lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 3560368
Šiandien: + 22313
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

2015 m. gegužės 4 d. - paskutinė 2 proc. nuo GPM skyrimui!  1136 

[2015 04 21]

„SOS gyvūnų“, kaip ir daugumos kitų gyvūnų globos organizacijų, veiklos pagrindas - per 2 proc. nuo GPM skyrimą gaunamos lėšos. Mes negauname finansavimo iš valstybės ar savivaldybės, nei iš struktūrinių fondų, todėl mums labai svarbu jūsų parama ir pasitikėjimas. Pradedame vykdyti projektus dažnai dar anksčiau, nei atkeliauja parama, nes laikas nelaukia, nuskriaustų beglobių nemažėja... Tikimės, kad palaikysite mus.

Jau šiais metais ketiname pradėti „SOS apartamentų“ statybas. Suprojektuotas statinys bus skirtas gerinti lauke gyvenančių šunelių laikymo sąlygas bei sukurti papildomų vietų didesniam beglobių skaičiui priimti. Išsamų projekto aprašymą rasite čia

Tikimės pradėti veterinarijos kabineto veiklą, kuris skirtas prieglaudos globotinių gydymui, vakcinavimui ir sterilizacijai. Vienas iš „SOS veterinarijos kabineto“ tikslų bus mažinti benamių gyvūnų populiaciją, teikiant nemokamas sterilizacijos paslaugas neturtingų žmonių augintiniams.

Pats laikas suremontuoti 2010 m. pastatytus vagonėlius – apšiltinti, suremontuoti fasadą, pakeisti grindis.

Apšiltinti voljerai, būdos ir visi kiti pagerinimai neduos 100 proc. naudos ir efektyvumo, kol prieglaudos teritorija lietingu laikotarpiu skendės balose ir purvuose. Tad labai reikalingas drenažo įrengimas, kad 30 arų teritorijoje nesikauptų didžiulės balos, o šunys bei savanoriai nebraidytų po purvynus. pabandykite tokiu atveju palaikyti švarą - oho, kaip nelengva.

Kaip ir 2014 m., taip ir šiais metais sieksime toliau išlaikyti „SOS gyvūnų“ Akropolio namelį, kurio dėka naujus namus randa apie 300 benamių gyvūnų per metus.

Jei norite mums padėti vykdyti šiuos rimtus projektus, galite skirti 2 proc. nuo GPM.

Viskas labai paprasta:

Prisijunkite prie VMI elektroninio deklaravimo sistemos čia – https://deklaravimas.vmi.lt/
Pasirinkite, per kokią išorinę sistemą prisijungsite.
Elektroninio deklaravimo sistemoje skiltyje „Deklaravimas“ pasirinkite „Pradėti naują“.
Užpildykite formą FR0512.
Į formos laukelį E2, kur reikia nurodyti identifikacinį paramos gavėjo numerį, įrašykite 301536872.
Tai yra „SOS gyvūnų“ organizacijos, kaip paramos gavėjo, kodas.
Laukelyje E4, kur nurodomas skiriamos paramos dydis procentais, galite įrašyti skaičių savo nuožiūra:
2, 1.5, 1 ar 0,5 procento. Viską supildę, spauskite mygtuką „Užbaigti pildymą“.

Jei deklaraciją pildote ranka, atsisiųskite ir atsispausdinkite jau paruošta 2 proc. nuo GPM forma su jau įrašytu įmonės kodu. Viskas pildoma taip pat, didžiosiomis raidėmis – svarbiausia, nepamirškite apačioje pasirašyti. Užpildytą formą FR0512 nuneškite užpildę ir nunešę į savo VMI skyrių arba siųskite paštu adr. VMI Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, Druskininkai. Prašymo formą galite su darbuotojų pagalba užpildyti ir VMI skyriuje.

Galite užpildyti formą ir užsukę į Akropolio namelį (antra Vilniaus Akropolio pusė, greta autoplovyklos).

Apie tai, ar prašymas priimtas, ar atmestas (jei buvo klaidų) Jūs būsite informuoti. Tačiau jei pataisysite jau po laiko, jūsų skyrimas nuplauks, todėl neatidėkite paskutinei dienai! Jei prireiktų, daugiau informacijos, kaip pildyti formą, rasite LRS puslapyje.

Jei jūs turite deklaruoti pajamas ir to nespėjate padaryti iki gegužės 4 d., ir paramos pervedimo prašymas nebus nagrinėjamas, tad nedelskite!

Ačiū visiems, kas padeda mums padėti jiems, - silpniesiems, nes patys sau jie padėti negali.

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA