lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 3684870
Šiandien: + 4038
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Ieškome darbuotojo darbui Akropolio namelyje  987   1

[2015 09 01]

Bičiuliai, gal jūsų tarpe yra sąžiningas, gyvūnus mylintis žmogus, norintis dirbti beglobių gyvūnų labui? Ieškome etatinio darbuotojo darbui Vilniaus Akropolio "SOS gyvūnų" namelyje.
Reikalavimai kandidatui:
1. Meilė ne tik gyvūnams, bet ir mus supančiai gamtai, aplinkai bei žmonėms;
2. 100% sąžiningumas;
3. Darbštumas, atsakingumas, kruopštumas;
4. Sugebėjimas dirbti komandoje, lojalumas;
5. Pilnametystė.
Pirmenybę teiksime ūkiškam žmogui, kuris nebijo sunkaus darbo, nes siūlomas darbas nors ir įdomus, bet nėra lengvas (primename, kad namelis dirba kasdien nuo 10h iki 21h, darbas pamaininis).
Darbo pobūdis:
Visapusiška namelio globotinių priežiūra - šuniukų vedžiojimas, kačių priežiūra, gyvūnų šėrimas, rūpinimasis jų sveikata, patalpų valymas ir dezinfekcija, gyvūnų dovanojimas, dovanojimo sutarčių pildymas, globotinių namelyje srautų reguliacija, vienu žodžiu - būsite mini filialo "direktoriukas", pilnai atsakingas už sklandžią veiklą, globotinių gerovę ir organizacijos įvaizdį.
Ką mes siūlome? Be galo įdomų ir prasmingą darbą žmogui, norinčiam savo pašaukimą beglobiams gyvūnams paversti ne tik prasmingu, bet ir apmokamu darbu.
Lengva nebus, prieš kreipdamiesi dėl darbo vietos pagalvokite, ar galėsite dirbti savaitgaliais, per šventes, ar susidorosite su didele atsakomybe?
Pilnamečius kandidatus prašome savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinius laiškus siųsti adresu linksme@sos-gyvunai.lt iki lapkričio 20 dienos, telefonas pasiteiravimui 860039525. Pirmyn, bičiuliai, labai laukiame naujo komandos nario!

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA
Page  [2017-11-10 07:24]

Wonderful stuff, just great! and I want to share this on https://writemypaper.io/, this was a really good post. Taking a few minutes and actual effort to create a really good article but what can I say… I hesitate a lot and never manage to get nearly anything done. I’m impressed, I must say.


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS