lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2584782
Šiandien: + 10823
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Atsakymas dėl "neteisėto Pifas.lt vardo naudojimo"  746 

[2008 11 02]

Mūsų organizacijos „Pifas.lt“ buvo gautas Vilniaus apygardos teismui adresuotas VšĮ „Gyvūnų globos organizacijos Pifas“ skundas dėl klaidinančio juridinio asmens pavadinimo ir neteisėto domeno naudojimo.

Oficiali informacija:
VšĮ „Gyvūnų globos tarnyba Pifas“ buvo oficialiai įkurta 2006 m. balandžio 16 d., tačiau atkreiptinas dėmesys, kad domenas Pifas.lt buvo užregistruotas, dabartinės Pifas.lt vadovės, Ilonos Mezencevos vardu, kaip asmeninis turtas, dar prieš minėtos organizacijos įkūrimą , 2006 m. kovo 17 d. Tai reiškia, kad dar oficialiai neįregistravus Viešosios įstaigos „Gyvūnų globos tarnyba Pifas“, Ilona Mezenceva įgijo visas išimtines teises į minėtą, Pifas.lt, domeną kaip fizinis asmuo (1999 m. Firmų vardų įstatymo (toliau – FVĮ) 6 straipsnio 3 dalis, 1990 m. Įmonių įstatymo (toliau – ĮĮ) 21 straipsnis). Tuo remiantis būtų galima teigti, kad organizacija Pifas.lt teisėtai naudoja savo vardo simbolinį pavadinimą Istorija: Internetinio puslapio www.pifas.lt pavadinimas buvo sukurtas Ilonos Mezencevos mirusio augintinio garbei, kaip gražus prisiminimas, o šį puslapį naujai įkurtai organizacijai leido naudoti laikinai jos veiklai vystyti gera valia.

Mūsų nuomonė:
Internetinis puslapis www.pifas.lt yra populiaresnis, tad kiekvieną dieną sulaukia daugiau lankytojų nei www.pifas.org todėl, šiuo atveju, tikėtina, kad pats ieškovas pažeidžia Konkurencijos įstatymo nuostatas, nesąžiningai siekdamas pasinaudoti pifas.lt puslapio populiarumu. Remiantis draugiškumo bei panašios ne pelno siekiančios veiklos principu, mes manome, kad svarbu ne tiek žodžių lingvistinė analizė, kiek bendras suvokimas, žinant į ką būtų galima kreiptis beglobių gyvūnų pagalbos klausimais. Juk dirbame tam kad padėtume beglobiams, o tokie nesusipratimai atima labai daug mūsų brangaus laiko, kurį būtų galima leisti padedant gyvūnams.

Netrukus pateiksime statistinę ataskaitinę informaciją, kurioje bus pateikta visa informacija kiek buvo padovanota gyvūnų ir kiek jų glaudėsi pas mus prieglaudėlėje.

Ačiū kad esate su mumis!

Pifas.lt komanda


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA