lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2584634
Šiandien: + 10675
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Gerumas sugrįžta...  695 

[2008 05 30]

Ateina diena, kai pažvelgi atgal, įvertini nuveiktus darbus, išgelbėtas gyvybes ir supranti, kad visai nemažai nuveikta bendro tikslo – gyvūno gelbėjimo - labui. Sėkmingas darbas vyko mūsų visų dėka, nes Jūsų supratimas, dėmesingumas yra pats brangiausias mūsų veiklos darbo įvertinimas bei skatinimas.

Materialiniais turtais ne visi galime puikuotis, o štai dvasinių lobių apstu pas kiekvieną, todėl esame reikalingi vieni kitiems. Dalindamiesi savo gerumu, nuoširdumu, nenumaldomu noru kažką gero padaryti mes daugiau padedame patiems mažiausiems ir silpniausiems gyviesiems gamtos sutvėrimams.

Ne veltui sakoma, kad žmonių gerumas sugrįžta. Šiuo atveju jis sugrįžta  neįtikėtina ištikimybe ir atsidavimu, jautria tarnyste ir susikalbėjimu be žodžių. Skleisdami šilumą gyvūnai sumažina vienatvės jausmą bei kartu atneša neišaugančiai žaismingo tikro draugo įsigijimą ne vieneriems metams.

Daugiausia  dėmesio skirdami beglobiams keturkojams mes, galbūt, kartais pamirštame pirmiausia pasakyti ačiū visiems Jums, mūsų puslapio lankytojams bei organizacinės veiklos šalininkams, kurie stebi mūsų veiklą, mus informuoja, praneša, kažką laikinai ar visam laikui priglaudžia ir t.t. Bendradarbiaudami kartu mes padarome daugiau. Be Jūsų visų pagalbos ir mūsų veikla nebūtų tokia efektyvi kaip yra dabar :)

Gražios vasaros! Dar kartą ačiū visiems, kurie mums padeda skleisti šilumą...

Su nuoširdžiausiais linkėjimais
Pifas.lt komanda  

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA