lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2584634
Šiandien: + 10675
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

"Talka :)"  546 

[2008 11 16]

Kai gegužės pabaigoje įkūrėm vasaros gyvūnų stovyklą, nesitikėjom, kad sulauksim ir rudenėlio. Patalpos buvo gan apleistos ir labai laikinos. Todėl stengėmės savo rankom įkurti jaukumą ir nors kiek padėti pas mus atkeliaujantiems beglobiukams. Globojant gyvūnėlius pripratome prie nevišai gerų sąlygų ir Pifas.lt stovyklėlė tapo mums visiems antrieji namai. Namai, kur ateini ir tavęs laukia trepsinčios letenėlės ir pilnos vilties akelės. Atėjus rudeniui pradėjom dairytis kitų patalpų, galiausiai iš Jūsų paaukotų dviejų procentų mūsų organizacijai įsigijom mobilų namuką, kuriame atsirado viltis apgyvendinti ir toliau atvykstančius beglobiukus. Bet to negana, nes namukas tinkantis vasarai neišlaikytų lietuviškos žiemos. Todėl iškarto įsikelti nepavyko. Prieš mėnesį sužinojome, kad turime išsikelti su visais gyvūnėliais ir sparčiai pradėjom ieškoti naujų patalpėlių. Bet tai nėra taip paprasta, nes ne visi toleruoja beglobių gyvūnų gelbėjimo veiklą ir ne visi nori šalia turėti tokius kaimynus kaip mūsų globotiniai. Todėl vos suradę tinkamas patalpėles ir spėję apsidžiaugti, mes vis dėlto supratom, kad tai nėra išeitis. Vos nauji kaimynai sužinojo, kad šalia jų įsikurs šuneliai, bei kačiukai, pradėjo streikuoti ir mes supratome, kad keltis nėra jokių galimybių, o sunkiai įsikėlus vėl keliauti kitur su visa manta yra sunku.Todėl šiai dienai esam ir toliau savo Pifas.lt prieglaudėlėje, kurioje, be galo kuklu ir viskas paprasta, bet tai sienos kurios padėjo padėti tiems, kas buvo pasmerkti ir niekam nereikalingi. Per šias išeigines vietoj išsikėlimo padarėm talką ir pasistengėme pasitvarkyti bei atsinaujinti, dažų ir teptukų pagalba. Norėčiau perteikti savanorės Monikos mintis, jos savaitgalio įspūdžius:

Šį savaitgalį Pifas.lt gyvūnų prieglaudėlėje vyko šioks toks persitvarkymas ar kosmetinis remontas - nežinia kas, - bet mes tai pavadinome tiesiog talka :) Užsibrėžėme padaryti prieglaudėlę patogesnę ir jaukesnę, nes iki šiol savanoriai dirbo, o globotiniai gyveno tikrai neišvaizdžiose patalpose - jų senos, gan apleistos ir vaizdelis ten nekoks :) Taigi ėmėmės darbų. Savanoriai šveitė sienas, plovė langus, kruopščiai valė visą prieglaudėlę, perstatinėjo kai kuriuos baldus, narvus. Didžiausią efektą padarė nudažytos sienos iki šiol buvusios "jokios" spalvos. Dabar jos gelsvos ir sukelia saulėto bei šilto kambario iliuziją. Pakabinome kelis, savo namams nebereikalingus paveikslėlius. Dėvėtų drabužių parduotuvėje rastus paminkštinimus, rišamus ant kūdikių lovelių sienelių pririšome ant mažiausių mūsų katinėlių narvų. Nuo šiol mažyliai prisiglaudę nebejaus šaltų metalinių narvo grotų. Viską stengėmės daryti išleidžiant kuo mažiau pinigų ir, galime sakyti, kad mums pavyko! Taigi, dabar mūsų prieglaudėlė atrodo kur kas jaukiau, tikėkimės ir gyvulėliams dabar gyventi pas mus bus maloniau, sveikiau, patogiau.

Ačiū visoms savanorėms, paskyrusioms savo brangų laisvalaikį kuriant grožį ir jaukumą mūsų pūkuotiesiems draugams. Ačiū Pifas.lt paremiantiems žmonėms, padedantiems mums padėti jiems!

P.S. Kviečiame apsilankyti mūsų atnaujintoje prieglaudėlėje!:) Susitarti dėl atvykimo skambinkit Ilonai nr.860039525. Pifas.lt komanda

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA