lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2494210
Šiandien: + 1133
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Šeši dresuoti šuneliai turi mažiau nei savaitę rasti namus!  1481 

[2015 12 14]

Jau gruodžio 19d. baigiasi projektas “Gyvenimo mokykla prieglaudinukams”. Ši diena taps lemiama net 6 projekte dalyvavusiems šuneliams, nes jei iki to laiko neatsiras nauji šeimininkai – jiems iš jaukios ir saugios namų globos teks grįžti atgal į prieglaudą.

Kaip teigia „SOS gyvūnų“ vadovė Ilona Reklaitytė-Mezenceva „Nors prieglaudinukams dresūroje ir pas globėjus sekėsi puikiai, bet projektas nebus sėkmingas, jei šiems nuostabiems keturkojams nepavyks rasti namų. Juk 6 savaites visi dirbome, mokėme juos naujų komandų, gražaus elgesio namuose, socializavome su vieninteliu tikslu – kad jie pagaliau rastų saugius ir šiltus namus, kur juos mylėtų ir daugiau niekada nepaliktų. ”

Nuo projekto pradžios, 6 savaites šuneliai iš „SOS gyvūnų“ prieglaudos gyveno globėjų namuose ir kiekvieną šeštadienį lankė dresūros pamokėles URBAN DOG klube, kur ne tik dirbo, bet ir gaudavo namų darbus kiekvienai savaitei. Šuneliai mokėsi tikrai daug dalykų: tvarkingai vaikščioti netampant pavadėlio, jei ko nori – prašyti to per akių kontaktą, nešokinėti ant žmonių, komandų sėdėti, palikti, ateiti, emocijų valdymo (jei išsigąstų ar nutiktų kitas daug emocijų keliantis dalykas – kad nepabėgtų, o ateitų pas šeimininką), ramiai pasilikti namuose vieni.

Tai buvo didelis iššūkis tiek ilgą laiką prieglaudoje praleidusiems šunims, tiek ir patiems savanoriams. Gyvūnai gavo naudingas pamokas bei dovanas: prieš projektą juos apžiūrėjo „Vetos“ veterinarai ir patvirtino, kad visi gyvūnai yra sveiki, jie taip pat apsilankė „Pet Style“ šunų kirpykloje, o Pet24.lt skyrė gausų krepšelį su maistu, skanėstais ir reikmenimis visam projekto laikotarpiui.

Tad dabar liko pats svarbiausias uždavinys – surasti jaukius ir mylinčius namus visiems projekto dalyviams. Juk grįžti atgal į prieglaudą nenorėtų nė vienas.

Visi beglobiai atskleidė labai skirtingus charakterius, bet vienas bendras bruožas išliko. Tai noras atrasti savo žmogų, kuris niekada neišduos. O gal tai būsi Tu?

Tad labai kviečiame apsilankyti „Gyvenimo mokykla prieglaudinukams“ FB paskyroje ir susipažinti su šešiais nuostabiais šuneliais, kurie ieško namų.

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA