lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 3535094
Šiandien: + 42365
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Dėmesio visiems mūsų rėmėjams! Būkime taupūs ir neleiskime bankams pelnytis iš paramos :)  803   1

[2014 05 23]

Mieli “SOS gyvūnų” rėmėjai,

esame labai dėkingi už nuolatinę Jūsų paramą, kuri padeda nesustoti mūsų veiklai ir kasdien gelbėti bei išlaikyti gyvūnus, neturinčius šeimininkų. Įvertinę savo išlaidas komisiniams banko mokesčiams už gautus bei atliktus pavedimus, nusprendėme, jog naudodamiesi mažiausius (arba visai nemokamus) komisinius mokesčius teikiančios mokėjimų sistemos “Mokėjimai.lt” privalumais, mes galime sutaupyti išties nemažai pinigų!

Todėl nuo šiol labai prašome prisidėti prie šios taupymo akcijos ir “SOS gyvūnams” skirtus paramos mokėjimus atlikti į mūsų sąskaitą Mokėjimai.lt sistemoje. Šį būdą laikome žymiai pranašesniu už pavedimus į bankų sąskaitas dėl minimalių komisinių mokesčių tiek atliekantiems šiuos pavedimus, tiek juos gaunantiems, o taip pat iš šios sistemos galime nemokamai arba pigiau nei iš bankų sąskaitų atsiskaityti su paslaugų bei prekių tiekėjais. Daugiau informacijos apie Mokėjimai.lt sąskaitos privalumus - nuorodoje.

Pavedimus atlikite įprastu būdu iš savo banko mūsų naujaisiais sąskaitos rekvizitais.

P.S. Kadangi jau ne pirmus metus naudojamės ir esame išties patenkinti Mokėjimai.lt elektroninių mokėjimų sistema – drąsiai rekomenduojame ja naudotis ir Jums! Jūs taip pat galite NEMOKAMAI registruotis šioje sistemoje ir naudotis geriausiomis sąlygomis.

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA