lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 3878741
Šiandien: + 29090
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Video filmukai apie SOS gyvūnus

Apie „SOS gyvūnų“ veiklą yra sukurti keli filmai ir filmukai - juos galite peržiūrėti šioje skiltyje. Dėkojame visiems, skyrusiems savo laiką „SOS gyvūnų“ akimirkoms įamžinti.

Šunelių kasdienybė „SOS gyvūnų miestelyje“

Tai - vienas pirmųjų filmukų iš mūsų naujosios vietos Minsko plente, kuriame įamžinta šunelių kasdienybė prieglaudos teritorijoje.


Trumpametražis dokumentinis filmas „Našlaitynas“

Tai – pirmasis „SOS gyvūnų“ savanorės režisierės Albinos Griniūtės darbas (skaitykite interviu), 2012 m. Lietuvoje pelnęs festivalio „Kino Pavasaris“ apdovanojimą už geriausią lietuvišką debiutą. Filmas dalyvauja įvairiuose festivaliuose, o visas naujienas apie jį rasite filmo kūrėjų Facebook puslapyje bei interneto svetainėje.

„Našlaitynas” pradėtas filmuoti 2010 m rudenį, o baigtas - 2011 m. rudenį, prieš pat atsisveikinant su senuoju mediniu namu Žalgirio gatvėje ir persikeliant į naująją vietą Minsko pl. 33A. Jei galėtų kalbėti, senasis namas papasakotų daugybę istorijų apie ten dirbusius žmones ir apie šimtus įvairiausio likimo išgelbėtų keturkojų. Filme atsispindi maža šios istorijos dalelė... Čia galite peržiūrėti kai kuriuos kadrus iš „Našlaityno“.

Giedrė Uldukytė - "SOS gyvūnų" prieglauda Žalgirio gatvėje

Dar vienas filmukas apie senąją prieglaudą Žalgirio gatvėje, kuri tapo daugelio namais, užuovėja ir laikina stotele, iš kurios išvykstama į naują gyvenimą... Dėkojame Giedrei Uldukytei už šį mums visiems labai brangų atsiminimą.


Vudis, Bartas, Grūdas, Pankita ir Dūmas - apsilankymas „SOS gyvūnų namelyje“

Esame labai dėkingi mūsų prieglaudėlę 2011 m. pavasarį aplankiusiems žinomiems žmonėms, kurie filmuke įamžino gražias akimirkas iš SOS kiemelio bei namelio Žalgirio gatvėje. Apie šį įvykį galite daugiau paskaityti mūsų rašytame dienoraštyje.


Trumpametražis filmukas „Nereikalingi gyvūnai“

Ckm kūrybinės grupės trumpametražis filmukas "Nereikalingi Gyvūnai" pasakoja vieno kačiuko istoriją jo akimis. Mažai mergaitei Kalėdoms dovanotas jaunas kačiukas Markyzas po kelių metų tampa nebereikalingas ir atsiduria gatvėje. Po kiek laiko prieš save matydamas miesto aikštėje stovinčią papuoštą eglę, aplink ją žaidžiančius vaikus jis prisimena savo jaunas dienas, pirmąsias savo Kalėdas, kada atsidūrė šiltuose namuose. Dabar Markyzas tupi, šąla sniege. Atrodo tapo niekam nebereikalingas.. Kačiuką pamato šungaudys, kuris jį sugauna. Kai Markyzas vėl atsimerkia, supranta, jog pateko į prieglaudą. Jis mato prieš save daug kačių ir šunų, kurių likimas yra labai panašus į jo. Gyvūnai tikisi, jog jų šeimininkai sugrįš ir jie vėl turės jaukius namus, bus mylimi. Jie niekada nenustoja laukti...

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS