lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2584782
Šiandien: + 10823
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Valio – pagaliau galim paskelbti logotipo konkurso rezultatus  811 

[2008 03 25]

Siekdama sukurti savo veiklos grafinį vaizdą, Pifas.lt komanda surengė logotipo konkursą. Konkurso tikslai buvo keli: leisti pasirekšti visiems gyvūnų mylėtojams, kuriant susipažinti su Pifas.lt veikla, sukurti organizacijai tinkantį logotipą.Kadangi šūkį mes jau turime - "Tegul žmonės padeda mums padėti jiems", - beliko sukurti organizacijos logotipą, kuris vaizdžiai atspindėtų mūsų komandos veiklą ir tikslus.

Atidžiai peržiūrėję visus logotipus, išanalizavę tai kas atsiųsta ir ko reikia mums, nusprendėme, kad geriausias yra Alinos Kasiulaitytės pasiūlytas logotipas. Jame atvaizduoti du dažniausiai į globos namus patenkantys gyvūnai. Be to, mums labai patiko Alinos atsiųstas trumpas aprašymas apie save, jos polinkis į gerus darbus.

Viso Pifas.lt kolektyvo vardu norime nuoširdžiai padėkoti visiems prisidėjusiems prie organizacijos veiklos, dėkojame už dalyvavimą grafinio vaizdo kūrime. Aciū už jūsų supratingumą, gerumą. Labai norime paminėti mūsų konkurso nugalėtojos Alinos žodžius: „Daryti gera yra gera!" 

Konkurse galėjo dalyvauti visi norintieji. Mūsų nuostabai ir džiaugsmui dalyvių buvo išties nemažai. Už entuziazmą bei puikias mintis dėkojame Antanui, Paulinai ir kitiems. 

Alinos logotipo idėja:
Alina Kasiulaitytėnorėjosi atsižvelgus į organizacijos idėją ir veiklą padėti gyvūnams, logotipe pavaizduoti dviejų skirtingų gyvūnėlių stilizacijas, kurios viena kitą jungtų, bei papildytų pavadinimą Pifas.lt. Bandymas atrasti ir sukurti ženklą, kuris atspindėtų žmogaus ir gyvūno tarpusavio sąlytį padėjo nedidelė detalė – širdelė. Logotipe stengiausi parodyti ne tik kompozicinę dėmių, bet ir grakščių linijų susiejimą į vieną visumą. Mano manymu logotipas turi suteikti žiūrovui ne tik informaciją, bet ir geras emocijas.

Kodėl dalyvavau konkurse:
pati turiu naminių gyvūnų ir žinau kaip jais reikia rūpintis, bei dažnai užsuku į šią mielą svetainę. Pastebėjau skelbimą ir nusprendžiau sudalyvaut :) O ir šiaip laisvalaikiu mėgstu kurti nedidelias grafines detales. Tai kodėl gi nepabandžius :) 


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA