lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 3560368
Šiandien: + 22313
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

40 kačiukų: norim pienuko, konservų ir namų  1203 

[2015 06 01]

Nepaisant švietimo akcijų, sterilizacijos projektų, Lietuvoje pavasaris - tai kačiukų derliaus metas. Kiemuose ir, kas liūdniausia, namuose, uždera niekieno nelaukiamų kačiukų, kokių tik nori spalvų ir kailio ilgumo, ir visi turi bendrą bruožą - turi surasti naujus namus.

Šiuo metu mūsų prieglaudoje apie 150 suaugusių gyvūnų ir dar daug daug kačiukų globose pas savanorius. Jei ieškote mažojo draugelio, pasidairykite nuorodose, ar kas nekris į akį (kreipkitės straipsniuose, skelbimuose nurodytais telefonų numeriais). Jei galite paremti, būsime irgi labai dėkingi.

Padovanokite mūsų mažiams "Kitty milk" miltelių, "Animonda baby pate" konservukų arba atitinkamų, kokybiško sauso maisto mažiems kačiukams, vitamininės pastos, jei tik galite prisidėti. Palikti lauktuves galima Akropolio namelyje. Tikrai bus kas suvalgo!! Juk tokią "gaują" nelengva išmaitinti, daug kas perkama iš pačių savanorių lėšų, o jos irgi ne begalinės...

Mūsų globoje dabar net 9 kačiukų šeimynėlės, su mamom ir be mamų.

Du kačiukai iš vienos šeimynos pas Linksminę (trečia jau padovanota) ir kiti penki su mama irgi ten pat.

Trys mažyliai pas Liną su Vytu iš vienos šeimos (vienas jau padovanotas) ir penki neseniai atvykę iš po laiptų, visiems 1,5-2 mėn., 7 naujokai iš Druskininkų, maitinami dirbtiniu būdu, bet jau greit pradės ėsti patys.

Trys pas Dainą, dar pienčiulpiukai, baltutė, rainiukas ir trispalvytė.

Trys pas kitą Liną, sergantys baikštukai iš Šeškinės.

Penki kačiukai su mama pas Sigitą, dar mažyčiai.

Penki druskininkiečiai pas Iloną su mama kate.

Dar du mažyliai Akropolio namelyje, Misūris ir Dunojus.

Iš viso 40!!!

Nepykite, jei nepajėgiame padėti dar didesniam skaičiui, nes tiesiog - nepajėgiame! Būsim dėkingi, jei galite pasiūlyti profesionalią fotosesiją vienai ar kitai šeimynėlei, jei matot, kad nuotraukos galėtų būti ir geresnės (neišeinant iš globos vietos). Kreipkitės skelbimuose nurodytais kontaktais.

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA