lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2584634
Šiandien: + 10675
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Pifas.lt serverio nuotykiai  465 

[2008 02 16]

Daugelis Pifas.lt lankytojų galbūt nė nenutuokė, kad puslapis, pasakojantis apie sėkmingą gyvūnų gelbėjimo veiklą mūsų Tėvynėje, realiai randasi pakankamai toli nuo Lietuvos – netgi Maskvoje. Čia vienas iš mūsų savanorių laikė nuosavą serverį ir mielai sutiko skirti vietos Pifas.lt projektui nuo pat jo sukūrimo pradžios 2006 m. pavasarį. Per dvejus metus keletą kartų patyrėme sutrikimų, susijusių su ryšio stabilumu, tad buvo nutarta surasti serveriui vietą Lietuvoje, kas, be abejo, būtų žymiai patogiau visais atžvilgiais. Paieška užtruko, nes paprastai serverių saugyklos paslaugos kainuoja nepigiai, ir keli šimtai litų kas mėnesį labdaringam projektui, vykdomam vien iš savanorių bei neabejingų žmonių lėšų, būtų ne tik sunki našta, bet ir visiškai neatsakingas gyvūnams reikalingų pinigėlių švaistymas.
Pagaliau sulaukėme geros naujienos – sužinojusi apie Pifas.lt problemą, pagalbos ranką mums ištiesė UAB "Mano duomenys", kuri dabar vysto ir serverių talpinimo paslaugas. Įmonė geranoriškai sutiko padėti mūsų projektui – dėkojame direktoriui Mariui už teigiamą sprendimą bei Robertui – už visapusišką techninę pagalbą. Prieš savaitę serveris buvo sėkmingai (nors ir ne be nuotykių) pervežtas į Lietuvą ir pajungtas visiškai naujoje serverių spintoje. Perkėlimas neapsiėjo be sutrikimų – porą dienų teko tvarkyti sistemą tol, kol ji normaliai pradėjo veikti naujoje vietoje. Ir štai dabar dėka gero duomenų kanalo pralaidumo Pifas.lt svetainė yra pasiekiama žymiai greičiau nei anksčiau. Tai puikus bendradarbiavimo su verslo sektoriumi pavyzdys, kuriuo, norėtųsi, kad sektų ir daugiau verslininkų – juk mūsų veiklai vystyti reikalinga ne tik finansinė parama, bet ir konkretūs daiktai, priemonės bei paslaugos.

Kuomet techniniai rūpesčiai išspręsti, galime kartu su Jumis lengviau atsikvėpti ir sugrįžti prie savo kasdieninės veiklos – gyvūnų gelbėjimo, kurio rezultatai visuomet matyti mūsų dienoraštyje bei veiklos ataskaitose. Šiuo metu aktyviai testuojame visiškai naują mūsų tinklalapio versiją, kuri netrukus bus pristatyta visiems Pifas.lt draugams ir padarys mūsų darbą dar efektyvesniu, o Jums suteiks daugiau bendravimo ir savirealizacijos galimybių :)
    

Dirbti lengviau, kai yra visapusiška parama ir supratimas. Įvairiapusė juridinių ar fizinių asmenų bei įmonių parama yra labai svarbi mūsų veiklai.

Džiaugiamės turėdami keletą labai ryškių paramos pavyzdžių, o dar labiau džiugina, kai savo veiklą galima planuoti į ateitį ir kai žinai, kad tvirtu mostu gali sutikti rytojų.

Vystantis technologijoms, industrijai, mes irgi galvojame, kaip lengviau ir greičiau būtų galima pagelbėti gyvūnui, kaip tai pagreitintų mūsų darbą, tačiau gražių minčių ir naujų siekių ne visada užtenka, kad realiai viską įgyvendintume. Dažnai trūksta lėšų informacijos spausdinimui, perspektyvesniems technologiniams sprendimams, transportui, telekomunikacijoms, gyvūnų priežiūrai bei kasdieninėms reikmėms ir begalei kitų dalykų. Šiuo tikslu norime kreiptis į Jus, nes galbūt Jūs, turėdami labai gerą širdį, tiesiog kartais nesusimąstote, kad galbūt turite KAŽKĄ, kas būtų didelė PARAMA mums: galbūt Jūsų ar Jūsų įmonės produktas, siūlomos paslaugos būtų labai naudingos mūsų savanoriškai veiklai bei dar didesnių tikslų įgyvendinimui. Žinoma, ne visko reikia būtent šiandien ir dabar – tiesiog kažkada kažko neužtenka, reikalinga skubi pagalba – visada tvirčiau jautiesi žinodamas, kad yra bendraminčių ratas, kurie siūlėsi, sakė padės, o galbūt  net šiuo metu gali padėti.

Vasara visiems yra vasara. Visi jos tikisi neeilinės, geresnės bei šiltesnės ne tik termometro padalose... Tačiau ne visiems duota laisva valia pasirinkti, o beieškant šiltesio užkampio ar skanesnio kąsnio ir tai prailgsta. TAD PADĖKITE MUMS PADĖTI JIEMS!Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA