lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 3878354
Šiandien: + 28703
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos3

[2013 02 04] Kiekvienam surasti namus  1952
Apie akciją, kur žymūs žmonės fotografavosi su prieglaudos globotiniais - iš arti.
 Daugiau
[2012 12 13] „KristiAna“ skirs lėšų gyvūnų prieglaudos modernizavimui  2796
Kosmetikos ir parfumerijos salonų tinklas „KristiAna“ rems gyvūnų globos organizacijos „SOS gyvūnų“ prieglaudą, finansiškai prisidėdama prie prieglaudos modernizavimo. Jo metu bus išplėstos tarnybinės patalpos, pagerinta gyvūnų medicininės apžiūros bei karantinavimo infrastruktūra, pagerintos gyvūnų laikymo sąlygos. Finansiškai prie prieglaudos modernizacijos „KristiAna“ prisidės skirdama dalį kliento apmokėto fiskalinio čekio sumos. Daugiau
[2012 09 27] Ačiū už pasitikėjimą, ačiū už 2 proc.!  2348
Ačiū, kad skyrėte VšĮ "SOS gyvūnai" savo 2 proc. nuo GPM.
Laukiame, kol į mūsų sąskaitą Valstybinė mokesčių inspekcija pradės po truputį pervedinėti surinktus pinigus, nes prieš akis galybė darbų ir pasiruošimas žiemai.
 Daugiau
[2012 07 20] Paramos krautuvėlė - jūsų paslaugoms, gyvūnų labui  2303
Mūsų svetainėje atidaryta „Paramos krautuvėlė“ – visiškai naujas projektas, kuris suteiks galimybę remti VšĮ „SOS gyvūnų“ prieglaudą, užsiimant įprasta veikla ir nepareikalausiantis papildomų sąnaudų.

 Daugiau
[2012 04 25] Mūsų veterinarinis kabinetas jau priima pirmus pacientus  1939
„SOS gyvūnų“ prieglaudos sklype jauįrengtas veterinarijos kabinetas (Minsko pl. 33A, Vilnius). Nuo balandžio 23 d. iki gegužės 1 d. į Lietuvą grįžę Vokietijoje įsteigtos gyvūnų globos ir gamtos apsaugos organizacijos (ETN) specialistai jame tęsia beglobių gyvūnų sterilizacijos projektą.  Daugiau
[2012 04 01] Kovo mėnuo: ko ir kiek nuveikėme  1336
"SOS gyvūnai" informuoja, kas nuveikta per 2012 m. kovą.
 Daugiau
[2012 03 27] Zumba su Karina – už „SOS gyvūnus“  2229

Tuo pat metu surengti šventę, joje šokti, sportuoti ir paremti „SOS gyvūnus“ – ar tai įmanoma? 

Taip, ir jūs tuo įsitikinsite balandžio 27 d. ZUMBA renginyje Vilniuje prie Baltojo tilto! 

Renginys organizuojamas sertifikuotos ir patyrusios zumba instruktorės Karinos.

 Daugiau
[2012 03 05] Keičiasi 2 proc. nuo GPM skyrimo forma!  4939
Atkreipiame dėmesį, kad šiais metais keičiasi 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo paramai forma. Iki kovo 31 d. dar galima pildyti ir pateikti tiek ankstesnį, tiek naujos redakcijos prašymą. Balandžio mėnesį iki pat paskutinės formos pateikimo datos (gegužės 1 d.) galima bus pateikti tik naująją formąDaugiau
[2012 03 01] Vasaris – ko ir kiek nuveikėme  1703
„SOS gyvūnai“ norėtų įvesti naują tradiciją – pasibaigus mėnesiui, papasakoti, kiek visko nuveikta paprasta ir iškalbinga skaičių kalba. Taip ir jūs geriau matysite, kaip mums sekasi, kokios veiklos apimtys ir pasisekimai, kam naudojami jūsų paaukoti pinigėliai. Taigi, 2012 m. vasaris... Daugiau
[2012 02 28] Pigesnė sterilizacija – mažiau būsimų beglobiukų  1721
Pavasarį ant karklų išsprogsta kačiukai. Pilki, papurę. O į gatves pabyra kitokie kačiukai – raini, dėmėti, juodi, kaštoniniai, trumpaplaukiai ir ilgakailiai. Pabyra ir šuniukai – lapausiai, bukanosiukai. Kiekvienas jų mielas ir žavus, bet gyvūnų globa užsiimantys savanoriai pavasario laukia su nerimu – mažylių tiek daug. Jų per daug, kad galėtų kiekvienas rasti namus: ir jie iš šiLtų namų „keliauja“ į miškus, į gatvę, slapstosi rūsiuose ar patvorėse, ėdami parazitų, kamuojami ligų, skriaudžiami kitų keturkojų ir neretai – dvikojų. Kaip to išvengti?
 Daugiau
[2012 02 11] Dokumentinis filmas „Našlaitynas“ – apie žmogaus ir gyvūno bendrystę   1511
Baigiamas kurti trumpametražis dokumentinis filmas apie Vilniuje veikiančią gyvūnų prieglaudą „SOS gyvūnai“. Tiksliau – apie vietą, kurioje išmesti, niekam nebereikalingi keturkojai randa saugų prieglobstį ir bilietą į naują gyvenimą, o jais besirūpinantys žmonės – savo pašaukimą.
 Daugiau
[2012 02 08] Sieksime tapti pirmąja oficialia gyvūnų prieglauda Lietuvoje  1675
Pavasario pradžioje VšĮ „SOS gyvūnų“ laukia malonūs rūpesčiai – kartu su savo globotiniais „SOS gyvūnų“ savanoriai pakvies į naujos prieglaudos Vilniaus pakraštyje (Minsko pl. 33A, Vilnius) atidarymo šventę.
 Daugiau
[2012 02 02] Skubiai reikalingi narvai  2013
Šiuo metu prieglaudoje gyvena 54 šunys iš kurių 12 naujokų atvyko pastarosiomis dienomis.  Dėl didelių šalčių telefonas netyla nuo pagalbos skambučių, negali negirdėti pagalbos šauksmų, bet šuneliai fiziškai nebetelpa prieglaudoje. Dalis šunų buvo perkelti laikinai gyventi į lauką, tad gyvena šiltose būdose.

Papildomai, šiuo metu savanorės  išvažiavo gelbėti šalančios rotveilerių kalytės su mažais šuniukais.

Norint pagelbėti dar bent keliems šiuo metu laukiantiems mūsų pagalbos, skubiai reikalingi narvai.
Gal kas turite paskolinti, nebrangiai parduoti, padovanoti ar pan?

Gal būt kas nors galite paimti bent vieną, kitą laikinai globai, kad užleisti vietelę naujai atvykstantiems?

Visais klausimais skambinkite Ilonai, 8600 39525.

Labai laukiame Jūsų supratimo ir pagalbos.  Daugiau
[2011 12 23] Sveikiname su artėjančiomis!  1223
Mieli mūsų draugai,

Praėjo dar vieneri išbandymų ir atradimų, netikėtumų ir svajonių išsipildymo, pūkuotos meilės , o kartais ir slogių nusivylimų metai. Jie buvo nelengvi, bet tvirtai galime pasakyti, kad šiandien mes dideliu žingsniu esame priekyje.

Dėkojame, kad esate kartu su mumis – mintimis, širdimi, darbais, rankomis, internetu, dovanomis. Šiais metais rašydami Kalėdinį palinkėjimą Jums, galvojame apie namus.

Ne tik todėl, kad šiais metais jau turime tikrus, ilgai statytus ir dar nepabaigtus, bet jau be galo pamiltus namus, bet ir todėl, kad namai yra kur kas daugiau nei plytos ir stogas ar geografiškai apibrėžta vieta. Namai yra ten, kur yra Jūsų širdis, kuriuose gyvena meilė, kambarių kampučiuose slepiasi šilti apkabinimai, o ant svetainės „liustros“ smagiai supasi juokas.

Viso kolektyvo vardu, norime pasveikinti Jus su artėjančiomis šventėmis ir palinkėti Jums bei Jūsų šeimoms jaukumo, šilumos, meilės ir harmonijos. Linkime Jums būti namuose.

Su meile,
„SOS gyvūnai“
 Daugiau
[2011 12 20] Išsivaduok nuo beprasmių dovanų ir padaryk pasaulį gražesnį  2102
Bene per kiekvienas Kalėdas gauname tokių dovanų, kurios vėliau metų metus guli giliuose spintų ir lentynų kampeliuose. Ar padovanotas puodelis, rėmeliai nuotraukai ar kojinės atneša Tau daugiau  laimės? Tikrai ne! Ar teko susimąstyt, kad tokiems dalykams kasmet išleidžiami milijonai?

aukok.lt ir Sos-gyvūnai siūlo alternatyvą ir kviečia Tave oficialiai atsisakyti beprasmių daiktų.

Paskelbk manifestą ir pakviesk draugus bei artimuosius beprasmėms dovanoms skirtus pinigus tavo vardu paaukoti gražioms iniciatyvoms. Manifestą rasite: https://www.aukok.lt/Puslapis/Atsisakyk-beprasmiu-dovanu
Pažymėkite, jog pinigėlius, skirtus Jūsų dovanai, draugai ir artieji skirtų Sos-gyvūnų globotiniams.
Tiek nedaug tereikia, jog pasaulis būtų gražesnis.
Padovanok Kalėdų stebuklą sos-gyvūnų globotiniams.
Atsiminimui Jums liks padėkos raštas, kuris visą gyvenimą Jums primins apie Jūsų gerus darbus.
 Daugiau
[2011 12 16] Akcija: „Padovanok mums Kalėdas“  1756
Tęsiam tradiciją, tad ir šiemet rengiame akciją
"Padovanok mums Kalėdas!"

Akcija inicijuota, stengiantis atkreipti visuomenės dėmesį, kad ne visi trokšta materialių dovanų, kitiems didžiausią dovaną gali atstoti šilta namų pastogė, o likusiems prieglaudoje - miegas ant šilto guolio ar dubenėlis  gardaus maisto.

Prekybos ir laisvalaikio centre "Ozas", 2 aukšte, „Sos gyvūnai“ skyriuje, Jūsų laukia Kalėdine eglutė. Kiekvienas šio prekybos centro lankytojas turi galimybę palikti dovanėlę.

Artėjant gražiausioms metų šventėms visus gyvūnų mylėtojus kviečiame prisijungt prie akcjos bei mažomis kasdieninėje veikloje reikalingomis dovanėlėmis išpildyti didžiules mūsų augintinių svajones!
Atsigręžkime į juos... Kartu mes galime padėti sutrumpinti dienas, kurias gyvūnai turi praleisti gatvėje... Nelikime abejingi...

Visi Kalėdinės akcijos metu surinkti daiktai bus skirti „Sos gyvūnai“ prieglaudos gyventojams bei gyvūnams, vis dar gatvėje laukiantiems eilės čia.

Pasidalink su mumis artėjančių Kalėdų nuotaikomis!

"SOS gyvūnai" komanda Daugiau
[2011 11 11] Ačiū, kad galvojate apie mus  2046
Mielieji,

Norime kiekvienam iš Jūsų ir drauge visiems kartu padėkoti už mūsų organizacijai šiemet skirtą 2 % paramą nuo GPM, kurią jau gavome iš Valstybinės mokesčių inspekcijos. Ačiū, kad pasirinkote mūsų organizaciją ir galvojate apie mus - nemenka surinkta suma bus skirta vaistams, sterilizacijai, gyvūnų maistui ir priežiūrai, būdoms, mūsų naujų namų - prieglaudos Minsko plente - įrengimo darbams.

Mums svarbus ne tik kiekvienas Jūsų paaukotas litas, be kurio net ir norėdami negalėtume padėti nelaimingiems beglobiams, bet ir besąlygiška Jūsų pagalba rūpinantis mūsų prieglaudos globotiniais. Niekada neabejojome, kad "SOS gyvūnai" turi labai daug draugų, tai nepaprastai vertiname, tai suteikia mums stiprybės judėti pirmyn žinant, jog nors ir mažais žingsneliais, pasaulį ir Lietuvą galime padaryti gražesnį be skausmo, pykčio ir nusivylimo.

O labiausiai dėkoja mūsų globotiniai - lojantys gyventojai primygtinai prašė palaižyti Jums veidą, miauksintys murkiant pasitrinti į kojas :)

Visada Jūsų,

"SOS gyvūnų" komanda Daugiau
[2011 10 26] Sukurk reklamą "SOS gyvūnams"!  1959
Šiemet ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų atstovybė, prisijungdama prie Tarptautinės verslumo savaitės, organizuoja konkursą studentams „Creative Shock“ ir kviečia į verslą pažvelgti netradiciniu kampu.

Kviečiame dalyvauti konkurse ir pateikti rinkodaros idėjų, kaip viešinti „SOS gyvūnų“ veiklą, kaip greičiau surasti namus mūsų beglobiams, kaip atkreipti žmonių dėmesį į beglobių problemas.
 Daugiau
[2011 09 09] „Pagauk-sterilizuok-paleisk“ projekto sėkmė: Vilniaus mieste kastruota ir sterilizuota beveik 1000 beglobių gyvūnų  2083
Rugpjūčio 31 d. baigėsi itin sėkmingai vykęs antrasis Vilniaus miesto beglobių gyvūnų populiacijos mažinimo bei vakcinavimo nuo pasiutligės projektas, organizuotas Rumunijos gyvūnų apsaugos fondo „Vier Pfoten“ kartu su Vilniaus miesto savivaldybe bei savanoriškomis gyvūnų globos organizacijomis VšĮ „Lese“, VšĮ „SOS gyvūnai“ bei Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriumi. Visą rugpjūčio mėnesį trukusios akcijos metu sterilizuota ir kastruota bei vakcinuota nuo pasiutligės 912 Vilniaus beglobių gyvūnų: 169 šunys ir 743 katės. Daugiau

Naujienos 41 - 60 iš 133
Pradžia | Ankstesnis | 1 2 3 4 5 | Sekantis | Paskutinis Visus
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS