lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2494109
Šiandien: + 1032
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

„SOS gyvūnų“ atstovai viešėjo Šveicarijoje  499 

[2016 09 19]

Rugsėjo 18–19 dienomis VšĮ „SOS gyvūnai“ atstovai vyko į Šveicariją, kur susitiko su tarptautinės reklamos agentūros vadovybe, pasiūliusia abipusiai naudingą bendradarbiavimą. Susitikimo metu buvo aptarta galimybė skleisti informaciją apie mūsų organizacijos veiklą įvairiose užsienio šalyse, kuriose yra išvystyta filantropinė kultūra ir socialinė atsakomybė. Mes turėjome galimybę pristatyti savo projektus, tarp kurių – „SOS vilties apartamentų“ statybų užbaigimas, taip pat veterinarijos klinikos įrengimas. Partneriai aukštai įvertino mūsų siekius ir pažadėjo aktyviai prisidėti, organizuojant reklamos kampanijas ir ieškant paramos „SOS gyvūnams“ užsienyje – šis susitarimas buvo patvirtintas dvišale sutartimi.

Swiss7002.jpg

Būdami Ciuriche, mes nepraleidome galimybės aplankyti vietinę priemiestyje esančią gyvūnų prieglaudą. Galėjome tik džiaugtis, kokių aukštų standartų joje laikomasi, maloniai nustebino didžiulės erdvės kiekvieno gyvūno laikymui ir kaip kokybiškai jie yra globojami, o prieglaudos darbuotojai mielai pasidalino savo darbo patirtimi ir niuansais.

Swiss7001.jpg

Kiekviena tokia kelionė mums svarbi, nes savo akimis pamatome, kaip galime tobulinti savo prieglaudą ir veiklą, ko mums dar trūksta ir ko galime siekti.


Susiję straipsniai: 

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA