lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2584782
Šiandien: + 10823
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Neveislinių šunelių paroda  813 

[2008 04 27]

Sveiki, mielieji Pifas.lt skaitytojai!

Mūsų komanda Norėtume pasidalinti su jumis savo įspūdžiais iš neveislinių šunelių parodos, vykusios balandžio 27 d. prie Baltojo tilto Vilniuje. Tą gražią ir saulėtą sekmadienio popietę į parodą susirinko žmonės, labiausiai laukę šio paprasto, bet nuoširdaus renginio. Visi buvo puikai nusiteikę, dėl ko atmosfera išties buvo šilta ir tiek lankytojai, tiek gyvūnai galėjo jaustis laisvai :)

Justė prie Pifas.lt stendoMūsų komanda su keliais globotiniais, šuneliais ir katinėliais, taip pat turėjo galimybę sudalyvauti, pristatyti savo organizaciją, ir tuo pačiu parodyti savo išgelbėtus gyvūnėlius. Prie mūsų pristatymo prisijungė ir keli buvę mūsų globotiniai su savo naujaisiais šeimininkais.

Paroda mums paliko be galo malonius įspūdžius. Mus sužavėjo įvairūs rodyti pasirodymai bei gražūs, nors ir ne veisliniai, šunys. Manome, kad ateityje tokios parodos taps labai laukiamos, nes tik tokiu būdu galima suteikti daug gražių laurų ir paprastiems mišrūniukams – juk ir jie yra tikrai nuostabūs ir šaunuoliai.

Parodos pabaigoje gavome padėkos raštą. Džiaugiamės, kad parodoje sulaukėme susidomėjimo, klausimų apie mūsų veiklą. Tikimės, kad kuo daugiau bus apie mus žinančių, tuo bus mažiau pamestų beglobiukų gatvėse. O gal ir ateinanti vasara šildys žmonių širdis vis labiau ir meilės bei šilumos visiems aplinkiniams bus tik daugiau.


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA