lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2605530
Šiandien: + 14609
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Pifas.lt organizacijos apsilankimas VMVT  472 

[2009 03 13]

Šiandien Pifas.lt svečiavosi Vilniaus miesto veterinarijos tarnyboje. Dar prieš dvi savaites buvom pakviesti į susitikimą, kad galėtume plačiau pristatyti savo veiklą ir artimiausių planų viziją. Susitikimas praėjo šiltoje aplinkoje, tad labai džiaugiamės, kad galėjom pristatyti savo veiklą, pasidalinti kasdieniniais darbais ir numatyti tolimesnę tarpusavio bendradarbiavimo kryptį.

Vilniaus miesto veterinarijos tarnybos vadovai toleruoja organizacijų veiklą, kurios noriai padeda atitinkamoms municipalinėm tarnybom spręsti beglobių gyvūnų socializacijos problemas Vilniaus mieste. Toks požiūris mums suteikė dar didesnę paspirtį veikti toliau ir svarbiausia pilnai  legalizuoti beglobių gyvūnų globos veiklą. Šią dieną tai yra pats aktualiausias klausimas, nes darbo vis daugiau, o, atsižvelgiant į dabartinę Lietuvos ekonominę situaciją, tokių gyvūnų, kurie liks be šeimininkų, tik daugės.

Nuoširdaus pokalbio metu sutarėm, kad VMVT atstovai apsilankis mūsų SOS gyvūnų namelyje, o, bėgant laikui bei bendradarbiaujant tarpusavyje, prieglaudą įsirengsime pagal keliamas taisykles, kurios atitinka oficialiai keliamus beglobių gyvūnų globos reikalavimus. Mūsų tikslas toliau ir plačiau vystyti šią veiklą, todėl oficialių institucijų suprantingumas yra svarbus palaikymo ir sėkmingos paspirties faktorius.Likom sužavėti VMVT atstovų supratingumu ir moraliniu palaikymu. Po šios dienos susitikimo VMVT specialistų pagalba pradėtas ruošti tolimesnis bendradarbiavimo planas, kuris padės mūsų organizacijai eiti dar teisingesne linkme.


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA