lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2598479
Šiandien: + 7558
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Didelė padėka už jūsų paramą prieglaudos veiklai  2027   5

[2013 11 22]

Visiems "SOS gyvūnų" draugams perduodame organizacijos vadovės Ilonos Reklaitytės-Mezencevos laišką.

"Mielieji, peržengėme dar vienerius metus sunkaus ir atsakingo darbo. Visą savo laiką skyrėm išduotiems, paliktiems, pamirštiems ir be šeimininkų likusiems gyvūnams. Būdami su jais drauge, kūrėm gerbūvį, kuris svarbus kiekvienai šiai plazdančiai širdutei. Juk tik mums, žmonėms, tai prieglauda, o mūsų globotiniams – tai namai, kam laikini, o kas kada nors ir akutes užmerks čia, ant mielo savanorio rankų.

Šiuo laišku norime nuoširdžiai padėkoti, kad visus šiuos metus buvote šalia ir pasitikėjote mūsų darbais, palaikėte morališkai, dvasiškai ir finansiškai.

Patikėjote mums ir toliau tęsti šią svarbią misiją.

Už tai, kas šiandieną padaryta, esam dėkingi Jums, kiekvienas naujai išaugęs ar suremontuotas namukas glaus po savo stogeliu ne vieną ir ne dešimt gyvūnėlių, o kas gali būti geriau, kai turi šiltą stogą virš galvos ir savo nuosavą kiemą, kur esi mylimas, gerbiamas ir saugus.Šiais metais iki Kalėdų norime padovanoti Lietuvai dar du nuostabius ir gyvūnėliams svarbius projektus. Tam ruošėmės kelis metus, nenuleisdami rankų ir, kaip sakoma, „kai Dievas uždaro duris, tai tada atidaro langą“, taip ir yra, tik turime nepamiršti, kad reik svajoti ir svajones paversti tikrais ir realiais veiksmais. O kai turim Jus ir Jūsų palaikymą, yra lengviau atsispirti negandoms ir toliau siekti stebuklų, padedant tam, kam gal net ir užgeso viltis gyventi, džiaugtis, būtimi mylimam ir kažkam labai labai reikalingam... Todėl išleisdami į pasaulį du svarbius projektus, parodysime, kaip neapsirikote ir prisidėjote prie to:).

Te mūsų visų drauge sukurti gyvūnų namai skleidžia šilumą, suteikia viltį ir ištiesia naują tiltą į naujus namus, gyvenimą ir džiaugsmą. O kai atvyksite pas mus į svečius, atbėgs gausus būrys mūsų mažųjų brolių ir lyžtelės rankas ir veidą. Jų dėkingumas jokiais matais neišmatuojamas, jų nuoširdumas dar ilgai pasiliks Jūsų širdyse.Nuoširdžiausiai dėkojame visos mūsų komandos vardu, kad esate šalia ir suteikiat nerealias galimybes padėti mums padėti jiems.

Tai tik pradžia "gyvūnų rojui šiame gyvenime įkurti“.

Šiuo metu prieglaudoje glaudžiasi apie 70 šunų ir 50 katinėlių. Kasmet už 2 proc. padarydavom kažką, kas pagerintų prieglaudos buitį, leistų priimti daugiau gyvūnų ir jaukiau įsikurti. Pavienėmis aukomis to padaryti nebūtų įmanoma, todėl nepaprastai esam dėkingi, kad nepamiršdavote mūsų ir po kruopelę susidėdami, padėjote štai kiek nuveikti: 
 
Įsigytas žemės sklypas. (Visiškai suprojektuotas kiemas ir pastatai su leidimais.)
Prieglauda pagal europinius standartus, su veikiančia katiline ir vėdinimo sistema.Žalias „SOS namukas“ - naujai suremontuotas ir suskirstytas į tris atskirus kambarėlius, kuriuose gali glaustis tiek katinukai, tiek šuneliai. Už namuko įrengtas erdvus voljeras su išėjimu į laukus mūsų laisviesiems katinėliams.
Du erdvūs namukai, kuriuose glaudžiasi tiek katinukai, tiek senjorai šuniukai, kiekvienas namukas turi vėlgi savo atskirus voljerus.Viduryje sklypo – dar du erdvūs voljerai su sumontuotomis medinėmis pastogėmis nuo vėjo, lietaus ir sniego, su atskirom šiltom įmontuotom būdom. Šios vietos skirtos lauke gyvenantiems šuneliams, nes būtent tokiom sąlygom yra pripratę gyventi, tiesiog labai norim, kad jų laikini namučiai būtų jaukūs ir patogūs ir karštą vasarą, ir speiguotą žiemą. 

Už naujo prieglaudos pastato sumontuotas dar vienas erdvus voljeras.


 
Šiemet mūsų gautos lėšos bus skirtos svarbiam projektui, apie kurį netrukus išgirsite ir kitiems būtiniems darbams. Kad ir kaip būtų gaila leisti pinigus statyboms, bet jei neinvestuosime į ateitį, neturėsime nieko: nei vandens, nei savo elektros, nei šilumos... Todėl prašome mus teisingai suprasti, - net gavę 2 proc. nepajėgiame be jūsų pagalbos išmaitinti visų priglaustųjų, suskiepyti, sterilizuoti, todėl ir prašome karts nuo karto finansinės paramos ar šaukiame SOS, kad baigėsi malkos ar maistas. Ne sau prašome, o tiems, dėl kurių įsikūrėme: beglobiams naminiams gyvūnams.
 
Tikime, kad pasitikėdami vieni kitais, paremdami vieni kitus sunkią akimirką, padarysime dar daug svarbių darbų jų labui. Ačiū jums iš visos širdies!"

Susiję straipsniai: 

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA