip Bagiris atsidūrė vet.gydykloje, čia jis nuparazitintas, kastruotas.
Katukas panašu, kad nė metukų neturi, tad jo laukia ilgas ir, tikime, laimingas gyvenimas.

Ilona iš Jonavos,
642 92870,
dokumentas@super.lt


n.jpgb.jpgm.jpgc.jpgv.jpg

Kuusi ir Viisi: išskirtiniai rainiukai (Padovanoti)

Šiedu katinėliai – apie 1 mėnesio amžiaus broliukas ir sesutė – kažkur rasti. Paprasti raini katinėliai, kokių šią dieną žmogystos išmetė šimtus... Tik šiems pasisekė, juos rado ir pasirūpino. Mažieji buvo taip išsekę, kad vienas jų jau vos bepajėgė išlaikyti galvytę, dar valandėlė – kita ir šių dviejų stebuklų pasaulyje nebebūtų...

Katukus apžiūrėję veterinarai pastebėjo išskirtinumą – sesytė turi šešis pirštukus, tad mažoji – ypatinga katytė. Taip ir „gimė“ išmestukams vardai – Kuusi ir Viisi. Šešiapirštė mergytė gavo vardą Kuusi (suomiškai – šeši), o broliukui liko Viisi (jis turi penkis pirštukus, kaip ir priklauso visiems katinukams).

Pavalgę, palakę, sušilę ir išsimiegoję murkaliukai atsigavo ir jau gali žengti į gyvenimą, gyvenimą šalia žmogaus, kuriam jie rūpės. O kad abu katiniukai mėgaujasi žmogaus draugija puikiai matosi nuotraukose, kuriose matyti kaip jiedu jaukiai leidžia laiką veterinarės Vaidos aprangos kišenėse.

Ieškome jaukių kišenių... t.y. namų ir rūpestingų šeimininkų.

Ilona iš Jonavos
8 642 92870
dokumentas@super.lt

10.jpg5.jpg8.jpg9.jpg7.jpg1.jpg6.jpg2.jpg4.jpg3.jpg

Venta, tiesiog maža šunytė (Padovanota)

Jos istorija tokia kasdieniška, kad nėra nė ką aprašyti. Tiesiog rado ir atnešė į vet.gydyklą. Nieko kito veterinarams neliko, kaip priimti gyvūną, nors to daryti jie ir neprivalo...

Tebūnie ji vardu Venta.

Taigi... Mažai šunytei Ventutei kokie 3 mėnesiukai, judri, žvali ir nenusakomai nenupasakojamai norinti bendrauti, draugauti ir mylėti bet kurį žmogų, kurį tik išvysta jos akytės. O mes norime rasti jai tokius žmones, kurie mylėtų ją – paprastą kalytę.

Jonava, 8 349 60063, 8 642 92870, dokumentas@super.lt


4.jpg1.jpg5.jpg3.jpg2.jpg

Bedalių trijulė

Jų mamytė buvusi naminukė. Kaip ir kodėl ji neteko namų niekas nežino, tad baisių istorijų nekursime bespėliodami. Priklydo ji pas žmones į kiemą ir vaikelių atsivedė. Žmonės nieko prieš mažuosius neturi, tačiau neplanavo tokio šeimos pagausėjimo. Katytė-mama bus sterilizuota, o štai mažuosius teko pasiimti į vet.gydyklą, tad dairomės jiems namų.

Katukams kokie 2,5 mėn., truputį patys išsigandę, tad bando ir žmones gąsdinti.

Balčiausias berniukas kiek drąsesnis, nors stengiasi nerodyti meilės žmogui, tačiau glostomas ima murkti ir išverčia aukštyn pilvuką.

Juodai baltas baltesne katyte taip pat berniukas, pats didžiausias gąsdintojas ir purškalas ir labai stebisi, kad jo niekas nebijo. Telieka imti jį į rankas ir glostyti švelnutėlį jo kailiuką.

Juodai balta juodesne kaktyte mergytė labai norėtų ką nors išgąsdinti, bet neturi kada, nes dubenėlis su maistu vis patraukia dėmesį. Ji sunkiausiai pasotinama iš visos trijulės, kas visai nederama būsimai damai.

Katukai sveikučiai, tad sėdėti vet.gydyklos narvelyje nėra jokio reikalo, nors ten ir šilta, saugu ir sotu, o ir vet.gydyklos „Kabarga“ personalas nevengia juos paniurkyti, bet juk vietelės bet kada gali prireikti ligoniukams. Labai ieškome namų arba laikinų globėjų.

Ilona iš Jonavos,
8 349 62029, 8 642 92870,
dokumentas@super.lt

8.jpg6.jpg5.jpg7.jpg4.jpg2.jpg3.jpg1.jpg

Prieraišioji Musytė iš kaimo

Kažkaip iš kažkur ėmė ir atsirado viename vienkiemyje katytė, kuri netrukus parodė ir savo kraitelį: dvi dukrytes.
Musytė viena iš jų. Kai žmonės paprašė padėti bent jau sterilizuoti mažąją tikėjausi pamatyti puslaukinę kaimietukę. Tačiau Musytė nė iš tolo neprimena tokio padarėlio. Kuo puikiausiai jaučiasi kambariuose, labai mėgsta vaikščioti kartu su žmogumi ir puikiai žino lovos paskirtį.
Mažutė, kokių 7-8 mėn. amžiaus, didelėmis tyromis akytėmis katytė pilnai galėtų džiuginti šeimininkus  ir gyventi namuose, kuriuose nėra kitų gyvūnų, bet yra savas kiemelis.

Ilona iš Jonavos,
8 642 92870,
dokumentas@super.lt


7.jpg1.jpg3.jpg6.jpg2.jpg5.jpg4.jpg

Bengaliukė – rastinukė (Padovanota)

Jonavoje Kosmonautų g. rasta katytė. Kailiukas rudai-gelsvai rainas, nebūdingas lietuviškiesiems rainiukams. Ant pilvuko nesenas pjūvis, greičiausiai nuo sterilizacijos, tai leidžia daryti išvadą, kad katytė tiesiog pasimetė. Savo senųjų šeimininkų Bengaliukė laukia gydykloje „VetPet“.
Jonava, 8 349 60063, 8 642 92870, administracija@vetpet.lt

5.jpg2.jpg1.jpg3.jpg4.jpg

Mėlynakė Lola ir naktis laiptinėje (Padovanota)

Antra valanda šaltos žiemos nakties, eilinio daugiabučio eilinė laiptinė. Tik neeilinis mažo šunelio verksmas...
Štai ir viskas, kas žinoma apie mažosios ryškiai mėlynų akių Lolos gyvenimą iki šios dienos. Žmonės rado savyje jėgų pasirūpinti šunyte, taip ji ir atkeliavo iki vet.gydyklos „VetPet“.  Jai kokie 2-3 mėn. judri, bendraujanti ir sugebanti skirti savo dėmesį ir meilę kiekvienam patalpoje esančiam žmogui; ir visai nesvarbu kiek tų žmonių – Lola visiems ras minutę savo laiko ir kiekvienam ras meilės savo širdutėje. Kalytė jau gavusi vaistų nuo blusų, nuo kirmėlių, sveikutėlė, žvalutėlė. Akių mėlis ir nepaprastas energingumas rodo, kad Lola turi haskiško kraujo, tad būsimieji šeimininkui turėtų įvertinti savo gyvenimo būdą ir kalytės aktyvumą bei nenorą liūdėti vienumoje.
Ką gi, laukiame Jonavoje „VetPet“ gydykloje, mes laukiame kantriai, Lola laukia NEkantriai.
Jonava, 8 349 60063, administracija@vetpet.lt

u.jpgw.jpgi.jpgt.jpgq.jpgy.jpge.jpgr.jpg

Minkius: paminkyti letenėlėmis, kad kas nors paglostytų (Padovanotas)

Ėmė šis katinėlis ir atsirado vieno daugiabučio laiptinėje. Kurį laiką taip ir gyveno, niekam nereikalingo benamio gyvenimą. Bet kartais nutinka ir gerų dalykų šiame pasaulyje. Pastebėtas rūpestingos veterinarės, katinėlis atkeliavo į vet.gydyklą „Kabarga“ savo laimės laukti.
Katinėlis jau ir vardą turi – Minkius. Tinkamesnio vardo nė būti negali, kadangi mažius labai mėgsta minkyti letenėlėmis, kad tik atkreiptų į save dėmesį, kad tik kas nors leistų jam prisiglausti, kad tik kas nors priimtų jo švelnumą ir meilę. Visiškai nesikuklina nei nepažįstamų žmonių, nei kitų gyvūnų.
Kastruotas, maždaug metukų laiko rainutis katinėlis, turintys neįtikėtinai mylinčią širdutę, laukia Jūsų vet.gydykloje „Kabarga“. Galite atvykti, susipažinti ir leisti jam nors kelias minutes pasimėgauti Jūsų dėmesiu.
P.S.: šaltis šiek tiek papurtė murkaliuką, tad kokią dienelę-kitą pasigydys ašarojančias akytes ir bus pasiruošęs keliauti į naujus namus.
Norintys ir galintys prisidėti prie Minkiaus gydymo ir gyvenimo vet.stacionare gali tai padaryti tiesiai gydykloje „Kabarga“.
AČIŪ!
Jonava, 8 349 62029, dokumentas@super.lt

4.jpg7.jpg2.jpg3.jpg6.jpg1.jpg5.jpg

Beuodegė: skausmas neatėmė meilės žmogui (Padovanota)

Ši kalytė pastebėta prieš kelias savaites bebėginėjanti po Jonavą. Gal būtų taip laksčiusi ir toliau, bet žmonės atkreipė dėmesį, kad vietoj uodegos šunytė turi tik stimburį. Jiems pavyko varguolę pagauti ir nuvežti iki vet.gydyklos „Kabarga“. Beuodegei tik kokie metukai, rami ir nuolanki, nesipriešino ir negąsdino nei ją gaudžiusių žmonių, nei veterinarų. Nerodo pykčio nei kitiems gyvūnams, nei vaikams. Nors atrodo, kad tiek skausmo kentęs gyvūnas turėtų nekęsti viso pasaulio, bet ji tik pati sau cypteli ramiai gulėdama jai skirtoje vietelėje.
Veterinarai jau operavo šunytės uodegėlę, sterilizavo. Atsargiai spėja, kad didesnė tikimybė, jog šunytės uodega nukapota tyčia... Tikėkimės, kad tokio žiaurumo vis tik jai neteko patirti.
Per kelias dieneles ji atsigaus, sustiprės vet.personalo prižiūrima ir galės keliauti į namus. Tik štai namų nėra. Tad labai prašome priimti Beuodegę pas save į namus bent laikinai, kol pavyks rasti pastovius namus.

Ilona iš Jonavos
8 349 62029
8 642 92870
dokumentas@super.lt

2.jpg5.jpg1.jpg4.jpg6.jpg3.jpg

Judruolis: uždarytas laiptinėje (Padovanotas)

Tai šunelis Judruolis. Ko gero jau iš vardo supratote, kad tai šunelis itin mėgstantis pavaikštinėti, draugauti, bendrauti, o kaip norėtų su vaikais palakstyti... Ir nieko keisto, juk jam tik kokie vieneri metukai.
Juodruoliu atsikratė labai gudriai – tiesiog atvedė ir uždarė gydyklos laiptinėje, su visu pavadėliu.
Ką gi, dairomės šuneliui naujų namų ir atsakingų šeimininkų. O savaitgaliui LABAI reikėtų bent lakinos globos (nuo šeštadienio popietės iki pirmadienio ryto).

Ilona iš Jonavos
834962029, 864292870
dokumentas@super.lt6.jpg2.jpg3.jpg4.jpg1.jpg5.jpg

Keturkojų - lepečkojų trijulė (Padovanoti)

Tai trys mieli, žaismingi, labai bendraujantys 2-3 mėn. amžiaus šunyčiai – du berniukai ir mergytė.
Žinoma, nebereikalingi, bet jiems tai nė motais, jie džiaugiasi tiek balomis, tiek saulės spinduliais. Benamio dalia dar nepalietė jų mažutėlių širdučių.
Laukiame rūpestingų šeimininkų ir jaukių namų.
Jonava, 8 349 62029, dokumentas@super.lt


2.jpg


3.jpg

1.jpg

4.jpg
Pages: 1 | 2 | 3 | Next

 

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS