lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 3779458
Šiandien: + 72159
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Sustojo "SOS vilties apartamentų" statybos PARAMA JAU SURINKTA  1078   4

[2015 12 02]

Nuoširdžiai dėkojame visiems parėmusiems "SOS apartamentų" sienų statybas. Mums ši parama reiškia labai daug! Darbai bus pratęsti jau šią savaitę ir pažadame pasidalinti nuotraukomis iš statybų aikštelės.

Ačiū, kad padedate mums padėti jiems!

Senasis pranešimas:

Štai taip šiuo metu atrodo mūsų "SOS vilties apartamentai" - tarsi užšalę ir sustingę laike. Sienos pastatytos, viskas paruošta betonavimui, bet - nėra kuo jų užpilti.

Paramos betonu gauti nepavyko, tik susitarėme, kad galėsime įsigyti jo už savikainą. Bet netgi ir tokiu atveju mums tai - didžiuliai pinigai - net 2434 Eur.

Kol kas pavyko surinkti trečdalį (beveik 800 Eur), taigi dar trūksta daugiau nei 1600 Eur.

Jei turite galimybę paremti, tai galite padaryti tiesiog pervesdami pinigėlius į mūsų sąskaitą, taip pat galima paremti ir per Paypal. Visus rekvizitus rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/

O jei paremti galimybės neturite - pasidalinkite šia žinia su draugais, galbūt kažkas pamatys ir nuspręs padėti.

Net ir nedidelė parama - mums aukso vertės. Ypač, kai pagalba ateina iš daug žmonių. Padėkite mums padėti jiems!

Susiję straipsniai: 

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA
violeta  [2016-01-20 19:41]

labai naudinga  būtų jei teiktumėte visuomenei, iš kurios ir prašot paramos, finansines metų ataskaitas,, t.y. pajamas ir išlaidas. Labai trumpai ir aiškiai tai daro žirgų globa.

Justina  [2015-12-04 20:49]

Organizaciją pinigėliai pasiekė anksčiau. Buvo sumokėtos didelės skolos veterinarijoms už gyvūnų gydymą, dalis pinigėlių suinvestuota į "SOS vilties apartamentų" statybas, atsiskaityta su kitais tiekėjais.
Pinigėlių dar liko, bet organizacijai reikės dar visus metus išmaitinti, pasirūpinti, gydyti apie 150 gyvūnų, pasibaigus statyboms - dar daugiau. Juk sekantį kartą 2 proc. gausime tik kitą lapkritį.
O didesniam konkretumui galite paskaičiuoti - gavome 67900 Eur. Tai mėnesiui gaunasi 5658Eur. Vienam gyvūnui - 37.7 Eur.
Taigi įvertinkite, kad prieglaudos išlaidos: maistas, kraikas, sterilizacijos, vakcinacijos, elektra, kuras šildymui, transportas, gyvūnų gydymas ir t.t. Dar pridėkite statybas ir suprasite - organizacija didelė, gyvūnų daug ir mes išties išsilaikome sunkiai, net ir gaudami, atrodytų, didelę paramą ir palaikymą. (už kurią esame be galo dėkingi).

Nesuprantanti  [2015-12-04 16:07]

Tik prieš pora savaičių organizacijas pasiekė gyventojų skirti 2 proc. nuo GPM, SOS gyvūnai gavo apie 67900 EUR ir jau trūksta 1600 EUR? ..


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS