lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2605530
Šiandien: + 14609
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Teisinis pranešimas dėl neadekvačios informacijos GGT Pifas svetainėje  896 

[2009 03 15]

Jau kurį laiką GGT Pifas savo svetainėje www.pifas.org akį traukė šmeižiančio turinio, tačiau visiškai nepagrįstą informaciją apie kitas "Pifas" vardu veikiančias organizacijas, "darančias žalą" aukščiau minimai įstaigai.

Viešai publikuojama informaciją eilinį kartą žemino mūsų veiklą ir aukštino GGT Pifas vardo teisumą.

Deja, mes nenorime, kad GGT Pifas mūsų veiklą lygintų su savąją, nes kaip viešai pripažino patys šios organizacijos atstovai  –  beglobių gyvūnų gelbėjimo bei darbo specifika radikaliai skiriasi.

Nemanydami, kad skirtinga veikla užsiimanti organizacija gali mus smerkti bei šmeižti,  savo žinias apie mūsų veiklą  pasikaustant tik apsilankius  mūsų internetiniame puslapyje, kur netgi blogio randa daugiau nei gėrio, š.m. kovo 7 dieną registruotu paštu išsiuntėme oficialų atvirą laišką, prašantį išimti viešai publikuojamą, tačiau visiškai nepagrįstą ir teisiškai neįrodytą informaciją.


VšĮ gyvūnų globos tarnybai „Pifas“
Taikos gt. 227-19
LT-05212
Vilnius


ATVIRAS LAIŠKAS

Aš, Ilona Mezenceva, VšĮ „Pifas.lt“ vardu reikalauju, kad iš gyvūnų globos tarnybai „Pifas“ priklausančios svetainės http://www.pifas.org per vieną darbo dieną nuo šio laiško gavimo dienos būtų pašalinta informacija apie VšĮ „Pifas.lt“ daromą žalą Jūsų organizacijai bei kiti nepagrįsti teiginiai, susiję su VšĮ „Pifas.lt“ įsteigimu, ją steigusiais asmenimis ir veiklos principais.

Pabrėžiame, kad VšĮ „Pifas.lt“ buvo įsteigta, laikantis visų Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų, todėl svetainėje www.pifas.org pateikta šmeižiančio pobūdžio informacija apie VšĮ „Pifas.lt“ vardo, jos svetainės www.pifas.lt neteisėtumą ir dangstymąsi Pifo vardu, kol Jūsų pateikto ieškinio neišnagrinėjo ir tokio nuosprendžio nepateikė teismas.
Taip pat informuojame, kad nuo gyvūnų globos tarnybos „Pifas“ nesame gavę jokio oficialaus prašymo nutraukti „Pifo“ vardo naudojimą, todėl Jūsų organizacijai priklausančioje svetainėje www.pifas.org esantis pranešimas „Informacija dėl vardo "Pifas" naudojimo kitose internetinėse svetainėse ir organizacijose“ klaidina visuomenę ir pateikia klaidingus faktus.

Pranešame, kad visai arba iš dalies neįvykdžius šiame laiške keliamų reikalavimų, būsime priversti kreiptis į teismą su ieškiniu dėl šmeižto.

VšĮ „Pifas.lt“ direktorė
Ilona MezencevaDžiugu, kad į laišką buvo atsižvelgta ir neadekvati informacija pagaliau išimta iš GGT Pifas puslapio www.pifas.org. 


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA