lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje




Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 3531888
Šiandien: + 39159
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

"Kikos" ir "SOS gyvūnų" projektas  846   2

[2015 10 15]

„Dažnai žmonės baiminasi, kad gyvūnas iš prieglaudos bus nesocializuotas, sirgs įvairiausiomis ligomis ir turės gausybę kitokių problemų. Tačiau atvykę į parduotuvę ir priėję prie specialiai įrengtų laikinų beglobių gyvūnų namų pamato visai kitokį vaizdą – čia tikrų namų laukia mieli ir draugiški šuniukai bei kačiukai“, – pasakojo tinklo „Kika“ atstovai.
Imantis šios gražios iniciatyvos, gyvūnų prekių parduotuvėse Vilniuje ir Kaune buvo įrengti laikini būstai likimo nuskriaustiems ir namų netekusiems gyvūnams, iš kurių jie galės iškeliauti į naujus saugius namus.
Bendras gyvūnų gerovės projektas unikalus ir tuo, kad Gyvūnų globos organizacija „SOS gyvūnai“ bei prekybos tinklas „Kika“ pasirūpino, kad visi į laikinus būstus atkeliaujantys gyvūnai būtų visiškai sveiki, neturėtų parazitų, būtų paskiepyti ir registruoti (turėtų poodinę mikroschemą). Visi šie gyvūnai yra draugiški ir visiškai pasiruošę keliauti į naujus namus, o lengvai naujo gyvenimo šeimoje pradžiai bus suteiktos nuolaidos augintinio reikmenims ir maistui įsigyti.
Akivaizdu, kad projektas duoda naudą, nes, vos atkeliavę į laikinuosius namus, kačiukai bei šuniukai čia neužsibuvo – netrukus atsirado žmonių, kurie panoro mažiesiems beglobiams atverti savo namų duris. Nespėjus atkeliauti naujiems gyventojams, į parduotuvę užsukę žmonės jau teiraudavosi, kada bus galima aplankyti naujus gyvūnėlius.
Šiuo metu laikini beglobių gyvūnų būstai įrengti Vilniuje, PLC „Panorama“ (Saltoniškių g. 9, Vilnius) įsikūrusioje „Kika“ parduotuvėje. Gal čia Jūsų laukia naujas šeimos narys?

"Jei tu pasirūpinsi badaujančiu šunimi ir jį prižiūrėsi, jis tau atsilygins tuo pačiu ir bus tau ištikimas; tai yra esminis skirtumas tarp šuns ir žmogaus." – Markas Tvenas.

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS