lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 3698785
Šiandien: + 17953
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Kviečiame kartu pastatyti "SOS apartamentus"  2891 

[2015 01 23]

Norime pristatyti "SOS gyvūnų" prieglaudos plėtros projektą "SOS apartamentai". Projektą planuojame mažais žingsneliais pradėti įgyvendinti jau šių metų pavasarį – vasarą, kad naujus metus pasitiktumėme ne tik atsinaujinę, bet ir pasiruošę pagalbą suteikti didesniam kiekiui beglobių gyvūnų. Visus kviečiame prisijungti prie "SOS apartamentų" statybų, juk būdų kaip galite paremti yra išties daug – paskirti 2% nuo GPM, paremti finansiškai, paaukoti statybinių medžiagų, prisidėti idėjomis, fiziniu darbu, o gal norite tapti oficialiu rėmėju ir tapti socialiai atsakingu verslininku. Nesvarbu kokiu būdu, bet visi prisijungę prie šio projekto įgyvendinimo jau netolimoje ateityje galės "pačiupinėti" ir savo akimis pasigrožėti bendru rezultatu -  "SOS apartamentais" – prieglobsčiu benamiams gyvūnams. 

SOS apartamentai

Kas yra „SOS apartamentai“?

„SOS apartamentai“ – tai statinys, kuriame suprojektuota 10 mažesnių atskirų patalpų šunų laikymui. Centrinėje patalpoje numatytas kieto kuro šildymo katilas bei rekuperacinė vėdinimo sistema. Kiekviena patalpa turi atskirą lauko voljerą, į kurį šunys pateks pro angą duryse. Visos lauko durys bus su langais, kad į patalpas patektų dienos šviesa. Visose patalpose bus įrengtos šildomos grindys. Tam, kad būtų lengva patalpas prižiūrėti, valyti bei dezinfekuoti, grindys bus klojamos plytelėmis, įrengti nuotekų šalinimo kanalai. 

SOS apartamentai


Statinio stogas suprojektuotas taip, kad tarnautų ir kaip lauko pavėsinė, sauganti nuo lietaus ir saulės. Išorinei apdailai skiriami šie prioritetai – atsparumas, ilgaamžiškumas, estetika ir lengva priežiūra. Galimi keli variantai, bet galutinis apdailos pasirinkimas priklausys nuo lėšų.

SOS apartamentai


Atskiri lauko voljerai pasitarnaus rūšiuojant globotinius pagal temperamentą ir charakterį, siekiant išvengti konfliktų tarp globotinių ir užtikrinti ramią bei saugią aplinką. 


Kodėl reikia „SOS apartamentų“? 

Priimti daugiau. Gyventi šilčiau. Pasveikti greičiau!

Nepaisant besikuriančių beglobių gyvūnų prieglaudų skaičiaus, visuomenės švietimo apie sterilizacijos svarbą siekiant kontroliuoti benamių gyvūnų populiaciją ir vykdomų sterilizacijos akcijų, beglobių gyvūnų problema išlieka aktuali ir labai opi. Beglobių gyvūnų skaičius tendencingai didėja, todėl tam, kad būtų galima pasirūpinti didesniu kiekiu beglobių gyvūnų, būtina plėstis ir įrengti papildomų vietų beglobių laikymui.

„SOS gyvūnų“ prieglaudoje savo gyvenimo pabaigos sulaukia ne vienas garbingo amžiaus globotinis, todėl labai svarbu užtikrinti tinkamas jų laikymo sąlygas. Dauguma vyresnio amžiaus šunų dėl sveikatos būklės negali gyventi lauko sąlygomis, tad uždaros šiltos patalpos yra labai reikalingos. Ir ne tik seniausiems prieglaudos gyventojams, bet ir pasiligojusiems globotiniams. 


Kaip galite prisidėti prie „SOS apartamentų“ statybų? 

„SOS apartamentų“ statybos yra rimtas ir brangus projektas. Labai trokštame jį įgyvendinti, tad visus kviečiame prisidėti: 

  1. Paskiriant 2% nuo GPM. Jau paruoštą formą rasite čia. Taip pat užpildyti 2% formas galite internete
  2.  Prisidedant finansiškai. Kaip paaukoti rasite čia. Mokėjimo paskirtyje nurodykite, kad auka skirta „SOS apartamentų statyboms“. 
  3.  Aukojant statybinėmis medžiagomis, dalinantis idėjomis, ieškant galimų rėmėjų arba juo būnant.


Jei norite prisidėti prie „SOS apartamentų“ statybų, turite idėjų ir pasiūlymų 
rašykite ilona(eta)sos-gyvunai.lt, skambinkite tel.nr. 860039525. 


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA