lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 4987944
Šiandien: + 15057
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Žmonių gerumo dėka modernizuojama gyvūnų prieglauda  2270 

[2013 05 08]

"KristiAnos" parduotuvėje

Pirkėjų aktyvumas kalėdinio apsipirkimo metu leido modernizuoti gyvūnų prieglaudą, ir paversti ją pirmąją Lietuvoje, atitinkančia Europos Sąjungos reikalavimus. Dar prieš Kalėdas kosmetikos ir parfumerijos parduotuvių tinklas „KristiAna“ dalyvavo gerumo akcijoje ir skyrė beglobių gyvūnų prieglaudai VšĮ „SOS gyvūnai“ 22,5 tūkst. Lt. 

Surinktos lėšos panaudotos prieglaudos renovacijai. Buvo įrengta katilinė apsišiltinimo sistema, atnaujintas veterinarinės priežiūros kabinetas. Lietuvoje veikiančios beglobių gyvūnų prieglaudos dėl lėšų trūkumo nesugeba užtikrinti būtinųjų gyvūnų priežiūros reikalavimų, keliamų Europos Sąjungos prieglaudoms. 

„Siekiant užtikrinti tinkamą beglobių gyvūnų priežiūrą reikia pasirūpinti ne tik užuovėja ir maistu. Dažnai pas mus patenkantys gyvūnai būna sergantys ar sužeisti. Kad išvengtume ligų protrūkio prieglaudoje privalome pasirūpinti veterinarine priežiūra, karantinavimu. Taip pat labai svarbu, kad gyvūnai žiemą nešaltų, kad laikinuose namuose jiems būtų gera ir jauku.“ – teigia VšĮ „SOS gyvūnai“ Ilona Reklaitytė-Mezenceva. 

VšĮ “SOS gyvūnai”, kaip ir daugelis kitų beglobių gyvūnų prieglaudų nėra finansuojamos valstybinių institucijų, todėl gyvūnų priežiūros, aprūpinimo ir apgyvendinimo sąlygos tiesiogiai priklauso nuo fizinių ir juridinių asmenų gerumo ir paaukotų lėšų. 

„Pirkėjų dėka galėjome prisidėti prie šios gerumo akcijos. Esame laimingi, kad skirtos lėšos padės užtikrinti geresnes gyvūnų laikymo sąlygas. Įsitikinome, kad Lietuvoje vis mažiau abejingų žmonių.” – minėjo Virginija Godelaitienė, UAB „Kristiana“ generalinė direktorė.


Susiję straipsniai: 

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA