lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 4988056
Šiandien: + 15169
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Gerumo pamokėlės grįžta su trenksmu!  906 

[2016 09 26]

Jaunieji aktoriai patys važiavo į "SOS gyvūnų" kiemelį susirasti gyvus personažus, susipažino su jais, daug žaidė, kad scenoje galėtų kuo tiksliau perduoti jų charakterius. Norime pasidalinti tuo su jumis, nes būtent per gerumo pamokėles galime užsiimti švietėjiška veikla ir kurti gražesnę ateitį.
Iki šiol ,,Gerumo pamokėlių" metu mes apsiribodavome video filmukais ir paskaitom. Šiai dienai mes pakilome laipteliu aukščiau ir atvažiuojam su tikru ir nuostabiu spektakliu, kuriame vaidina būsimi jaunieji aktoriai. Jie sugeba suvaidinti taip, jog kiekvieno - ir didelio ir mažo širdelė suvirpa, o akyse pasirodo ašaros...
Tad kviečiame susisiekti su mumis dėl gerumo pamokėlių jūsų mokyklose! Kadangi projektas nėra remiamas ir sukurtas vien iš besąlygiškos meilės ir atjautos gyvūnams bei švietiejiškai veiklai vystyti, prašome tų mokyklų, kurios norės tokios gerumo pamokėlės prisidėti transporto pagalba atvežant ir išvežant dekoracijas bei techniką, ir sočiai po spektaklio pamaitinti mūsų jaunus aktorius. Pažadame, kad spektaklis nepaliks nei vieno abejingo ir ne vienam pasės gerumo daigą širdyje! Dėl spektaklių mokyklose kreipkitės į Iloną tel.nr. 860039525, el.p. ilona@sos-gyvunai.lt.

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA