lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2605778
Šiandien: + 14857
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Laiškas: padėkime beglobiui atrasti kelią į namus....  1004 

[2009 01 09]

Kai sniegas padengęs visą žemę, o už lango stūgauja žvarbus vėjas, šiltai sėdi darbe ir laikas nuo laiko pagauni save užsižiūrėjusią pro langą , užsigalvojusią apie tuos, kurie lauke. Tuos, kurie rytą sutinka ne skubėdami pramintais takeliais, o ieško naujų, taip tikėdamiesi po dar nepramintu sniegu surasti kąsnelį kuris atstoja viltį išgyventi dar vieną dieną. 

Pagauni save užsižiūrėjusią pro langą, kaip apsaugos darbuotojas prie savo būdelės pietų likučiais maitina mažą, ryžą sužvarbusį kačiuką, kuris kievieną rytą atitipsena iki jo, o vėliau ir palieka prie uždarytų durų su tikėjimu, kad gal būt dar kažkas išeis ir jį pasiims vidun.

Pagauni save prisiminuose, kai važiuojant į darbą pamatai, kaip pro judrią gatvę bėga bejėgis šuo, tu visa įsitempi širdyje šaukdama „bėg šuneli, bėk greičiau“, pati sustabdai eismą, kad jis saugiai pasiektų savo tikslą, bet net nepagalvodama, kad šaligatvį valantis šlavėjas tą pačią akimirką gali užmoti jam su šiūpele, taip pažeminant už save silpnesnį ir visą išsigandusį vėl įvaryti į tą beviltišką gatvę. 

Prisimeni kai gyvūnų turguje ieškodama gerų šeimininkų vienam iš savo surastų beglobių mažylių, pamatai murziną senį, kuris nešasi maišelį. Negalėjdama sutvardyti klausimo kas viduje, jį jam praskleidus į tave sužiursta keturios nekaltų, mažų šuniukų akytės, kurios tiesiog prašosi paimamos, už tą „pardavėjo“ reikalaujamą „alaus butelį“. Glėbyje laikydama savo tokį pat bejėgį mažylį, bandai staigiai nuslėpti emocijas, save nuraminant elementariausia fraze „visiem nepadėsi“, bet širdyje jau užfiksavai ir šiandien sėdėdama darbe prisimeni, su pilnom akyse ašarom ir klausimu sau „Kodėl aš taip pasielgiau?“

Tokiomis akimirkomis supranti, kad esi visagalis tu ir bejėgiai, kurie negali pasiskųsti, ir tik visą savo emocinę padėtį išreikšti savo akutėmis, labai prasmingomis ir įsižiūrėjus - daug ką pasakančiomis.

Tad padėkime atrasti beglobiui kelią į namus..... Nepraeikime abejingai pro šalį –duokime jam viltį išgyventi, taip leidžiant pūgai užpustyti dar vieno iš jų šaltoje žemėje paliktus pėdsakus.

Jūs galite padėti...

Yra dvi išgelbėjimo galimybės:

Paimkite beglobį iš gatvės pas save. Nuneškite pas veterinarą – patikrinkite, išmaudykite, duokite jam laiko įgauti pasitikėjimą jumis taip išpildydami kiekvieno jų širdelėje nešiojamą slaptą svajonę – turėti namus. Nebijokite – jie nekanda, jie neužkrės, atvirkščiai jie jums dovanos visą savo meilę.

Atvažiuokite pas mus, išsirinkite vieną iš mūsiškių, apie kurį kiekvieną mes jums galėsime labai daug papasakoti, taip suteikiant jam be proto daug džiaugsmo ir taip užleidžiant vietą kitam – kuris lygiai taip pat nori pastogės.....

Goda,
Pifas.lt savanorė.

Visais klausimais skambinkite šiais telefonais:

+37068369502

 +37060039525 


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA