lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3562487
Šiandien: + 24432
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Asmeniniai dienoraščiai

 
 
 • Archyvas

  «   Rugsėjis 2019   »
  P A T K P Š S
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            

Velykų margučiai (kačiukai ieško namų)

Štai kokį vaizdelį rado mano sesuo anrąjį šv. Velykų rytą išgirdus tylų miauksėjimą, sklindantį iš baseino pusės.


Velykų bobutė padovanojo gražų velykinių margučių būrį – penkis pūkuotus margus kačiukus.

Iškart teko spręst, ką daryti: susirinkti kačiukus ir saugiai juos įkurdinti (bet tokiu atveju jie liktų be mamos, nes mama nepagaunama laukinukė), ar palikti juos ten, kur yra ir leisti mamai juos išsinešti. Nesinorėjo, kad kačiukai pakliūtų ten, kur bus jais atsikratyta arba kad užaugtų laukinukais, todėl nusprendėm, kad geriausia bus juos paimti, nors ir tenka juos, dar nesavarankiškus, atskirti nuo mamos.
Spėjam, kad margučiams maždaug 4 savaitės. Kol kas jie dar nesavarankiški – maitinami specialiu pieneliu per švirkštą kas 3 valandas, atliekamos švaros procedūros. Bet diena po dienos pastebim, kaip jie mokosi – kas jau pats „pasiusiojo“, kas snukelį į pienuką įkišo bandydamas palakti. O ir dūksta jau vienas su kitu.

Kadangi globėjų šeimoje ir taip auga beveik visas zoologijos sodas (šuo, degutis, fretka ir du vaikučiai), nuspręsta vieną kačiuką priimti į šį gausų būrį suvisam (šviesiausią mažylį).

Tačiau ką daryti su likusiais keturiais margučiais?
Mažyliai bus auginami tol, kol pradės savarankiškai valgyt (manom, kad po geros savaitėlės jau to sulauksim), o paskui teks ieškot jiems namų. Gal Jūs norit priimti vieną velykinį margutį į savo šeimą?
Dėl šių žavių pūkuotukų galite skambinti man, Auksei, tel. 860076440.
Nuotrauka:

Kaune, Palemone DINGO juoda kalytė - Pepė

SOS gyvūnai gavo tokią užklausą:

Trečiadienio rytą Kaune, Palemone, išbėgusi iš aptverto kiemo, pasiklydo ir negrįžo 5 mėnesių kalytė vardu  Pepė (nuotrauka apačioje). Ant kaklo ji turėjo melsvą margą džinsinį antkaklį su piešinėliais – kauliukai ir pan. Vietovė paklydėlei nėra pažįstama ir sava – į Palemoną ji atvyko trumpam pabūti, spėjo „pasisvečiuoti“ 2 dienas.
Pepė juodo, tankaus, netrumpo,  banguoto, blizgaus kailio, daugiau nei puse metro ūgio, gan liauno sudėjimo, dar vis didelėmis letenomis, negrynaveislė,  turinti, pasak tėvus pažinojusio „pribuvėjo“,  vokiečių aviganio ir  medžioklinio šuns genų.
Naivi, draugiška, bet kartu temperamentinga, greita, išdykusi ir linksma.

Mačiusius ar priglaudusius Pepę, labai prašome atsiliepti, pranešti. Atlyginsime.

(mob.tel.nr. +37065514013, el.paštas gijosedys@gmail.com )

Liūdintys Pepės globėjai

Mažoji Tukutė iš Justiniškių

Užėjus į laiptinę ir belipant į trečią aukštą, pusiaukelėje mane pasitiko dvi mažos akutės. Kaip tyčia, šiandien juokais pagalvojau, kad gal reiktų kokią katytę įsitaisyti. Ir še tau - kažkas iš viršaus išgirdo mano pasvaigčiojimus.

O pasitiko mane mažoji Tukutė (taip ją praminiau) - jaunutė, maždaug 3 mėnesių katytė. Be galo meili ir labai bendraujanti mažė.Ji visai nestresavo atsidūrus nepažįstamoj aplinkoj, ramiai sau žaidė susiradus neaiškų juodą trupinėlį.Tukutė atrodo visai sveika - švarus, kvepiantis kailiukas, sveikos akytės. Bet iš kur ji??? Ir ką dabar daryti?
Išleidus savo vyrus į vakarinį pasivaikščiojimą, įsileidau katytę namo.

Oi kokia ji smalsuolė. Iškart įlindo į šuns bliūdus - apsiuostyti.Tada apžiūrėjo batusPatikrino, kas slepiasi po voniaSusidomėjo kompiuterio laidaisLaaaabai drąsi ir žingeidi mažylėMinutėlę galėjo pasidžiaugti ir mano mažojiVyras, deja, nesutiko priimti į namus naujo šeimos nario - dabar ne laikas, nors, atrodo, pats Dievulis mums ją atsiuntė. Pabijojau palikti Tukutę laiptinėje - juk pirmas pasitaikęs praeivis galėtų išmesti katytę į gatvę. Tad skambtelėjau Ilonai ir ji sutiko priimti mažutę į Ozą - didžiulis AČIŪ jai. Tad, nieko nelaukiant, išvykom su Tuke į Ozo gyvūnų pievelę. Kol kas teko apgyvendinti ją nedideliame triušio narvelyje, bet ir tas geriau nei nesaugi laiptinė ar net gatvė.

O kątik gavau žinutę, kad katytė jau padovanota!!!! Na ir operatyvumas :D
Sėkmės, mažyle - jau spėjau tave pamilti  :*  

SKUBIAI dovanojama Džeko Raselo terjero veislės kalytė (jau padovanota)

Skubiai dovanojama Džeko Raselo terjero veislės kalytė, vardu Maira. Šeimininkas ją gali palaikyti iki rytojaus - išvyksta į užsienį. Labai norim, kad šuneliui netektų pabuvoti prieglaudoj. Mairai 1 metukai, ji paskiepyta, tvarkinga, draugiška, aktyvi.

dovanojama Maira

Skambinti tel. 8 650 99243 (Marius)

Namučių skubiai ieško trys žavios mažylės (kalytės)

Gavome štai tokį laiškutį su pagalbos prašymu:

"Sveiki,

Vakar benzino kolonėlėje radom tris maždaug 2 mėnesių kalytes. Darbuotojai labai maldavo pasiimti, tai ir paėmėm :) Kitu atveju, jos ilgai ten neišgyventų dėl nuolat važinėjančių automobilių. Tačiau gyvename nuomojame bute su savo augintiniais, todėl kitiems realiai vietos nera. Jei niekas jų nepaims, reikės ieškoti vietų prieglaudose.

Radybos

Taigi dabar truputį apie jas: visos laaaaaaaaaabai mielos, nuolat stengiasi prieiti ir palaižyti kojas :)) Sutaria su kitais gyvunais, valgo viską, tylios, bet beprotiškai protingos ir žaismingos. Augs nedidelės, maždaug ik 40 cm ties ketera. Mažylių tėvai ten irgi laksto: abu smulkaus sudėjimo ir truputį garbanoti, bet bent jau kol kas garbanėlių turi tik pirmoji mažylė. Mama labai graži, juoda su balta, tik kad jai gyvenime nepasisekė. Degalinės darbuotojai ją atėme iš kažkokio girtuoklio, kuris ją mušdavo, yra likę daug randų ant kūno ir t.t. Bet šiaip tai labai draugiška kalytė, sveikina visus lankytojus. Tėveliai ten prižiūrimi, maitinami. Bet mažylės jau truputiį paaugo ir pradėjo lįst ant kelio, o ten daugiausia sunkvežimių degalinė.

Kalytė Nr. 1 -  labai miela, protinga, manau, kad gražiausia is viso trejetuko. Reikalus atlieka lauke. Rami, necypia būdama viena.

Kalytė Nr. 1 - dovanojama

Kalytė Nr. 1 - dovanojama

Kalytė Nr. 2 - ramiausia iš visų. Labai miela, kur paguldai, ten ir guli :) paklusni, bet kartu ir pasiutusi. Manau, kad bus smulkiausia is viso trejetuko.

Kalytė Nr. 2 - dovanojama

Kalytė Nr. 2 - dovanojama

Kalytė Nr. 3 labiausiai pasiutusi iš visų :) Mėgsta dėmesį, todėl nuolat vaikšto iš paskos. Nuolat erzina seses, o nufotografuoti jos beveik neįmanoma :)

Kalytė Nr. 3 - dovanojama

Kalytė Nr. 3 - dovanojama

Kalytė Nr. 3 - dovanojama

Žavuolės - dovanojamos

Žaidimai - dovanojama

Jei sudomino, daugiau informacijos suteiksiu asmeniskai, tel. 860694400. Vieta: Vilnius. Antradienį važiuosime ir pro Marijampolę, Kauną. Bet nebūtų problema nuvežti ir į kitas artimesnes vietas :)

P.S. Kalytės išmaudytos, duota vaistų nuo kirminų ir sulašinti lašai nuo blusų."

Nuotrauka:

Mėtos ir Mirtos pasiplaukiojimas baidarėmis

Ir vėl negaliu su jumis nepasidalinti buvusių "SOS gyvūnų" globotinių Mėtos ir Mirtos nuostabiomis gyvenimo akimirkomis :)

Laba, kaip laikotės?? Mes tai puikiai ir mėgaujames vasara :) Siunčiu nuotraukų iš baidarių žygio!!! Be abejo, kad plaukėm su "merginom", kurioms labai labai patiko. Jos tiek nusidūko, kad po to dvi dienas miegojo be perstojo. Beje, praeitą savaitę buvom susitikę su Inesa, "mergaičių" gelbėtoja, tai labai smagiai pabendravom ir dar kartą siunčiam jai linkėjimus bei padėką, kad nebuvo abejinga!!! Tiek trumpai, linkėjimai visiems ;)

Tuoj tuoj ir jau skrisim

Daugiau...

Nuotrauka:

Buvusio SOS gyvūnų globotinio Pifo šeimininkė PRAŠO PATARIMO

SOS gyvūnų svetainėje gautas užklausimas-patarimo prašymas iš padovanoto SOS gyvūnų globotininio - šunelio Pifo - šeimininkės.
Deja, pati niekad nesusidūriau su tokia problema, todėl kreipiuosi į mūsų svetainės lankytojus. Gal galėsit pasidalinti savo patirtimi.

Pifas

Sveiki,
prieš porą savaičių pasiėmiau iš Jūsų prieglaudėlės Pifulį (juodą mišrūniuką, panašų į ryzenšnaucerį). Gyvenam ir sugyvenam labai gerai:
1) daug vaikštom, kuo aš labai džiaugiuosi, nes jis -  tai sutvėrimas, kuris niekada nepasakys, jog tingi, pavargo, turi kitų planų, ar tiesiog per anksti/vėlu. Jis visada puikus kompanjonas ir palydovas;
2) jis daug ir aktyviai žaidžia su mano 4m.vaiku, kas nuėmė nuo manęs "naštą" būti sūnaus dūkimo draugu :D Jis stambus ir energingas - geras grumtynių priešininkas. :) O svarbiausia - niekada neurzgia ir kitaip nerodo jokios agresijos! Kanda žaisdamas, bet tik švelniai. O užgautas suinkščia, tuo nusipelnydamas daugybę atsiprašymų ir paglostymų;
3) yra labai protingas: per šį laiką jau išmokom (o gal tik prisiminėm) "sėdėt", duot "labas", "tarnaut", atsisėdus laukt, kol bus užsegtas pavadys ir atrakintos durys (prieš tai šokinėdavo kaip išprotėjęs :D), eiti greta (nors neilgam ta komanda veikia, bet vis mažiau tamposi, jautria reaguoja vedžiojamas), dabar mokomės pašokant nedėt letenų ant žmogaus, nebent bus leista apsikabint, ir "laukt" (na, kai pasodini ir nueini, o šuo turi vietoj sėdėt, nžn, kaip teisingai vadinasi).

BET... Turim labai didelę bėdą su kitais namų gyventojais, t.y. katinu, kate ir paukščiais... :( Agresijos jis jiems irgi nerodo, tačiau net dreba, kaip nori juos sučiupt! Elgiasi lyg metamą kamuolį pamatęs, negali vietoj nustygt katinukus pamatęs ir voljerą karts nuo karto puldinėja, sukeldamas jame samyšį. :(
Ir visiems stresas... Jau antrą savaitę katinukai gyvena balkone (atvirame), paukščiai nustojo perėt, Pifas jaučiasi suvaržytas, aš liūdžiu...
Katinas (11 m.) iš viso kojos namo nekelia. Vieną sykį, kai buvo užėjęs, Pifas ant jo sulojo, tupinčio ant palangės, tai šis šoko pro orlaidę ir pakibo ant namo sienos augančio vijoklio. Turėjom smagų nuotykį jį nuiminėt. :)
Antrą sykį viskas baigėsi liūdniau... Aš užėjusį katiną paėmiau ant rankų, o Pifas įbėgo į kambarį. Katinas išsigando ir stengdamasis kuo ištrūkti su nagais ir dantimis "perlipo" man per galvą (gerai, kad per plaukuotąją dalį)... Teko gerti daug nuskausminamųjų ir važiuoti į traumpunktą... Nuo to sykio katinas užeina tik ant palangės paėsti, į rankas nebeeina...ir aš nebeimu...

Su kate (4m.) viskas truputi geriau klostėsi, nes ji ne tokia baili, ir aš turėjau viltį per ją subičiuliauti Pifą su katiniškos šeimos atstovais. Jinai nuo jo per daug nebėgdavo, pati nebijodavo prasmukt pro šalį, porą sykių leido prabėgom apuostyt save, užpulta gynėsi ir apsigynė, o namo užeidavo dažnai ir kaip visada miegojo su manimi, nes naktį Pifo į kambarį neleidžiu. Deja, vakar Pifas sugebėjo užklupti ją nebudrią ir sučiupo nasrais už šono :( Katė apsigynė ir buvo paleista, bet bėgdama nuo besivejančio šuns, iššoko pro orlaidę ir, matyt, prašokusi išorinę palangę, iškrito į gatvę (2 aukštas). Radau ją tik po pusdienio...

Ech... Ir nežinau, ką su jais daryt... Kreipiuosi į jus patarimo, nes internete atsakymo neradau... Šuo tobulas visais atvejais (išskyrus šį punktą) ir mes visi jį be galo įsimylėjom, ypač sūnus. Iš kitos pusės, katinukai su manimi praleido pusę mano gyvenimo ir aš nenoriu pasmerkti jų kančioms... O ir paukšteliai pinigėlius man neša(bet jie neprioritete)... Esu mačiusi nemažai atvejų, kai šuo su kate sugyvena draugiškai ir imdama šunį nenumaniau, kad susidursiu su šia problema tokiu rimtumu... Galvojau, kad kaip katinams "išaiškinau", jog paukščiai - ne maistas, tai ir Pifui paaiškinsiu. Bet...

Sakykite, ar yra kokios vilties, priemonių, būdų ar pan., kad visi galėtume gyventi po vienu stogu kaip didelė laiminga šeima??


Labai laukiu Jūsų atsakymo!
Su pagarba,
Vitalija


Žinutė iš spanieliukės Sairos namų, mažylis Meškutis ir gražuolis Bazilis

Pamenat mūsų gražiąją spanieliukę Auksaplaukę, kuri pas mus išbuvo vos dvi dieneles?

Auksaplaukė Saira

Dabar Saira atrodo va taip - juk lauke taip karšta :)

Saira

Saira

Ir laiškutis iš jos namų:

štai rašau Jums vėl dėl puikios mūsų draugės ir mylimos šeimos narės Sairos. Pridedu kelias nuotraukas, kaip mes dabar gražiai atrodome po kirpyklos. Pradžioj keistai jautėsi Saira po kirpyklos - apžiūrinėjo savo letenas, net buvo pradejus kramtyt jas, ir jau buvom sunerimę, kad nesusižalotų, bet laiku sudrausmindavome ir daugiau ji to nebedaro. Saira turi priekinės kojytės pirštelio apsigimimą - jis kiek ne vietoj - aukščiau, nei turi būti, todėl tas nagas nesiekia žemės ir pats nenudyla. Kai buvo gauruotos letenėlės, ankstesni šeimininkai gal nepastebejo to nago ir jis nebuvo kerpamas, tad buvo užaugęs labai didelis ir užsirietęs taip, kad net į pagalvėlę įaugo. Na bet mes, tik pamatę, iškart nuvedėm pas veterinarą, kuris viską gražiai sutvarkė. Šiuo metu jaučiamės puikiai ir problemų neturim.

Saira jau gerokai apsiprato ir rodo savo charakterį - bet ne blogą, o žaismingą. Kai dukra nemato, nubėga į jos kambarį, pavagia kokį ne vietoj numestą žaisliuką ir atbėga uodegytę vizgindama. Tai nukritusį skalbinių segtuką greitai čiumpa ir nulekia, tai iš užsižiopsojusios dukros sumuštinį pavagia. Pridaro ji mums "škadų", bet mes nepykstam. Šiaip ji labai gera ir miela draugė. Labai mėgsta žaist, sutaria su kitias šunimis ir katėmis. Be galo mėgsta maudytis, bet ne vonioj. Ištraukt neįmanoma - kaip koks ruonis mirksta vandeny. Labai gera vaikų draugė. Džiaugiamės, kad būtent ši šposininkė atsirado pas mus. Tai tiek naujienų šiam kartui.
Iki greito :)


Saira`  

****

O čia dar keletas mūsų gražuolių naujokėlių dičkių nuotraukyčių.

Kaip ir Algita, naujokėlį Bazilį ir aš iškart įsimylėjau. Šiandien jis jau jautėsi puikiai. Draugavo su visais, viskas jam įdomu, o patirtas stresas tikrai išgaravo :)

Gražuolis

Bazilis

Bazilis

Ir koks išdidus :)

Bazilis

Manau, kad Baziliui maždaug 2 metukai. Jis nemažo ūgio, šiek tiek primena juodą vokietuką. Labai gražus patinėlis, tik dar šiek tiek atsipenėt reikia, nes furminatoriaus dantukai vis už kauliukų kliuvo.

***

Mažutis Meškutis - tikrai fantastiškas kudlius. Nerealaus grožio!!! O kokio dydžio!!! - primena rusų aviganį. Bute tokio tikrai laikyt nenorėčiau, bet nuosavas namas ir didžiulis kiemas jam būtų pats tas.

Meškutis

Meškutis

Meškutis

Ir kokį gražų balsą turi!!!

Meškutis

Nepatinka jam būti pririštam - labai jau norisi su žmonėmis pabendrauti, visus apšokinėti ir išbučiuoti :)
Tikrai žavus "mažylis".

Nuotrauka:

Šarpėjaus Morfio pagalbos šauksmas (SKUBU)

Maždaug prieš savaitę SOS gyvūnų globotinis Morfis vidury nakties rastas pririštas prie baro suoliuko. Anot administratorės, atėję pasiliksminti šeimininkai jį pririšo ir paliko, vėliau padauginę alkoholio išėjo ir šuns nebepasiėmė.  Kas taip su Morfiu pasielgė, mes žinom. Taip šuo atsidūrė pas dabartinį globėją. Šiuo metu Morfis yra jo gydomas, bet galimybės jo toliau laikyti nėra. Jei skubiai neatsiras kitas globėjas, Morfiui teks grįžti į prieglaudą. Prieglaudos sąlygomis Morfis tikrai negali daugiau gyventi. Čia jį puola ir apkandžioja kiti šuneliai, visiškai nėra galimybių jį laikyti atskirai, gydyti, maudyti, tinkamai prižiūrėti. Tad dabartinis Morfio gydymas ir vėl nueitų šuniui ant uodegos. Tokiu atveju gali net tekti padėti jam iškeliauti į „vaivorykštės šalį“, nes toks gyvenimas tikrai prie gero neprives – užleistos ligos tik dar labiau subjauros Morfį, o tada jau padėti bus per vėlu.

Morfio atsiradimo prieglaudoje istoriją galite rasti čia: http://sos-gyvunai.lt/communication/blog/ieva/558.php?commentId=21202

Dabartinio globėjo komentaras apie esamą situaciją:
pas Morfį dabar tik infekcija, antibiotikų su maistu sumaišytų kursas padės. Aišku reikės kažkada koją operuoti, nes matau, kad tas riebalų maišas tik didėja, čia tik laiko klausimas kada jį reikės pašalinti. Akys tvarkosi , lašelius lašinu. Reikia jį tik normaliai maitinti, prausti ir prižiūrėti, visa kita yra tvarkoje. Reikalas tame, kad  turėsiu išvykti iš Lietuvos,  o tai gali būti ir dar kitą savaitę. Taigi nebegalėsiu aš juo rūpintis, tiesiog neturiu tam galimybių...

Šiuo metu Morfis atrodo taip

Morfis dabar

Labai labai ieškom žmogaus, kuris galėtų tinkamai pasirūpinti Morfiu ir priglausti jį visam laikui. Mėtymasis iš vienos vietos į kitą sukelia tik didžiulį stresą, o Morfiui tikrai reikia pastovumo.  Reikalui esant, SOS gyvūnai  galėtų prisidėti prie Morfio gydymo.

Taip pat labai reikalinga pagalba Morfį reklamuojant – parašyti ir paplatintį gražų straipsniuką su Morfio pagalbos prašymu, jį pafotografuoti. Juneta, gal pavyktų padaryti kažką panašaus kaip su Kuzia (turiu galvoje plakatą).

Jei galite atsiliepti ir pagelbėti Morfiukui, skambinkite dabartiniam jo globėjui Gintariui, tel. 860380378

Iškeliavę namo: taksiukas Minis ir Aba

Šiandien į namučius iškeliavo trys SOS gyvūnų globotiniai.

Su gražiuoju taksiuku Miniu motina ir sūnus atkeliavo susipažinti net iš Ignalinos. Jie jau buvo rimtai nusiteikę namo parsivežti naują draugą. Pirmasis įspūdis ko gero nebuvo nekoks, nes mažylis prilipo prie maisto indelio ir ant visų piktai lojo bei dantukus šiepė jį besaugodamas. Bet kai indelis jau buvo tuščias, tada ir pasirodė tas gerasis taksiukas :) Leidosi paglostomas, ant rankų paimamas. Tad šeimynėlė nutarė surizikuoti ir pabandyti su juo susidraugauti namuose.

Taskiukas su naujais šeimininkais

Taksiuko laukė ilga kelionė į Ignaliną, kur jis gyvens šeimoje su trimis berniukais, neseniai netekusiais savo numylėto šunelio.

Minis

***

Kol bendravau su taksiuko Minio šeimininkais, kieme šeimyna išsirinko ir namo nusprendė vežtis mūsų padūkėlę Abą. Žmonės prieš tai buvo užsukę ir į Grindą, bet moteris taip susigraudino, kad per ašaras jau negalėjo išsirinkti nei vieno šunelio.

Aba gyvens vienkiemyje netoli gražaus ežero, turės laisvės iki valios ir galės išlieti ten savo energiją. Gaila, kad tik mylimą Abos žaisliuką pamiršau įduoti - būtų buvę jai lengviau, jei turėtų savo mėgstamą daiktą, kurį taip saugodavo ir niekam neatiduodavo.

Aba
Aba

***

Kiek žinau, į namus taip pat iškeliavo ir antrasis taksiukas. Tikiuosi, kažkas parašys ir apie jį.

Gražus taksiukas Minis ir kiti :)

Beveik kasdien tenka susipažinti su vis nauju SOS gyvūnų globotiniu. Kad ir šiandien - pravėriau duris, o į mane žiūri mažas grožis :) Taksiukas Minis.

Šis mažas padarėlis buvo išduotas - atneštas į prieglaudą ir be jokių emocijų mums paliktas. Dar lyg tarp kitko moteris šaltai užklausė "ką mes čia su juo darysim". Atrodo, jog jai visiškai nesvarbus jos augintinio, kurį augino 3 metus, likimas.

Kai tik užėjau į kambarį, Minis stovėjo ir nepatikliai į mane žiūrėjo karts nuo karto suurgzdamas - aš bijojau jo, o jis bijojo manęs. Maždau po dešimties minučių švelnių kalbinimų, jis jau leidosi užsegti jam antkakliuką. Po truputį, po truputį jau galėjau prie jo prisiliesti, o kai porą kartų užkėliau jį ant palangės (pačiam nepavyko to padaryti), tapau jo drauge :) Tupėjo ant palangės drebėdamas ir žvelgė pro langą dairydamas grįžtančios šeimininkės - kad ir kokia ji bebūtų, bet visgi šeimininkė.

Taksiukas Minis
Minis
Minis

Kiek vėliau jį išsivedžiau pasivaikščioti. Nusitempęs mane iki gatvės, jis stovėjo ir žvelgė į per gatvę einančius žmones. O gal pasirodys ji...????
Iš baimės drebantį Minį nunešiau į vagonėlį, tikėdamasi, kad ten jis greičiau apsipras. Ir neklydau. Minis kaip mat pradėjo priekabiauti prie mamytės Semi, vėliau įsimylėjo Florą. Uodegėlė staigiai pakilo į viršų, ir visas nerimas labai geritai išgaravo :)

Minis

Rytoj su Miniu atvažiuoja susipažinti šeimyna iš Ignalinos, kuri visai neseniai palaidojo savo seną taksiuką. Laikom kumščius už šį mažylį.

O gal jiems patiks mūsų kitas taksiukas Dutis? Deja, iš jo šeimininkų nėra jokių žinių :(

Taksiukas Dutis

Šis gražuolis tikrai fantastiško charakterio - draugiškas, meilus, tvarkingas.

O čia mūsų taksiukus stebi po stalu, ant pūkinės kaldros įsitaisiusi mamytė Semi su savo dukryte.

Semi su dukryte Mamytukė

Netrukus prie jų prisijungė ir pašėlusi Šinšila

Semi, mamytukė ir Šinšila

Paskutiniu metu ji pasidarė pastebimai ramesnė ir jau ne tokia įkyri - nebeerzina visų savo nepaliaujančiu lojimu :)

Šinša
Šinšila

Taigi SOS namelis ir toliau pilnas keturkojų - mažesnių ir didesnių, miauksinčių ir lojančių, pūkuotų ir ne tokių pūkuotų :)

Naujieji "sosinukai"

Iš pat ryto prie vartelių radau dvi jaunas moteris su nemaža dėžute ir kurios žvelgė šešios išsigandusios akutės.

Lauknešėlis

Toks lauknešėlis buvo rastas prie nakvynės namų (jei neklystu) ir atgabentas pas mus.

Išsigandę, bet atrodo prižiūrėti, putlūs šuniukai žvelgė iš dėžutės, nesuprasdami, kas dedas ir kur jie papuolė.

Mažoji "retriveriukė" Saida

Saida Saida
Saida Saida

Juodukė apvalutė Naida

NaidaNaida
Naida

Ir minkštučiukė pūkuotikė Vaida :)

Vaida Vaida
Vaida

Šiuo metu šios žavios mergytės "atostogauja" ir laukia naujų šeimininkų Oze, kačių pievelėje. Prieglaudėlėje joms būtų labai nesaugu ir net pražūtinga, tad labai tikimės, jog atsiras žmonių, galinčių jas pagloboti iki pasidovanojimo, o gal net paimti ir visam laikui :)

Dėl šių žavuolių galite skambinti Ilonai, tel. 8-600 39525

Pagaliau surado!!! (Erlas ir Rudis)

Pagaliau surado! - taip galima pasakyti apie du šiandienos herojus.

Pirmasis jų - erdelterjeras Erlas. Šitiek žmonių savo noru buvo įsitraukę į Erlo šeimininkų paieškas. Buvo apskambinti visi galimi veisėjai, šunų kirpyklos, kinologų draugija, bet niekas nedavė norimo rezultato. Bet pagaliau buvo pastebėti Pilaitėje iškabinbti skelbimai.

Pasirodo, Erlas dingo birželio 10 d. Tądien stipriai lijo ir griaudėjo stiprus griaustinis, kuris, matyt, ir pabaidė šunelį, o tas nulėkė link Pilaitės, iš kurios dar visai neseniai su šeima išsikraustė.

Štai ir džiaugsmingos susitikimo su šeimininku akimirkos

džiaugsminga akimirka pasirodžius šeimininkui

Daugiau...

Nuotrauka:

Sėkmės Majai ir Grantui

Šiandien prieglaudėlę paliko du mūsų dičkiai sargai Maja ir Grantas.

Pirmoji išvyko Maja. To tikrai nesitikėjom...

Maja Maja

Žmonės išsirinko Mają todėl, kad, vos jiems atvykus, ji iškart pradėjo ginti savo teritoriją. Gyvens Maja Nemenčinėj, miškų urėdijos teritorijoje. Turės didžiules valdas, kur ir toliau galės lavinti ir taip jau stiprų medžiotojos instinktą.
Truputį teko paskatinti Mają, kad ji liptų į automobilį, bet žmonės tam jau buvo pasiruošę - turėjo dešros, kurios Maja tikrai neatsisakytų. Truputį pasimetusią ir nesuprantančią kur važiuoja, išldydėjom Mają į naujus namus.

Laikykitės kiškiai, Maja atvažiuoja!!!

***

Antrasis taip pat labai netikėtai iškeliavo mūsų milžinas Grantas.

Vyrukas skelbimuose nužiūrėjo mūsų erdelterjerą Erlą, bet pamačius gyvai, jam jis pasirodė parodinis, gražus, "išcackintas" šuniukas, kurį ir toliau reikia labai puoselėti. O gal tiesiog pamačius užkimusiu balsu lojantį ryzenšnaucerio mišrūną Grantą, Erlas jo akyse nublanko :) Nu kaip atsispirsi tokiam geram ir nuoširdžiam milžinui?
Gyvens Grantas nuosavo namo teritorijoje, bus šeimos draugas ir namų sargas.Tik nesuprantu kaip čia taip gavosi, kad nuotraukoj Grantas toks mažiukas atrodo. Juk yra toks didžiulis :)

Sėkmės, dičkiai!!!
Nuotrauka:

Speigas-Rudis

Pamenat per didžiulius žiemos šalčius degalinėje rastus mažylius Speigą ir Pūgą?

Šis dienoraštukas apie patinuką Speigą, kuris pas mus pabuvo vos kelias dieneles. Dabar jo vardas Rudis - jis kiemo karalius.
Karts nuo karto iš Rudžio šeimininkės gaunu labai nuotaikingus laiškučius su Rudžio nuotykiais. Tad labai noriu su Jumis pasidalinti ir šiandien gauta žinute bei nuotraukomis.

Sveiki, linkėjimai nuo Rudžio ir kelios foto. Jis labai protingas šuo ir turintis medžiotojo kraujo. Jau toks pėdsekys. Jeigu į teritoriją buvo užėjęs svetimas katinas ir nepastebėtas dingo, tai tą vietą ištyrinėja iki smulkmenų. Savos katės gali vaikščioti ir visai neįdomu. Saviškes bando prikalbinti pažaisti ir daro tai labai įdomiais metodais (šoka aborigenų šokį, guli šalia ir viena akim stebi ir t.t.). Labai smarkiai aploja svetimus šunis ir dar labiau tada, kai šuo eina su šeimininku, o ne tada kai bėga vienas. Kol kas nelabai išeina sargauti, bet manau tik todėl kad nesupranta kas priešas.
Rytais pasivaikščiojimas būna trumpas: atneša laikraščius ir gauna pusryčius. Vakarais dūksta iki nukritimo, puikiai supranta kad į daržą negalima, bet kartais širdelė neatlaiko ir nusiveja kokį katiną, tada ateina bučiuotis atsiprašinėdamas. Mato kad aš raviu žoles, tai ir jis bando. Dabar sutarėm, kad ima tik žoles iš kibiro arba atsineša savo pagalį ir graužia šalia.
Labai nemėgsta lietaus, iš karto bėga slėptis ir per lietų miega būdoje (labai retas reiškinys, nes net prie -20 miegodavo lauke ant kilimėlio, o  be to kilimėlis yra toks ypatingas daiktas ir labai reikalingas - sugeba užsinešti ant būdos ir ten susirango). Dar turi tokį ypatingą pomėgį: kad ir kokį skanų kasnelį gautų (net ir kaulą), jeigu jis ne savo voljere tai nieko neėda, o neša slėpti (tai yra privalumas tuo atveju kai valgom lauke, Rudis nieko nekaulija, jam visai neįdomu). Vienintelį dalyką, ką priverčiu suėsti iš karto, tai praryti vitaminus. Jeigu gauna dešros galiuką, tai nešiojasi pusę valandos, o po to vis tiek užkasa. Taip kad šeriu tik voljere. Kai išeina palakstyti tai dažnai ir kokį nors padėvėtą kaulą dovanų atneša, bet tokio jau nebeslepia. Taip mes ir gyvenam

Liusė


Speigas/Rudis
Speigas/Rudis
Speigas/Rudis
Speigas/Rudis

Erdelterjeras Erlas, naujokėlis Nufis ir dar šis tas

Erlas

Grožis! Ar ne?

Tai grindietis erdelterjeras, kurį praminiau Erlu. Patinukas buvo rastas už Gilužio ežero ir nuvežtas į "Grindą". Prižiūrėtas, apkirptas, draugiškas - matyt, nuklydo bešėliodamas ar paskui panas belakstydamas. Tik gaila, kad kol kas dar nesurastas.

Kaip bebūtų, dabar Erlas pas mus. Dieną jis gyvens voljere, o naktį bus uždaromas name, kad apsaugotume jį nuo blogų akių. Visgi šuo kilmingas (ausyje rasta užsienio veislyno tatuiruotė Nr. 167) ir gali kam pirštai panižti.

Daugiau...

Nuotrauka:

Garfis-Hipis

Ir vėl jau Algitos pristatytas naujokėlis. Tas, kuris niekaip nenustygsta vietoj. Iš dvidešimties kadrų tik vienas dar šiaip taip išėjo.

Garfis-Hipis

Daugiau...

Nuotrauka:

"Mamytės" Semi ir Santa ir mažieji "mamytukai"

Algita jau pristatė mūsų naujokėlių šeimyną, bet ir aš negaliu nepasidalinti su jumis keliomis nuotraukėlėmis.

Dar priminsiu jų atsiradimo istoriją iš Ilonos komentaro: "Atvažiavo žmogus ir lyg tarp kitko paklausė, ar kas nors pas mus dar yra. O kai Tatjana pasakė, kad jau mes visi išsiskirstę, tada tiesiog pasinaudojo proga ir atsikratė visais penkiais šuneliais, permesdamas juos kuo skubiau į voljerą. Dar paliko dubenėlį vandeniui ir sauso maisto."

Šiandien, vos atvykusi į prieglaudėlę, radau prie sienos saulės šviesoje besišildančias "mamytes". Jei tiksliau, tai mamytė yra viena, bet kadangi atkeliavo jos kartu, tai ir vadinu jas tiesiog "mamytėmis".

Semi ir Santa

Daugiau...

Nuotrauka:

Laimingieji

Dar tik pusdienis praėjo, o jau keli mūsų šuneliukai sulaukė savo būsimų šeimininkų kvietimo važiuoti su jais į namus :)

Pirmasis - Faras

Faras

Daugiau...

Nuotrauka:

SKUBIAI reikalinga globa nedidukui DIKUI !!! (per vėlu)

(Rasos M. dienoraštis)

Ši istorija brendo tris dienas. Būtent prieš tiek dienų Grindos teritorijoje įšdygo 18 m. mergina, vedina visiškai juodos sp. takso mišrūnuku (išvaizda - grynas taksiukas, tik be dokumentų, todėl negaliu jo vadinti grynaveisliu) patinuku Diku. Ji nenorėjo užmigdyti šunelio, ji norėjo jį palikti grindoje, kad jos darbuotojai jį padovanotų, o kai darbuotojai sužinojo Diko metus (jam 11 m.) pasakė, kad šansų jam būti padovanotam - nėra. Kol mergina mindžikavo, mekendama, kad situacija šeimoje labai įtempta: ji pati atvažiavo moktytis ir gyventi pas močiutę į Vilnių iš provincijos, jos mama (tėtis - neaišku ar yra, ar tik balso jokio neturi) - turi rimtų psichikos negalių. Mergina atvažiavo ne viena - su tiek laiko augintu ir lyg ir mylėtu taksiuku Diku, palikti kartais iš savę išeinančiai mamai, ji Diko negalėjo (ne dėl to, kad labai mylėtų savo augintinį, bet dėl to, kad ne visai įgaliai mamai nepaliktų problemų).

Dikas
Dikas
Dikas

Giminės šunelio per slenkstį leisti nenori, nes aiškina, kad turi vilkšunį ir jo jiems - gana. Mergina intensyviai negina savo augintinio (kalbėjome su ja telefonu - jokių didelių sentimentų), rado paprastesnį variantą - grindą. BET GRINDOS DARBUOTOJAI, PAMATĘ ŠUNELĮ, PASKAMBINO RŪTAI, IR PASAKĖ, KAD NEGALI PRIIMTI JO, NES PIRMA - VISAI NĖRA VIETŲ, O ANTRA - DIKAS NEAPSAKOMAI ENERGINGAS, MEILUS, DRAUGIŠKAS ŠUNELIS, APIBUČIAVĘS VISĄ GRINDOS PERSONALĄ. Įsivaizduokite patys, kaip gali grinda naikinti tokį bučiuoklį, energijos pilną ir tikrai neatrodantį 11 m. patinuką taksiuką ( jei Dikui ir tikrai tiek metų - maži šuneliai gyvena iki 20 m. ).

Rūta labai paprašė merginos palaikyti Diką iki pirmadienio (prisiminkite seną, gerą tarybinį filmą - "Išgyvensim iki pirmadienio"), per tą laiką prašė atsiųsti jai ir man nuotraukytes, kad galėtume kreiptis patarimų, pasiūlymų ir pagalbos į jus, mūsų mielieji. Šiandien kalbėjau su merginos močiute - labai prašiau, kad nieko nedarytų iki pirmadienio šuneliui, kuriam dar liko pragyventi ilgą, laimingą brandaus amžiaus periodą.

Labai prašau visų - patarkite ką daryti tokiu atveju, nejau palaiminti mažo judraus, energingo ir gyvybingojo Diko mirtį. O gal kas priglaus jį nors 2 savaitėm, toliau labai stengsimės rasti žmones, neabejingus vidutinio amžiaus (na senstelėjusiam, bet gyvenimą be galo mylinčiam ir jaunatviškam savo poelgiais) patinukui taksiukui.

Radę išeitį, galite skambinti p. Birutei (močiutė) tel. nr. 8 687 82607 arba Rūtai tel. nr. 8 686 57137, arba Rasai tel. nr. 8 606 50618

Mažiausiai 5-8 m. Dikas dar gali ir labai nori gyventi, jis nesupranta, kodėl taip staiga ir beveik beviltiškai pasikeitė jo gyvenimas. PADĖKIME LABAI MAŽO ŪGIO, BET "SENAM" IR LABAI JUDRIAM BERNIUKUI DIKUI

RASTAS TAKSAS

Lazdynuose, tarp "Rimi" parduotuvės ir Ąžuolyno mokyklos rastas TAKSO VEISLĖS patinukas. Segi juodą antkakliuką, prie kurio su karabinu prisegtas pavadėlis.

rastas taksiukas

Daugiau...

Nuotrauka:

Faras ir kiti

Net išsižiojau, kai šiandien, pirmą kartą po atostogų apsilankiusi prieglaudėlėje, išvydau tiek daug naujokėlių. Ir, aišku, likau pamaloninta, kad per savaitę namus surado nemažai senbuvėlių: Rika, Ronda, Fauna, Delma, Vudis ir mažyliukai šuneliai.

Susipažinau su "vokietuku" Faru - labai gražus ir puikus patinas. Jis sutiko papozuoti visom pozom, kad pasirodytų visu savo gražumu :)

Faras stovi :)

Faras

Daugiau...

Nuotrauka:

Naujokas Azas

Vakar pas mus atkeliavo naujokas iš Panevėžio. Šiandien man teko laimė su juo susipažinti.

Susipažinkite ir jus - Azas.

Azas

Daugiau...

Nuotrauka:

Natos ir mano įvaikiai! - Jau ieškom namų

(Jūratės dienoraštis)

Pamenat mūsų Natą (Mumu), kuri, dar būdama prieglaudėlėj užaugino ir į namus išlydėjo du savo mažylius, o paskui iškart įsivaikino ir dar keturis svetimus. Bet augina juos kaip savus!!!

Daugiau...

Nuotrauka:

Atrastos ir nepaprastai mylimos - kas?

Tai aišku, kad Mirta ir Mėta!!!

Labas, merginos laikosi puikiai!!! Rytais su Laurynu begioja krosą iki Valakampių, vakarais vaikštinėja su mumis po miestą ar važiuoja pas draugus, o savaitgaliais tikrai daug važinėjam, bet jos visada visur kartu!! Tik atidarom mašinos bagažinę ir šoka kaip viesulas, kad tik važiuotų kartu :) Kol kas niekam nė karto nebuvom palikę :) Net negalvojom, kad jos taip puikiai pritaps prie mūsų ir prie mūsų gyvenimo būdo :)
Tik vat kartais ant žmonių paloja, o kartais vaikams ar vyrams į koją bando kąsti, bet bandom su šita problema susidoroti ir treniruojamės intensyviai. Tik dar Lojai (Mėtai) greitai reikės nedidelę akių operaciją daryti, nes jos akytės visą laika ašaroja. Gydėm su daktaru visaip kaip, bet jos ašarų liaukos užsikimšusios ar pan., tai reikia nesudėtingą operaciją atlikti, kad viskas būtų gerai.

Įmetu keletą nuotraukų kaip tik iš praeito mūsų savaitgalio :)

Geros dienos!

Sandra


Mirta ir Mėta (Loja)

su Sandra

Kaituotojos :)

su Laurynu

Žiūriu ir atsigrožėt negaliu!!!

Pasimetę ir palikti

Viskas, daugiau naujokų nepriimame!!! Taip sakom kiekvieną dieną, bet niekaip to negalime įgyvendinti.

Va kad ir šiandien. Ryte skambina Nadia, kad su savim vezasi vidury gatvės, lietuje sėdėjusį bokserį. Tą patį šunelį ji jau buvo mačiusį vienišą prie parduotuvės, bet tuomet galvojo, jog jies tiesiog laukia išeinančių šeimininkų. Gal ir laukė, bet, deja, jie neišėjo.

Taigi, Juodąjam kely rastas tigrinis bokserio veislės jaunas patinas su nekirpta uodega.

Bobas
Bobas
Bobas

Bobas - taip jį praminiau. Labai linksmas, energingas patinukas, negalintis nustygti vietoje. Segi juodą odinį antkaklį, bei guminį antkakliuką nuo blusų. Jis labai laukia savo tikrųjų šeimininkų prieglaudėlėje. Bobas dar šiandien buvo paskiepytas, nes labai bijom netekti dar vieno prižiūrėto, naminio šunelio. Visgi tikimės, kad šeimininkai jo ieškos.

***

Deja, vienu naujoku neapsiribojom.

Atvažiavus į prieglaudėlę, kieme radau 2 asocialius vyrukus su dviem šuneliais. Pasak jų, dėl "force majore" aplinkybių, jie nebegali rūpintis šuneliais. Kokios tos aplinkybės, paaiškinti negalėjo. Ir dar save teisino, jog galėjo atvesti ir palikti, bet juk palaukė, kol kažkas atvažiuos (na bent tiek gerai). Susinervinus tik paklausiau šunelių vardų, amžiaus ir išprašiau vyrukus lauk. Jei ne pas mus, jie tikrai būtų buvę palikti gatvėje.

Taigi, dvi naujokėlės kalytės.

Paliktos - Mažė ir Kora

Mažoji "Malyška" (jos vardą sulietuvinsiu - tegu būna Mažė). Jauna, maždaug 9 mėnesių kalytė.

Mažė
Mažė

Didžioji Kora. Jai 1 metukai ir 2 mėnesių. Neseniai ji turėjo šuniukų, kurie buvo išdovanoti.

Kora
Kora

Abi šunytės labai išsigandusios, kol kas neprisileidžia mūsų, tad negalėjom net antkakliukų uždėti.

Kur stovėjo šeimininkai, kur jos sėdėjo prie jų kojų pliaupiant stipriam lietui, ten ir liko laukti jų sugrįžtančių. Jos dar nežino, kad jie negrįš...

Laukime

Labai prašome paaukoti pinigėlių Mažės ir Koros sterilizacijoms bei skiepukams, kad jos kuo greičiau galėtų vykti į naujus namus.

***

O čia po savaitgalio į prieglaudėlę grįžusi Rumba.

Rumba

Ta, pasak savanorių, "nuostabi" moteris, gražino kalytę, nes ji per dvi dienas nesugebėjo apsiprasti. Gaila, kad neturiu jokių duomenų - iškart įtraukčiau tokius žmones į juodąjį sąrašą.


Pirmasis šeštadienio pusdienis

Diena prasidėjo nuo kompanijos pagausėjimo. Atėjusi į prieglaudėlę, radau paliktą jauną kalytę ir raštelį, kuriame parašyta, jog ji rasta, bei telefono numeris. Pasiskambinau nurodytu telefonu. Mergina papasakojo, kad šuniukas rastas Pilaitės mikrorajone prieš tris dienas. Kažkas kalytę buvo laikinai priglaudęs, o šiandien pagaliau surado laiko atvežti ją mums.

Rasta kalytė Keiti

Daugiau...

Nuotrauka:

Rodžeris lieka Vilniuje. Rokis jau namuose.

 Pakankamai ilgą laiką gyvenęs pas globėjus Kaune ir ten neatradęs savo laimės, Rodžeris prieš pusantros savaitės persikraustė į Vilnių. O čia jam ir nusišypsojo sėkmė. Šiandien "stafukas" Rodžeris pagaliau surado nuolatinius savo namus.

Rodžeris su naujuoju šeimininku

Gyvens jis bute Vilniuje, turės, tikėkimės, gerą, atsakingą ir mylintį šeimininką (bent jau mums šis vaikinukas pasirodė būtens toks), kuris nuo mūsų tikrai nepasislėps, nes pasirodo dar yra ir savanorės Nadios klasiokas :)

Laikom už Rodžerį kumščius ir linkim jam kuo didžiausios laimės!!!

***

Į namučius šiandien iškeliavo ir naujokėlis Rokis.

Rokis

Deja, nuotraukos su naujaisiais šeimininkais neturiu, nes pati jų gyvai nemačiau. Keliskart šnekėjau su jais telefonu - pasirodė be galo mieli žmonės. Jau kurį laiką jie sekė mūsų skelbimus ir laukė "savojo" draugo. Pamatę Rokį, įsimylėjo jį iš pirmo žvilgsnio ir nė minutei nesudvejojo imti jį ar ne. Gyvens Rokis Vilniaus raj. sodyboj - vėtos šėlionėms turės į valias.

Po ilgų klajonių - į sotų gyvenimą!!Dideli ir maži - SOS gyvūnų gyventojai

Pradėsime nuo tų, kurie šiandien iškeliavo į namučius.

Pirmasis - berniukas iš Kalvarijų mažylių kompanijos.

Kalvarijų mažylis keliauja namo

Šie žmonės prieš tris mėnesius palaidojo savo augintinį. Tad šiandien atėjo pasiryžę namo grįžti su naujuoju draugu. Labai norėjo mažo šuniuko, kuris ir užaugęs liktų visai žemo ūgio. Deja, šiuo metu tokio neturime. Bet labai nesinorėjo paleisti jų tuščiomis atgal į Elektrėnus. Tad atnešiau jiems parodyti keletą Kalvarijų mažylių. Dėkui Dievui, vienas taip ir liko vyriškio rankose :)

Antroji - gražuolė Nubė.

Nubė su šeimininku

Jaunas vaikinukas su sūnėnu atvažiavo išsirinkti sau draugės :) Kaip bebūtų keista, šįkart pageidavimas buvo "jaunas, bet nemažas užaugsiantis šunelis - kalytė". Pakalbėjus su šiuo jaunuoliu, išvariau jį nupirkti Nubei antkakliuko ir pavadėlio. Grįžus su pirkiniais, su Nube ant rankų išlydėjau juos tiesiai į veterinarijos kliniką - Nubės skiepukui. Labai patiko vaikinuko požiūris į beglobius gyvūnėlius - jis norėjo šunelio būtent iš prieglaudos, nors juk lengvai galima gauti kokį gražuolį iš namų. Domėjosi jis ir sterilizacija. Labai tikiuosi, kad jis bus puikus šeimininkas padūkelei Nubei :) O Nubė tikrai nestokos dėmesio, nes pas vyruką (gyvena jis Ukmergėj) dažnai lankosi sūnėnai ir dukterėčios, o ir jis dažnokai atvažiuoja pas juos į Vilnių.

***

Dabar truputį apie mūsų didžiuosius, o tiksliau - apie didįjį Rokį. Šiandien man teko džiaugsmas su juo susipažinti. Nerealaus charakterio šuo!!! Be galo draugiškas, linksmas, puikiai sutaria su kitais šunelias.
Rokiui šiandien teko "paragauti" ir furminatoriaus dantukų. Nuotraukose matyti, kas darosi ant žemės po Rokio šukavimo :)

Rokis
Rokis
Rokis
Rokis

Tiesa, reiks laiko, kol Rokį gerokai atpenėsim. Bešukuojant, furminatorius tik ir kliuvo už iššokusių jo kauliukų.
Net keista, kaip gyvenimo sąlygų tikrai nelepintas šunelis, išliko toks mielas, draugiškas ir pasitikintis žmogumi. Mano manymu, Rokiui maždaug 2-3 metukai, tad jam dar gyvent ir gyvent ;)

***

Ir vėl prie mažųjų.

Eilinį kartą Nadia iš Grindos negalėjo grįžti tuščiomis rankomis - įžengė į kiemą su dėžute, kurioje tūnojo dvi mažylės. Žmonės kaip tik Nadios buvimo Grindoje metu atnešė atiduoti šuniukus. Ačiū Dievui, mažylėm neteko pabuvoti Grindos kameroje.

Praminiau jas Tuti ir Fruti. Jos tokios panašios, kad, tiesą sakant, net nežinau kuri yra kuri :)

Tuti ir Fruti

Čia Tuti

Tuti

O čia Fruti

Fruti

Dar kartą abi sesutės

Turi ir Fruti

Mažylėms maždaug pusantro mėnesio. Užaugusios turėtų būti mažesnės nei vidutinio ūgio.

***

Po kojom maišosi belikę penki iš aštuonių Kalvarijų šuniukų (dar 2 mažyliai - mergytė ir berniukas padovanoti vakar).

Kalvarijų penketukas

Šviesiausiosi mergytė

Kalvarijų mergytė


O čia berniukas

Kalvarijų mažylis

O čia jau nebežinau kas :) Tamsesnė lyg ir tikai mergytė, o dar kažkuris iš šviesiųjų mažylių berniukas :) Labai jau lengva susipainioti..

Kalvarijų šuniukas
Kalvarijų šuniukas
Kalvarijų šuniukas Kalvarijų šuniukas

Va šitiek mažų akučių, ausyčių, nosyčių ir uodegyčių laukia Jūsų prieglaudėlėje - Žalgirio g. 60, Vilniuje. Tel. 8-600 76440

Spanieliukės Auksaplaukės (Sairos) žinutė

Sveiki,

pavadinome mūsų gražuolę spanieliukę Saira. Ji labiausiai reagavo į tokį vardą – gal panašus ir buvo. Šeimoj visi ja džiaugiamės: ji puiki draugė, visų mylima ir lepinama. Labai susidraugavo su dukra. Žaidžia jos abi, į lauką irgi kartu einam visi. Nuo manęs neatsitraukia nė per žingsnį, net prie tualeto durų sėdi, jei aš ten :)  

Koltūnus, kiek pavyko, apkarpėm, šunytę išmaudėm. Penktadienį vesim pas veterinarą – susitarėm, kad apskus tas vietas, kur negalėjom nukirpti koltūnų. Tada lauksim, kol ataugs plaukučiai ir eisim gražintis į kirpyklą :).

Saira - labai tvarkinga mergina, nelipa nei ant lovos, nei ant fotelių. Bet, jei jau paimam ją ant lovos, tai guli išsivertus - net aimanuoja iš malonumo, tada daryk jai ką nori: kirpk, šukuok, kasyk, krapštinėk – viską leidžia, kad tik galėtų prisiglaust prie mūsų, pagulėt lovoj su mumis :) Labai mėgsta saldžią varškytę - dukra pasidalina su ja :) Valgo viską, ką paduosi. Šiaip rami: vaikštinėja, gulinėja, bet, jei tik pažaidinsi, tai pasiunta kaip velnias – nenustos, lips kad tik pažaistum. Turi savo žaisliukus, su kuriais ir žaidžia. Vyras jau pabandė paleist ją lauke, tai lakstė gal pusę valandos, jei ne ilgiau, bet toli nebėgo - tik vyras pašvilpė, iškart atbėgo. Ir maudosi noriai – nesipriešina, nešoka iš vonios.

Kas iš draugų tik pamato mūsų Sairą, visi aimanuoja nuo jos grožio. Pasistengsim, kad ji pas mus jaustųsi laiminga, gerai ją prižiūrėsim ir mylėsim :) Įdedu kelias nuotraukas.


Saira su šeimininke

Daugiau...

Nuotrauka:
Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... 7 Next

 

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS