lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2605643
Šiandien: + 14722
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

„SOS gyvūnai“ – naujas pavadinimas žinomai gyvūnų globos organizacijai  765   1

[2009 06 11]

Viešoji įstaiga „SOS gyvūnai“

Pranešimas žiniasklaidai

Asmuo kontaktams: direktorė Ilona Mezenceva, tel. 8-600 39525

Vilnius, 2009-06-11

Viešoji įstaiga „Pifas.lt“ nuo šiol vadinsis „SOS gyvūnai“

Gyvūnų mylėtojai jau žino – jei susidūrei su į bėdą patekusiu šunimi ar kate, kuo skubiau kreipkis į „Pifas.lt“. Tačiau nuo šiol ta pati organizacija vadinsis kitaip – „SOS gyvūnai“. Tokio žingsnio imtasi, siekiant tiksliau atspindėti įstaigos veiklą bei prioritetus, pritraukti daugiau rėmėjų ir užsienio šalių organizacijų dėmesio.

„Gyvūnai, kuriems reikalinga pagalba – mūsų pašaukimas, - teigia organizacijos direktorė Ilona Mezenceva. – Kasdien gauname daugybę pranešimų apie beglobius gyvūnus ir iš visų jėgų stengiamės padėti kuo daugiau iš jų. Gaila, kad namelis mūsų ne guminis – kol kas vienu metu galime globoti tik iki 60 augintinių. Visus juos laikome neribotą laiką, kol surandame naujus šeimininkus.“

Prie naujojo pavadinimo visuomenė buvo pratinama palaipsniui – iš pradžių „SOS gyvūnų nameliu“ pavadintas iš 2% nuo gyventojų pajamų mokesčio paramos įsigytas mobilusis namelis, kuriame įkurdinti globotiniai. Vėliau buvo paskelbta apie „SOS gyvūnų prieglaudos“ projektą, kurio užmojis – vien iš neabejingų žmonių paaukotų lėšų pastatyti naujus, visus reikalavimus atitinkančius ir gerokai erdvesnius globos namus Vilniuje, laikinai suteiksiančius užuovėją ir ramybę namų netekusiems keturkojams.

Be valstybinių institucijų finansinės paramos, be jokio piniginio atlygio veiklą vykdantiems savanoriams, be gyvūnų migdymo ir be erdvių patalpų „SOS gyvūnai“ jau per pirmuosius veiklos metus nuo 2008 metų vasario 1 d. įrodė savo vertę – buvo išgelbėti, priglausti ir naujiems šeimininkams atiduoti 649 gyvūnai. Visa tai pasiekta sunkiu darbu ir neblėstančios meilės gyvūnams dėka.

Daugiau informacijos – interneto svetainėje http://www.sos-gyvunai.lt.


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA