lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

   

Facebook

 
Iš viso: 15326297
Šiandien: + 7631
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Viskas-viskas.lt ir „SOS gyvūnai“ bendradarbiavimas  499 

[2016 10 03]

Nemokamų skelbimų portalas Viskas-viskas.lt 2016 m. spalio–gruodžio mėnesiais savo pelną dovanoja mūsų organizacijai. Skelbimų portalo vadovas Tautvydas Pučkus tokiu žingsniu nori priminti visuomenei apie beglobius gyvūnus ir paskatinti žmones aktyviau prisidėti prie mūsų organizacijos paramos.

Visą kalėdinį laikotarpį Viskas-viskas.lt lankytojai pirkdami portalo paslaugas tiesiogiai prisidės prie mūsų globotinių gerovės. Čia patalpinti nemokami skelbimai už papildomą mokestį gali būti reklamuojami, iškeliami į aukštesnes pozicijas. Pasirinkus mokamas paslaugas skiltyse „Dovanoja“ (dovanoja daiktus, dovanoja buitine technika ar dovanoja virtuvės baldus), „Verslas“ (perkamas, parduodamas verslas, personalo nuoma, dokumentų tvarkymas ir pan.), „Darbas“ (siūlo / ieško darbo) ir „Poilsis“ (kelionės ir pramogos Lietuvoje bei už jos ribų) vartotojai suteikia mums galimybę pasirūpinti gyvūnais, nes 100 proc. už tai gaunamo pelno bus skirta „SOS gyvūnai“ fondui.

Portalas Viskas-viskas.lt talpina įvairaus pobūdžio skelbimus. Be minėtų kategorijų, portale rasite ir tokias skiltis, kaip: „Transportas“, „NT ir statyba“, „Nuoma“, „Buitis“, „Vaikų prekės“, „IT ir PC“, „Komunikacijos“, „Rūbai, avalynė“. Akivaizdu, kad skelbimų spektras platus, todėl tikimės, jog lankytojai bus aktyvūs ir dosnūs, nes tai – puiki dovana keturkojams.

Tad jeigu jūs, jūsų draugai, artimieji ar pažįstami dovanoja buitinę techniką, kuria ar plečia verslą, siūlo darbą ar teikia pramogas, kvieskite juos šia žinia pasidalinti portale Viskas-viskas.lt – tai gali tapti tiesiogine parama mums!


Susiję straipsniai: 

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA