lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2605778
Šiandien: + 14857
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Pifas.lt TALKA!  1355 

[2009 03 26]

Ateina seniai visų mūsų laukiamas pavasaris, o su juo – ir begalinis noras, kad aplinkui būtų gražiau ir šviesiau. Turime didelį kiemą, kuriame stovi SOS gyvūnų namukas ir laksto bei dūksta mūsų globotiniai. Pavasarį norėtume sutikti gražiai susitvarkę ir pasipuošę.

Pirmąjį šio balandžio šeštadienį Pifas.lt komanda kviečia visus į didelę ir smagią talką. Talkos tikslas – po žiemos padėti susitvarkyti visą mūsų kiemą ir aplinką. Darbų daug, todėl ir kviečiame prisijungti visus, norinčius ir galinčius padėti. Tai bus pati didžiausia talka Pifas.lt istorijoje. Galite atvykti su visa šeima – bus smagiau darbuotis.

Darbai, kurie laukia:

  • teritorijos tvarkymas (šiukšlės, seni baldai, mediena, senos tvoros);
  • senojo namuko paruošimas naujajai gyvūnų vasaros stovyklai (sienų dažymas, patalpų šveitimas, lentynų kabinimas, langų valymas, linoleumo klojimas, sienų plovimas);
  • krūmų dailinimas, medžių šakelių karpymas – kad aplinka ir sulapojusi žaluma džiugintų akį.

Būtume dėkingi, jei talkos dalyviai atsineštų valymo, kasimo, grėbimo ir kitokius tvarkymo bei švarinimosi darbams reikalingus įrankius ir priemones. Būtų nuostabu, jei kas nors galėtų paaukoti atliekamų dažų, teptukų, vinių, lentynų – visko reikia, viskas bus tikslingai panaudota. Labai reikėtų, kad atsirastų žmonių, galinčių suorganizuoti transportą šiukšlėms išvežti – senieji namo gyventojai mums paliko daug nereikalingo turto. Ieškome rimto sunkvežimio. Per pietų pertraukėlę bus galima pasistiprinti sumuštiniais su arbata ar kava, bet juos krepšeliuose ir termosuose tektų atsinešti su savimi.

Kai apsidairai aplinkui, atrodo, darbo – per akis, bet tereikia prisiminti, kad viskas – čia atvyksiančių išgelbėtų beglobiukų labui, ir širdį užlieja šiluma.

Prašom visų, norinčių ir galinčių dalyvauti talkoje, registruotis šiame forume, kad žinotume, kiek talkininkų laukti ir kokius darbus galime planuoti.

Lauksime visų Jūsų. Ši talka svarbi ne tik ateinančiam sezonui, bet ir tolimesnei ateičiai. Jau netrukus pasipils pavasariniai šuniukai ir kačiukai – būtų smagu, jei juos priimti galėtume tinkamai pasiruošę. Jūsų dėka.

Nuoširdžiai,
Pifas.lt komanda
kartu su dabartiniais ir būsimaisiais SOS namuko gyventojais

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA